X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Przecież on nie jest w stanie tam dosięgnąć :D Nic nie uszkodzi :D <3

    Hahaha!!! Bella jesteś mistrzynią! :D

    Wróblowa pomyślałam o tym samym :D :D :D

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, cieszę się że możecie miec że mnie ciechy :D

    MalPog piateczka! :D

    MalPog, Ewcia_92 lubią tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa wrote:
    Witajcie :) dopisuje się do postu, jestem tu nowa i to nasze początki starań :) myśleliśmy z mężem, że będziemy mieć ogromne szczęście i uda się w pierwszym cyklu starań, ale już wiemy, że tak łatwo ni będzie.
    Czy któraś z Was może podpowiedzieć, co oznacza mały skok temperatury po owulacji? "Ovu" nie wskazał u mnie jeszcze owulacji, chociaż ja jestem przekonana, że ona już miała miejsce ok. 10-11 dc, a podwyższone temp. w 9,12 i 13 dc mogły być wynikiem wypitego winka wieczorem dnia poprzedniego :)
    Czy powinnam czekać jeszcze na wzrost temperatury, czy powinnam się martwić, że mam zbyt niski poziom progesteronu i ciałko żółte niedomaga?
    Dodam, że w poprzednim cyklu miałam trzydniowe plamienia ok. 22 dc i już miałam nadzieję, że to implantacja zarodka.
    To mój aktualny cykl
    cd7765cf8dc58542fbb665e3981d7003.png

    Witaj :) Wg mnie owulacji jeszcze u Ciebie nie było bo nie widać drugiej fazy temperatur. Mimo tego nie martwiłabym się jeszcze. Jak długie miewasz cykle? Który to cs?

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... Ja wiem, że Wy jesteście weterankami mierzenie temperatury dla mnie to jest abstrakcja bo między 36,6 a 37,00 jest tak nie duża różnica, że moim zdaniem łatwo o przekłamanie (nie odbierzcie tego negatywnie Bron Boże) . Ale co tam, poszłam, zmierzyłam i jest 37.. Cokolwiek to znaczy ;)

  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    I ja, i jaaa staraczką chcę się mianować! ;)
    Chociaż to dopiero pierwszy miesiąc, pierwsze podejście i oczywiście wszystkie ciążowe objawy, a jak! ;)
    Ale biorę poprawkę na swoją wybujałą wyobraźnię, chociaż dziś rano nie wytrzymałam i zatestowałam w 12 dpo, przy cyklach średnio 31 dni (chociaż bywały i 28 do 38 dni), a termin @ mam na sobotę 28.01. Przy nadziei trzyma mnie jeszcze to, że mam pełne, bolące piersi, całe w żyłkach.
    Nie robiłam nigdy pomiarów temperatury, a że zamierzam, to dziś z ciekawości spróbowałam i zobaczyłam 37,3, różnica z temp. ciała o cały stopień...
    Niech moc będzie z nami :D



    Haha. Witaj! Aby te piersi to był znak kropka!
    :)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    a7031f9a93.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Wiecie co... Ja wiem, że Wy jesteście weterankami mierzenie temperatury dla mnie to jest abstrakcja bo między 36,6 a 37,00 jest tak nie duża różnica, że moim zdaniem łatwo o przekłamanie (nie odbierzcie tego negatywnie Bron Boże) . Ale co tam, poszłam, zmierzyłam i jest 37.. Cokolwiek to znaczy ;)
    Kiedy mierzyłaś? Mierzy się rano, przed wstaniem z łóżka. Codziennie o tej samej godzinie. :)

    Wróblowa lubi tę wiadomość

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    22 lutego dopiero. Jakiś czas temu byłam u endokrynologa i miałam robiony dobowy kortyzol, ponieważ okazało się, że mam podwyższony. Kazał mi się mniej stresować i tyle a teraz po dwóch latach doszła prolaktyna a to też hormon stresu może to wszystko jest jakoś powiązane. Tylko jak się w dzisiejszych czasach nie stresować :( Zaczęłam chodzić na siłownię może wyluzuje, ale ciężko mi to przychodzi.

    Hej Ineczka, witaj u nas :)

    Z tą siłownią to bez szaleństw ;) Ja jak zaczęłam chodzić na siłkę, to po pierwszym miesiącu @ spóźniła mi się dwa tygodnie. Kolejne również były poźniej niż zwykle. Za każdym razem myślałam, że to fasolka, a okazało się, że za bardzo się przykładam i daję sobie za duży wycisk :D Gin mnie zbeształ i powiedział, że wszystko jest dla ludzi, ale z głową ;) Na moje, że nie umiem nic robić na "pół gwizdka" stwierdził, że skoro nie umiem się oszczędzać na siłowni, to może powinnam zacząć chodzić na długie spacery :D Tak więc odstresowuj się, ale nie przemęczaj za bardzo ;)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Kiedy mierzyłaś? Mierzy się rano, przed wstaniem z łóżka. Codziennie o tej samej godzinie. :)


    Hahahha , dzięki to dobra wskazówka na przyszłość ;)))

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola jednorazowe mierzenie nie jest wiarygodne niestety :( nic nie można wywnioskować, tym bardziej że jesteś po całym dniu. Powinno się mierzyć po 3h spoczynku. Najlepiej z samego rana przed wstaniem z łóżka. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaopatrzyłam się w Inofolic. Słyszałam również o cudownym działaniu ziół ojca Sroki.

    Dziewczyny czy przy zagnieżdzaniu zaroda można czuć delikatne bóle podbrzusza przez kilka dni?

    a7031f9a93.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa hahaha nie mogę z Toba :D Z Toba naprawdę nie idzie się nudzić :P

    Bella wiem ale boje się ze skurcze macicy mogły źle wpłynąć :(

    Do tej pory boli mnie brzuch :( Jak na @ trochę ...

    m85awv1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella hahaha ale się uśmiałam :D

    Wróblowa sprowadziłaś mnie na ziemię.. Ale wiesz jak to jest jak nie możesz utrzymać ciąży i musisz jak najszybciej ją uchwycić bo inaczej pójdzie razem z @ :(

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Ja dziś zaopatrzyłam się w Inofolic. Słyszałam również o cudownym działaniu ziół ojca Sroki.

    Dziewczyny czy przy zagnieżdzaniu zaroda można czuć delikatne bóle podbrzusza przez kilka dni?
    Ja pije zioła od tego cyklu. Jak zaskocze po 36 cyklach to jak Boga kocham idę na pielgrzymke a zioła będę wychwalac pod niebiosa. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Ja dziś zaopatrzyłam się w Inofolic. Słyszałam również o cudownym działaniu ziół ojca Sroki.

    Dziewczyny czy przy zagnieżdzaniu zaroda można czuć delikatne bóle podbrzusza przez kilka dni?

    Ja mialam takie uczucie drapania,skrobania jak przy pobraniu cytologii. Nawet smialam się do męża że Kropek się osadza :-) trwało to tylko jeden dzień.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Ja dziś zaopatrzyłam się w Inofolic. Słyszałam również o cudownym działaniu ziół ojca Sroki.

    Dziewczyny czy przy zagnieżdzaniu zaroda można czuć delikatne bóle podbrzusza przez kilka dni?
    Ja tak jak Wam pisałam, od kilku dni piję Symfolic. Ponoć to to samo.
    A w te cudowne ziółka zaopatruje się od następnego cyklu. Niech pomagają!

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka to leć na betke. Tak będzie najlepiej i najszybciej. Który masz teraz dc?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Isaura... :D no nieźle! Ha ha ha ha :D Jak to zdrobnić! Isusia? Susia? Isaurenka? :D Matko!

    Co prawda nie mam na imię Isaura ale jak Mój chce mnie zdenerwować to mówi do mnie Sisia xD

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj nadżerka daje o sobie znać :( Mam cały dzień nitki krwi w śluzie, naczytałam się już na innych wątkach, że u niektórych kobiet było tak we wczesnej ciąży i się niepotrzebnie nakręcam :/

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa jutro 22 dzień cyklu przy cyklach 26-28 dniowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 20:50

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AneTka87 wrote:
    Wróblowa jutro 22 dzień cyklu przy cyklach 26-28 dniowych.
    To zakładając że owulka była 14dc to na betę mogłabyś iść w sobotę.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ