X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Karen25 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Ja spodziewam się @ około 4 lutego. Nie nastawiam się na to, że nie przyjdzie. I wg mojej zasady testować wcześniej nie testuję. Czekam cierpliwie.

    Zazdroszczę ci strasznie cierpliwości:). Ja niby doskonale wiem, że wcześniej może nie być sensu ale i tak wmawiam sobie, że nuż sie uda !

    Majeczka 21.11.2012 r. <3
    11 cs o drugie maleństwo :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe strania to nauka wielkiej cierpliwości

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    O Cziktaa jak Wam fajnie! :) Mnie mój zaprosił na romantyczną kolację do sushibaru (mogłabym je jeść tonami, a u nas w zapiździgrodzie nie ma suszarrni... :/)

    Bella, no to teraz wielkie odliczanie! :)

    Odliczamy, Odliczamy :D ale test zrobię chyba dopiero dwa dni po terminie @

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki. W nowym roku nowe plany postanowiliśmy z mężem rozpocząć starania, ale zacznę od początku. Mam 28 lat w tym roku 29 niedawno zostałam żonką. Zaraz po ślubie odstawiłam plastry przyklejałam je 2 lata a wcześniej 8 lat brałam tabletki. Chcieliśmy cieszyć się sobą, ale powoli coraz częściej rozmawialiśmy o dziecku i o tym ile mój organizm będzie potrzebował czasu,żeby wszystko wróciło do normy. Mija 4 miesiąc @ pojawia się niby co miesiąc, ale trwa dzień, dwa ciężko to nawet nazwać okresem. Od tego miesiąca przestaliśmy się zabezpieczać, mierzę temperaturę zaczynam przygodę z ovu, ale jestem totalnie zielona, ale wiem, że tutaj znajdę pomoc i odpowiedź na pojawiające się pytania. Postanowiłam zrobić sobie badania kontrolne i niestety mam wysoką prolaktynę, podwyższone tsh oraz glukozę chociaż insulina jest w normie. W lutym idę do ginekologa zobaczymy co powie, ale mam małego doła myślałam, że wszytko będzie oki. Teraz dopóki nie wyprostuje tych wyników chyba powinniśmy odstawić starania jak myślicie?

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Całe strania to nauka wielkiej cierpliwości
    Zdecydowanie tak! Z każdym cyklem człowiek staje się coraz bardziej cierpliwy a z drugiej strony bardziej bezradny.

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Witam wszystkie kobietki. W nowym roku nowe plany postanowiliśmy z mężem rozpocząć starania, ale zacznę od początku. Mam 28 lat w tym roku 29 niedawno zostałam żonką. Zaraz po ślubie odstawiłam plastry przyklejałam je 2 lata a wcześniej 8 lat brałam tabletki. Chcieliśmy cieszyć się sobą, ale powoli coraz częściej rozmawialiśmy o dziecku i o tym ile mój organizm będzie potrzebował czasu,żeby wszystko wróciło do normy. Mija 4 miesiąc @ pojawia się niby co miesiąc, ale trwa dzień, dwa ciężko to nawet nazwać okresem. Od tego miesiąca przestaliśmy się zabezpieczać, mierzę temperaturę zaczynam przygodę z ovu, ale jestem totalnie zielona, ale wiem, że tutaj znajdę pomoc i odpowiedź na pojawiające się pytania. Postanowiłam zrobić sobie badania kontrolne i niestety mam wysoką prolaktynę, podwyższone tsh oraz glukozę chociaż insulina jest w normie. W lutym idę do ginekologa zobaczymy co powie, ale mam małego doła myślałam, że wszytko będzie oki. Teraz dopóki nie wyprostuje tych wyników chyba powinniśmy odstawić starania jak myślicie?

    Cześć kochana :) jasne, po to tu jesteśmy żeby odpowiadać na pytania :)
    Wiesz co, te wyniki nie oznaczają ze Nir możecie się starać :) po prostu to może wam lekko utrudniać ale próbować zawsze możecie :* A którego idziesz?

    m85awv1.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Cześć gwiazdy :)
    Ale wczoraj miałam ciężki dzień w pracy, dziś mam wolne i korzystam - wyleguję się w łóżku aż zgniję Hehe :D mogłabym spać i spać.
    Drugi dzień czuję lewy jajnik, brzuch ciężki i ból jak na @ a do @ jeszcze daleko.
    Sushi też mogłaby jeść i jeść! Uwielbiam a podobno w ciąży nie można.

    Nie można jeść sushi z surową rybą Ale wszystkie inne chyba można. Ale też nie jestem pewna. Ja im nie ryzykowala ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe wy to dziewczyny chociaż owulkę miałyście i macie nad czym się głowić, czy się udało czy nie.
    Ja już czekam tylko na @ 4 lutego, nie robię sobie nadzieji

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    22 lutego dopiero. Jakiś czas temu byłam u endokrynologa i miałam robiony dobowy kortyzol, ponieważ okazało się, że mam podwyższony. Kazał mi się mniej stresować i tyle a teraz po dwóch latach doszła prolaktyna a to też hormon stresu może to wszystko jest jakoś powiązane. Tylko jak się w dzisiejszych czasach nie stresować :( Zaczęłam chodzić na siłownię może wyluzuje, ale ciężko mi to przychodzi.

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ineczka :) jak jesteś pod opieką lekarza to musi być dobrze :) pytaj jak masz wątpliwości może zaradzimy :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka co do Twojego testowania, to najwcześniej według mnie koło @, nieraz wykrywa 11dpo ale to nie każdy, jeżeli już to ten o czułości 10. Bo 6 dniowa ciaza to od zagnieżdżenia. Czyli owulka + jakieś 7/8 dni do zagnieżdżenia (ale to za niskie stężenie hormonu) więc dodaj od dnia zagnieżdżenia te 6/7 dni. Czyli wychodzi koło 14 dni po stosunku. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dwa lata temu u endo powiedział mi ze kortyzol jest podwyższony i ze reszta Oki od tego czasu nie sprawdzałam tarczycy dopiero w zeszła sb zrobiłam kontrolne badania z mysla ze jak pójdęw lutym na wizyte kontrolna u gina to je wezme tsh mam 2,76 , prolaktyna 875

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj próbuję Was nadrobić i ciągle mi się coś zawiesza i przestaje ładować :( :( :( Utknęłam na 103 stronie... eh...
    Spróbuję jeszcze raz, tym razem na lapku.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja, i jaaa staraczką chcę się mianować! ;)
    Chociaż to dopiero pierwszy miesiąc, pierwsze podejście i oczywiście wszystkie ciążowe objawy, a jak! ;)
    Ale biorę poprawkę na swoją wybujałą wyobraźnię, chociaż dziś rano nie wytrzymałam i zatestowałam w 12 dpo, przy cyklach średnio 31 dni (chociaż bywały i 28 do 38 dni), a termin @ mam na sobotę 28.01. Przy nadziei trzyma mnie jeszcze to, że mam pełne, bolące piersi, całe w żyłkach.
    Nie robiłam nigdy pomiarów temperatury, a że zamierzam, to dziś z ciekawości spróbowałam i zobaczyłam 37,3, różnica z temp. ciała o cały stopień...
    Niech moc będzie z nami :D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też ostatnio wyrzuca z forum. Myślałam, ze to tylko ja tak mam.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło Bella powodzenia :D
    Ineczka no tsh masz w normie za to prolaktyna zaje*** wysoka. Ale spokojnie, nie pewno dostaniesz coś na zbicie ;)

    Sońka, może będzie z tego fasolka :) życzę tego :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Cześć dziewuszki :)

    U mnie włączyło się libido lvl hard i po prostu bym tak schrupała mojego mężczyznę :D Jest ze mną od poniedziałku w domu bo martwi się że cały czas śpię, lenię się itp., i powiedział że chce się opiekować mną i ewentualnie Naszą, uwaga... Zygosią :D Wymyślił takie przeurocze zdrobnienie od zygoty :P Ale niestety nici z serduszek, nad czym ubolewam, bo K. boi się że coś uszkodzi. Jest strasznie kochany :) A ja odzyskałam humor i nie trzeba podchodzić z kijem :P

    A co u Was oprócz tego że Marcia uratowała skrzydełko Wróblowej? :D

    Przecież on nie jest w stanie tam dosięgnąć :D Nic nie uszkodzi :D <3

    MalPog lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, skąd wiesz? Hahahaha hahaha :D sorry za dwuznaczne skojarzenie :D

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa!! Z Tobą humor od razu się poprawia. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ineczka! Hej Sońkaa! Trzymam Sonia kciuki!! :)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ