X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia dziękuje :*

    I macie racje dziewczyny, Oni maja jakieś tam swój koniki, my mamy forum :P Mój np. Cały czas zajmuje się muzyka :D Non stop coś gra, komponuje, przerabia.. Aż czasem głowa boli! A ja sobie usiade w kąciku, wezme telefon i sobie będę po cichu do was skrobala :D

    m85awv1.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to głowa boli od ryków walk ksw, albo np. jak sobie upatrzy jakąś piosenkę. Ostatnio w kółko dudniło mi nad uszami NSYNC I want you back. :<
    Ale żeby było mało pajacuje przede mną tańcząc jak Justin Timberlake, oczekując że będę tym zachwycona jak jakaś nastolatka. :D Po prostu kinokabaret. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Aika. Mówisz, że masz artystę? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Mnie to głowa boli od ryków walk ksw, albo np. jak sobie upatrzy jakąś piosenkę. Ostatnio w kółko dudniło mi nad uszami NSYNC I want you back. :<
    Ale żeby było mało pajacuje przede mną tańcząc jak Justin Timberlake, oczekując że będę tym zachwycona jak jakaś nastolatka. :D Po prostu kinokabaret. :D
    Przynajmniej masz wesoło! Mój jest kochany, ale czasami zbyt poważny :D. A ja poważnie to będę może w trumnie leżeć. Chociaż to zależy jak mnie zrobią :P

    Rodzynka lubi tę wiadomość

  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku dobrze napisałaś, oni to takie wyrośnięte fasole :P . Ewcia mój to ani sportów nie ogląda, ani nie gra ale za to na topie własnie też Allegro itp bo szał ciał na samochód ma. Mówię mu ostatnio " rozumiem że sprzedajesz swoje cacuszko skoro szukasz innego" no to sie dowiedziałam że nieee! Jak to ?! Że będą dwa :O a ja szok bo się tak zastanawiam gdzie on je będzie trzymał ....

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Przynajmniej masz wesoło! Mój jest kochany, ale czasami zbyt poważny :D. A ja poważnie to będę może w trumnie leżeć. Chociaż to zależy jak mnie zrobią :P

    Hahahaha!
    Ewcia poplułam się jak to przeczytałam :P :D

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzynka spoko, nie chcę Cię martwić, ale mojego taty kumpel jak sobie kupił ścigacza i nie miał go gdzie trzymać, to go trzymał w salonie w domu. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku to wiem bo z maszynami tego typu sama miałam odczynienia i też musiałam chwilowo trzymać go w domu :P. No ale samochodu to chyba mi nie wprowadzi do mieszkania...

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na temat samochodów się nie odzywam. Mój to uwielbia co chwilę coś zmienić. Na dzień dzisiejszy ma 3 :P. Jedno na niedzielę i święto, drugie na tułaczkę, a trzecie małe gówienko na miejscu :D. Ha ha.. Szalony on! Kochany on! <3 :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 18:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzynka wrote:
    Wróbelku to wiem bo z maszynami tego typu sama miałam odczynienia i też musiałam chwilowo trzymać go w domu :P. No ale samochodu to chyba mi nie wprowadzi do mieszkania...
    Ostatnio w jakimś to mieście malucha wyprowadzili z chałupy, więc dlaczego nie inne? :D. To jeszcze zależy od metrażu czterech kątów :).

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzynka, HEHEHEHE oczekuj nieoczekiwanego. :D
    Ej mam pytanko, bo własnie mi wpadło do głowy. ;) Z racji tego, ze piję Srokę i mój cykl jest inny niż dotychczasowe to czy Wy w dniu +/- owulacji miałyście ból podbrzusza taki właśnie @? ja zawsze miałam po prostu bolące jajniki, nigdy takiego bólu.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Rodzynka spoko, nie chcę Cię martwić, ale mojego taty kumpel jak sobie kupił ścigacza i nie miał go gdzie trzymać, to go trzymał w salonie w domu. :)

    Haha :D Aż mi się przypomniał taki obrazek jak koleś spał z motorem w łóżku. Ale oczywiście teraz nie mogę go znaleźć w czeluściach internetu :D

    Dzień dobry dziewczyny tak w ogóle! :)

    U mnie jakieś totalne zawirowania w tym cyklu, były plamienia, skończyły się, ból jak na @ od owulacji praktycznie... Ale temperatura spada więc czekam już tylko na @ :)

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę że mój podąża w podobnym kierunku. Sama kupuje mu jakieś tam pierdoły do samochodu tez lubię jak ładnie wygląda :D. No ale ja zbankrutuje jak będę mu takie prezenty robić do jednego i do drugiego. Trzeba zmienić robotę na lepiej płatną :P

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Rodzynka, HEHEHEHE oczekuj nieoczekiwanego. :D
    Ej mam pytanko, bo własnie mi wpadło do głowy. ;) Z racji tego, ze piję Srokę i mój cykl jest inny niż dotychczasowe to czy Wy w dniu +/- owulacji miałyście ból podbrzusza taki właśnie @? ja zawsze miałam po prostu bolące jajniki, nigdy takiego bólu.

    Mnie tylko jajniki bolały tak, że nie mogłam wytrzymać. Bólu jak na @ nie miałam. Ale ja też miałam wcześniej długie cykle i zawsze późno owulację, a w pierwszym cyklu z ziołami Sroki owulacja była dużo wcześniej, bo 16dc.

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Rodzynka, HEHEHEHE oczekuj nieoczekiwanego. :D
    Ej mam pytanko, bo własnie mi wpadło do głowy. ;) Z racji tego, ze piję Srokę i mój cykl jest inny niż dotychczasowe to czy Wy w dniu +/- owulacji miałyście ból podbrzusza taki właśnie @? ja zawsze miałam po prostu bolące jajniki, nigdy takiego bólu.
    Ja Ziółek nie piję i nigdy nie piłam. Nigdy nie bolał mnie brzuch jak na @ w czasie owulacji. Jajniki owszem, czułam nie raz. Ostatnio dosyć mocno. Ale nigdy nie bolał mnie brzuchol.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Agu poczekaj chwilę. :P wcale nie musi być @. :) jest 14dpo, nie chcesz testować?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Rodzynka, HEHEHEHE oczekuj nieoczekiwanego. :D
    Ej mam pytanko, bo własnie mi wpadło do głowy. ;) Z racji tego, ze piję Srokę i mój cykl jest inny niż dotychczasowe to czy Wy w dniu +/- owulacji miałyście ból podbrzusza taki właśnie @? ja zawsze miałam po prostu bolące jajniki, nigdy takiego bólu.

    Powiem Ci szczerze że ja +/- w czasie owulacji własnie odczuwam taki ból.

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Agu. Nie chcesz próbować? :)

  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie zniosę kolejny raz tej bieli na teście... :( Nie robiłam do tej pory bo wiem, że psychicznie będzie mi ciężko i będę płakać, a jestem dziś u rodziców - będą dopytywać co się stało. Tym bardziej, że temperatura zaczęła spadać. Dlatego poczekam cierpliwie do 1 lutego i jeśli @ nie przyjdzie to robię test. Ewentualnie jutro idę na badania tsh więc może od razu zrobię betę i będzie wszystko jasne :)

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i teraz mam rozkmin jak za przeproszeniem sku***n. Może sobie wkręcam, ale spojrzałam jeszcze raz wnikliwie na mój wykres. Od objawów owulacyjnych (oprócz skoku temp oczywiście) minęło 7 dni... Może jednak owu była i coś rośnie... tylko tempka wariuje.

    AAAAA weźcie mnie palnijcie w łeb!!! Sprowadziłam już się na ziemię, heloł.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ