X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam dziewczynki. Jutro mam ostatni dzień praktyk, a potem jadę prosto na uczelnię. Czeka mnie znów cały weekend na uczelni z egzaminami, więc pewno za dużo nie będę zaglądać.

    Trzymam za wszystkie testujące kciuki, by się zazieleniło! Odezwę się pewnie w niedzielę wieczorem :)

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka pięknie! <3 To może porozmawiaj z Nim o swoich arbuzach :D

    Doma powodzenia na uczelni :* Ale napisz jakby coś się zmieniło :*

    m85awv1.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sun81 wrote:
    Dziewczyny, kiedy wybieracie dzien na testowanie, tzn data kiety ovufriend kalendarz wyznacza termin okresu ????

    Dziekuje za info :)

    Ja wybieram 15dpo :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika, on w tym procederze uczestniczy, dziś przed 5 został zbudzony na testowanie, sam chciał przy tym być, utulił, siedem razy się upewnił czy nie płaczę przez tą jedyną krechę, no i dla niego sprawa jest jasna - działamy dalej. Ale ja mam jeszcze swoją arbuzową tajną broń! Nie jesteśmy że sobą od wczoraj i gdyby wszystkie moje urojenia były prawdą, mielibyśmy w domu domowe przedszkole hehe, więc sama rozumiesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 22:15

    Aika lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka rozumiem doskonale! :D

    m85awv1.png
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :))

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś, zaraz po przebudzeniu z wielką nadzieją dokonałam pierwszego pomiaru temperatury i zobaczyłam tylko 36,7, z ciekawości zmierzyłam też pod pachą i jak zwykle 35,7. Skoro ja przeważnie mam niską temperaturę ciała, to mam traktować te swoje pomiary jako wyższą czy to nie ma związku, a ja już swiruje?
    Termin @ mam jutro, a cyc nie znika jak zwykle, ciągle pełny, więc jeszcze trzymam się nadziei

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 07:01

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Dziś, zaraz po przebudzeniu z wielką nadzieją dokonałam pierwszego pomiaru temperatury i zobaczyłam tylko 36,7, z ciekawości zmierzyłam też pod pachą i jak zwykle 35,7. Skoro ja przeważnie mam niską temperaturę ciała, to mam traktować te swoje pomiary jako wyższą czy to nie ma związku, a ja już swiruje?
    Termin @ mam jutro, a cyc nie znika jak zwykle, ciągle pełny, więc jeszcze trzymam się nadziei

    Kochana, jak juz wczesniej było wspomniane, jednorazowo mierzona temperatura nie powinna być brana pod uwagę :) a temperatura ciała jak sama widzisz różni się od PTC :) Także nie przejmuj się :) Poza tym zerknij sobie np. Na mój wykres, mimo wszystko mam niskie temperatury :) A to dlatego ze przed faza lutealna miałam poniżej 36,5

    m85awv1.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia kobietki :* ja mam dzisiaj wycieczkę z dzieciaczkami wiec będzie się działo oczy wszędzie trzeba miec;) zastanawiam się czy przerwać nasze starania czy próbować wiem ze raczej nic z tego nie będzie z tym wynikiem a jak nawet by się udało to pewnie się nie utrzyma z ta prolaktyna ale miesiąc do gina będzie mi się mega dluzyl a tak chociaż jakąś mała nadzieja

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika, święta racja, nie ma z czym porównać, a ja się tu gorączkuje, eh... debiutantka pełna gębą! haha

    Ineczka, czasem z takiego odpuszczenia tematu może wyjść coś dobrego, masę takich historii znam. Moja osobista psiapsi zaszła jak jej gin endo powiedział, że musi się pogodzić, że rodzeństwa już synowi nie stworzy, a jednak ma dwojeczke jak marzenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 07:32

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam niskie temperatury od zawsze tak miałam nawet latem mam zimne ręce albo źle mierze jednak ta temp do tej pory wkladalam termometr pod język w okolicy wedzidelka tak jak się dzieciom mierzy ale wczoraj przeczytałam od jednej z was ze w okolicach 8 i pod językiem nie bardzo mam na to wizje bo jezyk jest bliżej niż 8;) ciemna masa chyba jestem;) Będziecie mieć ze mną ciężko i z moimi dziwnymi pytaniami ale wolę pytać nuż dusić w sobie

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka ja też mierzę pod wedzidelkiem.

    Ovu wyznaczył mi jednak owulacje.

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma duszenia,precz z duszeniem! Trzeba uzewnetrzniac i przyswajać pozytywne emocje, śle ich do Was cała masę ;)
    I tak będzie, aż do @, no chyba, że jednak nie przyjdzie :P ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma no widzisz! Nie było co sie smucic <3 kochana trzymam kciuki! Teraz tylko czekac.. Na kiedy @?

    Sońka nie no coś Ty kochana! Jesteśmy po to żeby pomagać :) Nie goraczkuj się, po prostu bądź spokojna bo owszem, było kiedyś cos takiego ze w fazie lutealnej powinna być temperatura powyżej 37°, ale to g**** prawda ;) Każda kobitka jest inna i są takie które maja temperaturę utrzymująca się na 36 przez cały cykl a są tez takie które cały cykl maja 37 :) Także spokojna głowa !

    Ineczka wiem że to mimo wszystko ryzykowne, ja nie czekalam no ale nie udało się i tak. Jeśli masz się martwić cały czas że cos się stanie to nic na sile :) A jeśli dasz rade to dzialajcie. A co do mierzenia temperatury to w ustach mimo wszystko jest najmniej wiarygodnie, a wiem ze Ty się pytalas właśnie o usta. Chodzi o komfort? Bo generalnie najdokladniejsza temperatura jest dowcipnie i doodbytowo :)
    Jasne, zadawaj pytań ile dusza pragnie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 07:39

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to dzień dobry wszystkim! U mnie temperatura dalej się pnie :) Mam nadzieje ze wprost do Zygosi :) A jak tam u Was?

    m85awv1.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika, rzeczywiście! Ja się na tych wykresach jeszcze nie znam, ale Twój wygląda obiecująco, ulalaaa :)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Aika, rzeczywiście! Ja się na tych wykresach jeszcze nie znam, ale Twój wygląda obiecująco, ulalaaa :)

    Haha dziękuje :) Mamy nadzieję!
    A Ty kiedy testujesz? :*

    m85awv1.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika, wiem panikowalam. Ovu przesunął mi @ na 7.02.

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie jutro nie nawiedzi małpolud to pewnie w niedzielę, bo nie wytrzymam ;) ;) Tylko te arbuzy mnie ratują, mam wrażenie, że zwiększyły się o dwa rozmiary :)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma super, jest nadzieja! :*

    Sońka u mnie też arbuzy :P Może nie dwa rozmiary ale zmiana spora :)

    m85awv1.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ