X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Dokładnie tak ... ale ciesze sie
    Ja mam dzis mnostwo sluzu kremowego... dziwnie ;)
    Kremowy sluz cos zwiastuje? ;) Tez mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki :)
    Czy można dołączyć?

    Staramy się już rok i nadal brak fasolki:) Bardzo mocno staraliśmy sie od czerwca, potem odpuściliśmy zupełnie i od grudnia wznowiliśmy działania:)

    Aniołek w 6tc w czerwcu :(

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremowy śluz jest w drugiej fazie cyklu. Mówią, że w ciąży też kremowy, ale on jest naturalny dla drugiej fazy.

    Elunia. Witaj i powodzenia życzę :)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Witam wszystkie staraczki :)
    Czy można dołączyć?

    Staramy się już rok i nadal brak fasolki:) Bardzo mocno staraliśmy sie od czerwca, potem odpuściliśmy zupełnie i od grudnia wznowiliśmy działania:)

    Aniołek w 6tc w czerwcu :(

    Elunia Kochana, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.. Dawno Cię nigdzie nie widziałam! Co u Ciebie? Jakie plany działania?

    Aaaa! Witam się i wątek podczytuje już od jakiegoś czasu. I pod jego główną nazwą podpisuję się ręką lewą, prawą, prawą i lewą stopą <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 14:57

    Elunia, Annie1981 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Hej, babeczki
    Mam takie pytanie któraś z Was brała donga i miała krótrzy cykl?
    Bo przeważnie mam 31-36dc a dziś 28 i plamienie :/
    Moj ostatni cykl z dongiem skonczyl sie ciaza niestety poronilam. Teraz bralam donga znowu i owulka wystapila w 13 dc zazwyczaj ma to miejsce w 16-17.. I nie wiem jeszcze jak ten cykl bedzie wygladal do konca

    Annie1981, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Elunia Kochana, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.. Dawno Cię nigdzie nie widziałam! Co u Ciebie? Jakie plany działania?

    Aaaa! Witam się i wątek podczytuje już od jakiegoś czasu. I pod jego główną nazwą podpisuję się ręką lewą, prawą, prawą i lewą stopą <3

    Caro z jednej strony mi baaardzo przykro że jeszcze nie ma cię na ciążowej stronie, z drugiej ciepło na serduszku że jesteś tutaj. U mnie generalnie nic się nie zmieniło. Slub w Maju, fasolki brak.. Nie było mnie nigdzie, po stracie postanowiłam nie myśleć o tym i łatwiej mi było tu nie wchodzić.
    Ale już jestem i od nowa z całą siłą zaczynamy starania.
    W styczniu mam badanie drożności bo po poronieniu okropna infekcja mi się rozwinęła. Poki co w tym mc od 16dc biorę duphaston i tyle.

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki:)

    Kurcze mnie śluzem zalało dziś jak nigdy :( ale skoro to norma że kremowy po owu to luzik czekamy teraz na dzień testowania, jak na razie wykres mi się podoba :)
    Mąż też codziennie zagląda mi na wykres jak temp się układa i mówi że ten wyjątkowo książkowo, oby nie zapeszył...



    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Moj ostatni cykl z dongiem skonczyl sie ciaza niestety poronilam. Teraz bralam donga znowu i owulka wystapila w 13 dc zazwyczaj ma to miejsce w 16-17.. I nie wiem jeszcze jak ten cykl bedzie wygladal do konca
    Dziękuję Susanna :*
    Teraz katam co 5 minut i sprawdzam jaka sytuacja... dziś 11dpo

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wypadłam trochę z formy, a jakim dongu wy piszecie? Bo przyznam szczerze że nie mam pojęcia co to jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Dziękuję Susanna :*
    Teraz katam co 5 minut i sprawdzam jaka sytuacja... dziś 11dpo
    Kiedy testujesz? Czy mialas szybciej po dongu owu? Ja mialam taka sytuacje ze dzien po owu tak mnie bolaly piersi w sensie nadwrazliwe byly o tylko w staniku moglam chodzic potem przeszlo i sie teraz zastanawiam czy to byl skok progesteronu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Dziewczyny wypadłam trochę z formy, a jakim dongu wy piszecie? Bo przyznam szczerze że nie mam pojęcia co to jest?
    Dong quai, poczytaj w sieci o nim. To sproszkowany korzen rosliny zwanej dzieglem chinskim. Mi przyspieszyl owu o kilka dni co by wskazywalo na poprawe jakosci pecherzyka a co za tym idzie komorki jajowej, jednak ziola a chemia (clo) to roznica oby sie potwierdzilo

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Kiedy testujesz? Czy mialas szybciej po dongu owu? Ja mialam taka sytuacje ze dzien po owu tak mnie bolaly piersi w sensie nadwrazliwe byly o tylko w staniku moglam chodzic potem przeszlo i sie teraz zastanawiam czy to byl skok progesteronu?
    Najdłuższą fl miałam 17d więc wcześniej nie zamierzam. Owu w poprzednich cyklach miałam.też około 17dc. Ale piersi bolą jak cholera od owu i pierwszy raz czułam.jajniki zwłaszcza prawy.

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mo tlumaczono ze moze byc owu niewartosciowa ale to wynikalo raczej z obrazu usg, na poczatku rosly powoli pecherzyki i stad mogla byc ich zla jakosc

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, nie wiem nikt mi o bezwartościowej owu nie mówił.
    Susanna tym razem będzie dobrze

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie nic takiego twoj lekarz nie dostrzegl. U mnie to wynikalo chyba ze zbyt wolnego rosniecia pecherzykow...

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, nie wiem nikt mi o bezwartościowej owu nie mówił.
    Susanna tym razem będzie dobrze

    Pozytywne nastawienie :)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Caro z jednej strony mi baaardzo przykro że jeszcze nie ma cię na ciążowej stronie, z drugiej ciepło na serduszku że jesteś tutaj. U mnie generalnie nic się nie zmieniło. Slub w Maju, fasolki brak.. Nie było mnie nigdzie, po stracie postanowiłam nie myśleć o tym i łatwiej mi było tu nie wchodzić.
    Ale już jestem i od nowa z całą siłą zaczynamy starania.
    W styczniu mam badanie drożności bo po poronieniu okropna infekcja mi się rozwinęła. Poki co w tym mc od 16dc biorę duphaston i tyle.

    Ehh dwa razy byłam i wróciłam z fioletu, więc liczę że do trzech razy sztuka.. Teraz poroniłam w listopadzie, to jest pierwszy cykl po. Więc trochę pokręcony. I w tym drugim szczęśliwym brałam Duphaston 3 razy dziennie i nie pomógł.. :-/
    A Wy ślubujecie teraz w maju? Ejj noo Panny Młode w ciąży są zniewalające :-) Mam nadzieję, że z powrotu na of zaraz będziesz musiała zrezygnować i powrócić na fiolet <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 19:38

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam nadzieje ze wszystkie wyladujemy na fioletowej stronie :)

    Caro, cookiemonsterka, Annie1981 lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej nie bede na forum tamtym siedziec ;)

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale stronę na fioletową z chęcią bym zamieniła i zamiast śledzić owu śledziłabym rozwój dzidziusia :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ