X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Widzę, że rozmawiałyście akurat o testach owu. Ja właśnie dziś zamówiłam przez neta testy. Zobaczymy czy będą okej. Jak nie, to najwyżej kupię te polecane przez was z rossmana. :)
    A te testy ciążowe, co są dodawane gratis do tych owulacyjnych to w ogóle wiarygodne, czy od razu do kosza z nimi? :D

    Testów w cenie do 5zl nie polecam. Chyba że spróbuj dwa razy dziennie testować nimi ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    No dlatego ja sceptycznie do tego podchodzę. :) niby te kreski muszą być jednakowego koloru, ale dla jednego one będą identyczne, a dla drugiego nie. :P

    W takim wypadku najmocniejsza uznajcie za pozytywny wynik :) możecie też wrzucać tu zdjęcia testów, będziemy grupowo oceniać ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz uciekam do pracy. Bede wieczorem :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałyście o HSG, tez miałam robione to badanie, nie ma tragedii z bólem, da się to przeżyć, zazwyczaj mam większe bóle w trakcie okresu :) nie wiem czy wspominałyście ale ja na badanie musiałabym być na czczo z wynikami cytologii i nasienia (trzeba dopytać w szpitalu jakie mają wymagania i jakie dokumenty ze sobą zabrać).

    Odnośnie testów owulacyjnych, ja mam kupione na all, mniej więcej pokazywały kiedy owulka ale jakoś mocno nie przywiązywałam do nich wagi, bardziej obserwuje śluz. A poza tym to i tak największe szansę na podglądnięcie owulacji jest zrobienie monitoringu :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczynki :* staruszki też! :D :D

    Ja do tych testów owu też nie mam przekonania :( nigdy nie wyszły mi takie kreski jak powinny, faktycznie może owu nie było. Tak samo jak nie mam zaufania do testów ciążowych :( ostatnio wyszła mi blada kreska po czym poszłam na bete - 1.20 a za kilka dni przyszedł okres :( więc pewnie to tylko zabarwienie...ale nadzieja była ogromna

    Jak tam u was z pogodą? U mnie tyleeeeee śniegu :D słoneczko i okropny mróz :P

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Witajcie nowe dziewczynki :* staruszki też! :D :D

    Ja do tych testów owu też nie mam przekonania :( nigdy nie wyszły mi takie kreski jak powinny, faktycznie może owu nie było. Tak samo jak nie mam zaufania do testów ciążowych :( ostatnio wyszła mi blada kreska po czym poszłam na bete - 1.20 a za kilka dni przyszedł okres :( więc pewnie to tylko zabarwienie...ale nadzieja była ogromna

    Jak tam u was z pogodą? U mnie tyleeeeee śniegu :D słoneczko i okropny mróz :P

    Mamy to samo zdanie co do testów. :P
    Ostatnio trafiałam w ogóle na takie kaszaniarskie testy ciążowe, że teraz się zastanawiam jakie kupić tym razem. :P i takie, żeby wyszły pozytywne. :D
    Co do pogody - siedze w pracy, ale zakładam że jak u Ciebie jest mróz to i u mnie też. :D

    marta95 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że temat testów to temat rzeka :/ Eh no nic...mi odnoście HCG kazal tylko rano przyjść po okresie i nie mowil mi nic o żadnych wynikach -a on w tym szpitalu przyjmuje więc teoretycznie znać się powinien :P

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie testy owulacyne polecicie? Te z Rossmana ktoś używał?

    Edit przeczytałam poprzednia stronę i już wiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 14:27

    f5b59272af.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)
    Dzisiaj u mnie 27dc, czekam na @ bo boli mnie wszystko jak co miesiąc, chociaż cichą nadzieję mam że nie przyjdzie ;)
    Co do testów owulacyjnych, kupiłam kiedyś te z Rossmana, raz robiłam jeden test i była bladsza kreska czerwona od tej testowej, nie wiem ale jakoś w nie nie wierzę za bardzo.. Bo jak byłaby bardzo mocna ta druga kreska to jak trafić w te parę godzin gdzie pęka pęcherzyk? Bo z tego co czytałam to te testy pokazują że owulacja będzie w ciągu 36 godzin i też dokładnie nie da się określić..

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka87 u mnie 35 dc (przy cyklach +/- 40 dni) ból piersi, ból podbrzusza (ale taki ćmiący... pulsujący, niby okesowy, ale bym powiedziała łagodny :D) i wczoraj dostałam takiego skurczu na dole brzucha, że musiałam samochód zatrzymać. Nie wiem co się dzieje. :(

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie :)

    Rafaello mamy chyba te same testy ;)

    Zobaczę jak one się sprawdzą. 2 cykle temu miałam testy z Domowego Labolatorium i wiecie co? Przez cały cykl byłam blisko owulacji :D Ciągle 2 ciemne kreski tylko ta jedna wciąż była lekko jaśniejsza.. Masakra. Mam nadzieję że te jednak dadzą radę i się nie zawiodę aż tak bardzo, bo mimo wszystko czytałam o nich dobre opinie :)

    AneTka miejmy nadzieję że nie przyjdzie :)

    Jak tam u Was? :)

    m85awv1.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja testom owu też nie ufam można się nimi wspomagać przy mierzeniu temp ale żeby tylko im ufać to nie :)
    Coś mam problem z ovuf wiadomości wysłane z telefonu poszło na kilka rat.
    A ja dziś byłam na wizycie u ginekologa. Chyba pierwszy raz czułam się tak dobrze podczas badania. Każde jedno poprzednie badanie szyjki czy czego kolwiek to ze zaciśniętymi zębami. Pani gin stwierdziła że puki co to nie mamy co robić badan czt jest ze mną wszystko ok skoro chwilowo się nie staramy. Jakby było coś nie tak to zaczynając leczenie zwiększamy płodność. Zgadzam się w 100% narzeczony może zrobić badania nasienia ale jeżeli ja będę musiała się leczyć to i tak muszą być max 6 ms wcześniej zrobione. Ogólnie wszystko ok żadnej nadżerki czgo się bałam. Czekam na wyniki cytologii i musze iść do endokrynologa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 16:09

    55990b83d2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Mamy to samo zdanie co do testów. :P
    Ostatnio trafiałam w ogóle na takie kaszaniarskie testy ciążowe, że teraz się zastanawiam jakie kupić tym razem. :P i takie, żeby wyszły pozytywne. :D
    Co do pogody - siedze w pracy, ale zakładam że jak u Ciebie jest mróz to i u mnie też. :D
    Hahahaha no ładnie :D właśnie się dowiedziałam że mój meżuś z pracy dzisiaj pojechał do Radomska, gdybym wiedziała zabrałabym się z nim! :P
    Okropnie zimno...non stop kocyk i herbatka :(

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hahahaha no ładnie :D właśnie się dowiedziałam że mój meżuś z pracy dzisiaj pojechał do Radomska, gdybym wiedziała zabrałabym się z nim! :P
    Okropnie zimno...non stop kocyk i herbatka :(
    ja czekam na kolędę grr a poszłabym najchętniej spać

    55990b83d2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ogólnie to tak od jakiegoś czasu rozmyślam...bo na początku tamtego roku 2016 byłam u lekarza na wizycie i normalnie robiła mi cytologie, później po jakimś czasie zadzwoniła Pani doktor że wynik wyszedł źle...zestresowałam się i nie zrobiłam powtórki...a jakoś przez ten czas inni lekarze nie robili mi tego badania.. Co źle może wyjść? :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    ja czekam na kolędę grr a poszłabym najchętniej spać
    No właśnie niedawno sie obudziłam, najchętniej poszłabym w sen zimowy :D księdza miałam już przed sylwestrem :O

    Czytałam kochana że na wizycie wszystko dobrze, to super! :) nie lubisz jak Cie bada? Hihi :D

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hmmm ogólnie to tak od jakiegoś czasu rozmyślam...bo na początku tamtego roku 2016 byłam u lekarza na wizycie i normalnie robiła mi cytologie, później po jakimś czasie zadzwoniła Pani doktor że wynik wyszedł źle...zestresowałam się i nie zrobiłam powtórki...a jakoś przez ten czas inni lekarze nie robili mi tego badania.. Co źle może wyjść? :(
    Kurcze niedobrze że nie powtórzyłaś weź lepiej zrób :(

    55990b83d2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Kurcze niedobrze że nie powtórzyłaś weź lepiej zrób :(
    O matko...kurczę nie wiem co tam mogło wyjść źle

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    O matko...kurczę nie wiem co tam mogło wyjść źle
    Nie stresuj się. To nie pomoże, moze wynik jest błędnie zafałszowany itd. Ale w tych sprawach nie ma co zwlekać. Ewentualana wczesna diagnoza daje duuużo większe szanse na wyzdrowienie ;) ale nie myśl źle

    55990b83d2.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Nie stresuj się. To nie pomoże, moze wynik jest błędnie zafałszowany itd. Ale w tych sprawach nie ma co zwlekać. Ewentualana wczesna diagnoza daje duuużo większe szanse na wyzdrowienie ;) ale nie myśl źle
    No to chyba czas najwyższy powtórzyć, bo już całkiem sie zmartwiłam
    W ogóle czas do lekarza chyba...

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ