X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    tadam ! @ przyszła.
    tak mnie chyba kocha i za mną tęskni, że musi co miesiąc do mnie zajrzeć.
    Oczywiście wylałam już morze łez i puściłam kilka nieparlamentarnych słow pod nosem.
    Mąż szuka jak to stwierdził "badacza spermy" i zasuwa jak szybko się da.

    Marta95 znasz kogoś w naszej okolicy? ;)
    Kochana przykro mi :( ja też szukam kogoś konkretnego. Najpierw normalnego gina...wczoraj w nocy szukałam jakiejś kliniki, znalazłam jakąś w Łodzi, w sumie nie daleko a opinie są nawet spoko :) badanie nasionek jakoś 170 zł.

  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Łodzi:-)

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia wszystkim starającym się
    https://ovufriend.pl/graph/d1d840a821e6cfbd262636da7727a543

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d1d840a821e6cfbd262636da7727a543.png

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka wrote:
    Ja jestem z Łodzi:-)
    O to super :D polecisz nam jakąś klinikę? Bo u mnie w Belchatowie nie ma :(

  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do gamety koło Matki Polki prywatnie
    i tam mieliśmy badania
    ja byłam zadowolona

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko: czy ktos cos wie nt tabletek MASTODYNON? Dostalam je od Gina na bol piersi i ogolnie zle samopoczucie typu PMS dosc dawno (jeszcze na minipigulkach) ale w sumie nie bralam bo zapomnialam. Teraz jak nie biore tabsow to PMS atakuje, brala ktoras z Was? Jaki wplyw na plodnosc, ciaze i samopoczucie? Wiem ze to minimum 3 miesiace trzeba brac, mam nadzieje, ze nie bede musiala az tak dlugo bo zaskoczy ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka wrote:
    Ja chodziłam do gamety koło Matki Polki prywatnie
    i tam mieliśmy badania
    ja byłam zadowolona
    O właśnie o tym czytałam że jest super klinika...

  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam też miałam usuwany jajnik bo miałam torbiel. Chodziłam do dr Radwana ale nie wiem czy jeszcze przyjmuje

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwie dzień mnie nie było a tyle do nadrabiania :D

    Przykro mi dziewczyny z @ :( Tuuule <3

    Przyjmuję wiruski :)

    I zgadzam się co do tego że Nasi mężczyźni są kochani <3 Mój odziwo się bardzo w to wciąga, interesuje się nawet co na ovu :D

    My dzisiaj już oficjalnie zaczęliśmy starania :) I powiem Wam że ten żel zapowiada się obiecująco :D Nie dość że ma Nam pomóc to jest jeszcze większa przyjemność :D

    m85awv1.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka, chyba jeszcze przyjmuje...ale pewności nie mam :)

    Aika, ooo czas starań jest najważniejszy i najlepszy :D także do dzieła! <3

    Hej wszystkim! Ja się zbieram do pracy a wy pewnie jeszcze w łóżkach hihi. Miłego dnia każdej życzę! ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyn a ja dostalam jakiejś infekcji dosyc lekka, czuje tylko lekkie swedzenie podczas podcierania nie wiem ja sie miewa sprawa w środku. Testy caly czas neg. bo to te z allegro no i spadek, miesiąc wczesniej w tym dniu tez mialam spadek i prawdopodobna owulacje. Sluzu i szyjki nie zobacze bo się boje tam paluchy wpychac a dzisiaj mialo byc <3

  • beataa088 Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Witaj :) A z pierwszym poszło bez problemu? Jak pilnujesz dni? :)

    Z pierwszym staraliśmy się od sierpnia jakoś do lutego . A teraz chodzi mi o to ze kochamy się ale rzadziej tu wchodziłam. Konto było, ale bez patrzenia kiedy są dni płodne, bez mierzenia temp itd. A teraz od tego cyklu chce wszystko sprawdzać żeby mieć jak największą szansę :-)

    Aika lubi tę wiadomość

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ale naskrobałyście! U mnie dziś 4 dzień @, już mam dość i czekam aż sobie pójdzie :)

    my na razie nie planujemy badań nasienia u męża. Myślę, że spokojnie poczekamy jeszcze kilka miesięcy z tym. (mam nadzieję, że to nie będzie konieczne).
    Powiem wam, że jakoś w tym cyklu póki co złapałam jakiś luz. Pierwsze dwa się dosyć spinałam, żeby się udało i w ogóle. A teraz podchodzę na zasadzie: co ma być to będzie. Jestem ciekawa co mi z wykresu wyjdzie :)

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)
    U mnie cos sie popsulo. Mialam dzisiaj swoj debiut w mierzeniu temperatury ale wyjelam caly brazowy termometr. Poszlam do lazienki i zobaczylam nieduzo dosc rzadkiej ciemnobrazowej krwi. To powinien byc dopiero 20sty dzien cyklu. Ale jesli to juz okres to poprzedni cykl trwal 19 dni i nie bylo <3 w dni plodne :( Do tego w nocy mnie obudzil tak okropny bol brzucha ze o malo nie zaczelam plakac, a jestem teraz sama bez wsparcia i tak bedzie do 31 stycznia az przyleci do mnie moj na tydzien.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Hej kobietki :)
    U mnie cos sie popsulo. Mialam dzisiaj swoj debiut w mierzeniu temperatury ale wyjelam caly brazowy termometr. Poszlam do lazienki i zobaczylam nieduzo dosc rzadkiej ciemnobrazowej krwi. To powinien byc dopiero 20sty dzien cyklu. Ale jesli to juz okres to poprzedni cykl trwal 19 dni i nie bylo <3 w dni plodne :( Do tego w nocy mnie obudzil tak okropny bol brzucha ze o malo nie zaczelam plakac, a jestem teraz sama bez wsparcia i tak bedzie do 31 stycznia az przyleci do mnie moj na tydzien.

    A może to tylko plamienie? Cykl 19 dniowy jest za krótki, miejmy nadzieję że to plamienie jednak.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to rzeczywiscie plamienie. Widzialam na twoim wykresie ze czesto ci sie zdarzaja.

    Alias lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    A może to tylko plamienie? Cykl 19 dniowy jest za krótki, miejmy nadzieję że to plamienie jednak.
    Hedgehog wrote:
    Moze to rzeczywiscie plamienie. Widzialam na twoim wykresie ze czesto ci sie zdarzaja.

    Dzieki za pocieszenie kochane ;* mam nadzieje ze macie racje. Tylko ten okropny bol i juz druga biegunka z rzedu... Juz nie pamietam jak to bylo z @ bo nie mialam od 3 lat.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Iwonka, chyba jeszcze przyjmuje...ale pewności nie mam :)

    Aika, ooo czas starań jest najważniejszy i najlepszy :D także do dzieła! <3

    Hej wszystkim! Ja się zbieram do pracy a wy pewnie jeszcze w łóżkach hihi. Miłego dnia każdej życzę! ❤

    Działamy, działamy :D

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyn a ja dostalam jakiejś infekcji dosyc lekka, czuje tylko lekkie swedzenie podczas podcierania nie wiem ja sie miewa sprawa w środku. Testy caly czas neg. bo to te z allegro no i spadek, miesiąc wczesniej w tym dniu tez mialam spadek i prawdopodobna owulacje. Sluzu i szyjki nie zobacze bo się boje tam paluchy wpychac a dzisiaj mialo byc <3

    Też się teraz ,,doleczam" Lactovaginalem bo w zeszłym cyklu miałam infekcję grzybiczą i czekałam do ostatniej tabletki a teraz lecę na lacto. Podobno nie przeszkadza w serduszkach i staraniach.. :)

    m85awv1.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ