X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia zostało jeszcze kilka zaliczeń, ale to tak na spokojnie, bo to w domu trzeba jakieś scenariusze popisać, grę skonstruować itp. :) Więc bez stresu.

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma a rano mówiłaś że nie jesteś przygotowana. Aż strach pomyśleć co by było gdybyś się przygotowała: -)

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka, bo w porównaniu do poprzedniego, co był dwa tygodnie temu, to nie byłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma, tak więc szybkiego i łatwego zaliczenia! Jeśli mogę spytać: który rok? :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja też dziś po egzaminie. Ale zobaczymy jak wyniki :)
    Wracam teraz 300km do domu

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma, gratulacje :)

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa obstawiam że u Ciebie również 5 :-)

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia ja już podyplomówka :) w czerwcu kończę. Zrobiłam rok przerwy po magisterce i uwierzcie, że ciężko było wrócić ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z fizyki to nie będzie łatwe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Ty Doma faktycznie ambitna kobieta! :P. Mi się już tak strasznie nie chce, że tylko marzę, żeby dotrwać do czerwca, obronić się i mieć z głowy naukę :D. Może na "starość" coś mi się jeszcze zmieni, ale póki co - DOŚĆ! :D

    Marcia, na pewno będzie również ocena bardzo dobra :). A fizyka wcale znowu nie jest taka trudna :P

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, mnie to po prostu życie zawodowe zmusiło:P

    Magisterkę mam z socjoterapii i pracowałam w zawodzie, ale średnio mi ta praktyka podchodziła. Zawsze jakoś bardziej widziałam się w przedszkolu, no i dostałam od sierpnia szansę, ale warunkiem było ukończenie podyplomówki z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. No to dziergam. :) Ale praca jest tą wymarzoną i już nie myślę o poworcie do socjoterapii, tylko chciałabym zostać w przedszkolu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma, rewelacja! Najważniejsze to robić to do czego czuje się miętkę :) :)

    Doma90 lubi tę wiadomość

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko kochana czuje się jak jakiś tluk przy Was... :D ja studia rzuciłam, ale mam maturke i zawód. Pomyślę może nad powrotem na studia. Ja po prostu nie tego oczekiwałam po swoim kierunku ;)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Szanowne panie, dziś 20wc za tydzień przewidywany okres. Jestem po owulacji potwierdzonej testami. Z tego co pamiętam to jakiś 12 czy 13 dzień. Wczoraj wieczorem robiłam test ovu bo zostało mi kilka- pozytywny. Teraz przed chwila zrobiłam drugi, jak na załączonym zdjeciu
    9020cg.jpg

    Zdjęcie robione po minucie od zrobienia.

    Testy owulacyjne nie potwierdzają ciąży.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Matko kochana czuje się jak jakiś tluk przy Was... :D ja studia rzuciłam, ale mam maturke i zawód. Pomyślę może nad powrotem na studia. Ja po prostu nie tego oczekiwałam po swoim kierunku ;)
    Jedno mądre dziewczę!! :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie takie mądre. :P żałuję trochę że rzuciłam ale jak miałam się męczyć to nie... ważne że hajs się zgadza teraz i nie narzekam na ubytki w finansach :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Cześć klekotowa :)

    Dziewczyny może głupie pytanie, ale jak po owulce pobolewa was brzuch to zapisujecie to jakoś na wykresie? Zasatawawiam się jako co to zapisać, bo ból jest nisko, w podbrzuszu, no ale nie dam jako owulacyjny przecież, bo owu już była. :P

    Ja myślę, że Aika i Ewcia niedługo nas opuszczą, bo zobaczą zielonego kropka na wykresie. :)

    Ja zapisuję to po prostu jako ból brzucha.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma gratki!
    Nie boję się badania, bardziej niecierpliwie się jego wynikiem, ale chcę być dobrej myśli.
    Udanej nocki dziewczyny.

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Dziewczyny może nie mobbingujmy tak Ewci? :) Wrzucmy wszyscy na luuuuuuuz i nie wywierajmy presji na dziewczynie bo nam ucieknie i wróci jak będzie już coś wiedziała hehhe ;) ;)

    Myślę, że to jest dobry pomysł. Nie nakrecajcie jej bo później jeśli sie okaże ze nie jest w ciąży bedzie to dużo bardziej przeżywać. Raz na innym wątku już miałyśmy taką sytuację... Wszystkie dziewczyny nakręcaly jedną ze na pewno jest w ciąży, kobietka w to uwierzyła a potem się zalamala... Proszę Was, przystopujcie żeby później żadna z Was nie cierpiała. Dopiero po becie cieszmy sie i gratulujmy sobie, tylko ona i odpowiedni przyrost świadczą o ciąży.

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floreczka, jakby się okazały niedrożne to jest laparoskopia. Ale będzie dobrze, zobaczysz! :) Odstresowującej nocy dla Ciebie! :)

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ