Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu, to chyba dzis wszystkie mamy jakieś wewnętrzne kryzysy. :P

    Karolyna, btw. dziś jest dzień kota, muszę te moje futrzaki dziś ucałować. <3

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna wrote:
    No nie do końca- przypominam o milionie kotów :D :D Na szczęście kot nie pyta, kot rozumie i pójdzie z Tobą o 3 w nocy do lodówki :D

    I będzie czekał co mu skapnie z tej nocnej przechadzki;p.

    Ja dzisiaj na USG lecie i się strasznie stresuje....a jutro drugie USG...

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączę do was dziewczyny, bezdzietna nie zostanę, bo już dwójkę mam, ale mój organizm oszalał. Najpierw 3 terminy owulki, dwa przez ovu wyznaczone, jeden przeze mnie, a tu od wczoraj znowu czuję się jakbym właśnie miała, śluz płodny, jajniki bolą ze zaraz oszaleje i jeszcze do tego głowa pęka :( a przede mną powrót do domu prawie 500 km :(

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, a czego się stresujesz? Coś poważniejszego?

    Sabinka, szczerze? Ja o dużo nie proszę, wystarczy mi jedno. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    I będzie czekał co mu skapnie z tej nocnej przechadzki;p.

    Ja dzisiaj na USG lecie i się strasznie stresuje....a jutro drugie USG...

    Nie stresuj się, wszystko będzie dobrze :)

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinkak wrote:
    To i ja dołączę do was dziewczyny, bezdzietna nie zostanę, bo już dwójkę mam, ale mój organizm oszalał. Najpierw 3 terminy owulki, dwa przez ovu wyznaczone, jeden przeze mnie, a tu od wczoraj znowu czuję się jakbym właśnie miała, śluz płodny, jajniki bolą ze zaraz oszaleje i jeszcze do tego głowa pęka :( a przede mną powrót do domu prawie 500 km :(

    Wczoraj tak miałam. Nie wiem o co chodzi i niestety z moim nastawieniem nie próbuję dociec dlaczego tak :D

  • dineh Ekspertka
    Postów: 339 91

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Karolka, a czego się stresujesz? Coś poważniejszego?

    Sabinka, szczerze? Ja o dużo nie proszę, wystarczy mi jedno. :P
    Ja tez tak mam.
    Marzy mi sie zeby los mi dal mozluwosc miec to 1 dzieciatko.

    Pcos, insulioopornosc tkankowa, lesniowski- crohn, niedoczynność tarczycy, brak owulacji

    Walczymy od lipca 2016
    10.02.2017 Teratozoospermia III 0% prawidłowych plemników
    Nowe badania 1% prawidlowych plemnikow

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj bo milion różnych rzeczy przychodzi do głowy ze cos może być nie tak. Sam negatywne scenariusze kielkuja w głowie.

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu92 wrote:
    Ja poradziłabym się lekarza, bo możliwe, że dawka, którą dostałaś jest jednak nieodpowiednia i Twój organizm się buntuje.
    Rozmawiałam z lekarz mówi ze nie od tego itd, że wyniki super, wcześniej przy zmianie dawki wszystko było ok a teraz znów czekam i czekam eh... ☺

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja dzis powtorzylam bete I wlasnie zobaczylam wynik - urosla do 440 :):):)

    Jedna_z_Wielu, Karola27, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anna6, Hilary, monijaaa, Frosch, Lorien, nick nieaktualny, anciaa, kmala lubią tę wiadomość

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już z dwa tygodnie temu pisałam że mam to wszystko już w nosie.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wystarczy mi jedno :*

  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, ze mi trochę łatwiej, bo już mam dzieci, ale mój nie-mąż nie ma a bardzo by chciał, a i u mnie instynkt bardzo się uaktywnił. Ja to mam już myśli, ze to przedwczesna menopauza, mam 35 lat a od roku ciagle cos, najpierw tarczyca, potem prolaktyna, cykl zaczął sie skracać a teraz jeszcze takie wariacje :(

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    I będzie czekał co mu skapnie z tej nocnej przechadzki;p.

    Ja dzisiaj na USG lecie i się strasznie stresuje....a jutro drugie USG...
    trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 19:42

    karollka29 lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Karola27 Przyjaciółka
    Postów: 123 21

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela89 super! :) u mnie też wszystko ch.j strzelił:/ Szanowny małżonek wy delegacji wiec najbliższą ovu przegapi i wczoraj mi zapowiedzial ze wróci pozniej niż mówił wiec i kolejna przegapi:/ gdybym miała się zapisać na testowanie to chyba k.rwa na maj.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melcia super ekstra, gratsyyy! :* :) teraz już będzie tylko lepiej. :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinkak wrote:
    Jasne, ze mi trochę łatwiej, bo już mam dzieci, ale mój nie-mąż nie ma a bardzo by chciał, a i u mnie instynkt bardzo się uaktywnił. Ja to mam już myśli, ze to przedwczesna menopauza, mam 35 lat a od roku ciagle cos, najpierw tarczyca, potem prolaktyna, cykl zaczął sie skracać a teraz jeszcze takie wariacje :(

    No fakt mój tez juz twierdzi ze czas najwyższy mieć dziecko bo nie chce być dziadkiem dla swojego dziecka;)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna6 dzięki:)

    Melcia gratulacje:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Moje cycki :(:(:( bolą jak oszalale
    o do dobry znak

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    Hasło gina.. "o rety a gdzie pani ma szyjke.. taaaak wysoko..i macica jakas miekka.. " werdykt - albo jestem w ciazy albo na okres :)
    Dostalam skierowanie na betę ale kolejka do labo byla ultradluga.. nie moglam czekam bo do roboty jade :) poczekam jeszcze chwilke :)
    trzymam kciuki żeby to fasolka była

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
‹‹ 385 386 387 388 389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ