X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Olej z wiesiolka w kapsułkach możesz brać, ja tak robię.Ale tylko do owulacji, później odstawiasz :)

    A bierzesz jakiś konkretny?

    m85awv1.png
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Zawsze warto chwytać się wszystkiego co może tylko okazać się trafnym wyborem :) ja niestety mam tyle leków że chyba żołądek niedługo odmowi posłuszeństwa :D ale daje rade :P

    Ojj tak, mi też mąż już stoi nad głową że przesadzam z lekami, witaminami itp. :D

    m85awv1.png
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja. Ogólnie to mój 4cs o trzecie dziecko, ale pierwszy z OF, mierzeniem temperatury, badaniem szyjki, testami owu i ogólnie obserwacja siebie. Mam 29 lat(rocznikowo 30 :-) ) , 7 letniego syna i 2 letnia córkę, między synem a córka poroniłam 3 razy. Raz w 15 tygodniu, drugi w 14 tygodniu, i trzeci w 11 tygodniu. Po urodzeniu córki poroniłam jeszcze raz w 10 tygodniu. Lekarz stwierdził u mnie zespół antyfosfolipidowy i przez całą ciążę z córką brałam zastrzyki z heparyny i acard. Do tego od 19 lat choruje na cukrzycę

    Majaaa lubi tę wiadomość

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie przyszłe mamuśki:) dwa lata temu byłam tutaj starając się o pierwsze dzieciątko, dziś pojawiam się ponownie starając się o drugie:) mam nadzieje, ze znów to miejsce przyniesie mi szczęście. Od kilku miesięcy staramy się dość "luźno", ale z ostatnim cyklem wiązałam spore nadzieje, niestety dziś przyszedł okres, wiec nieco się zawiodłam. Zatem w tym miesiącu bierzemy się już solidnie do roboty:) Pierwszy raz zaszłam w ciąże w styczniu 2015, może i ten styczeń będzie szczęśliwy.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 oby ten rok był szczęśliwy!:)

    Klaudiia87 lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Ojj tak, mi też mąż już stoi nad głową że przesadzam z lekami, witaminami itp. :D
    Podobnych mamy mężow haha :D :D ale faktycznie sporo tych leków się bierze.. :(

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to prawda, ale stawka jest wielka :)

    Witajcie nowe staraczki :)

    marta95 lubi tę wiadomość

    m85awv1.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to staramy się :)

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella ja mierze pod pacha. Moje godziny to 5.45 a w przyszlym tyg bedzie 5.20 bo do pracy juz pojde.

    Ja ten cykl traktuje jako probny ze względu na odstawione tabsy anty. Nie nastawiam sie na cuda.... oby nie trwalo to zbyt dlugo bo pewnie kazdy kolejny cykl.przyniesie mysli, emocje i parcie na już i sie zablokuje...

  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Ja ten cykl traktuje jako probny ze względu na odstawione tabsy anty. Nie nastawiam sie na cuda.... oby nie trwalo to zbyt dlugo bo pewnie kazdy kolejny cykl.przyniesie mysli, emocje i parcie na już i sie zablokuje...

    moja koleżanka zaszła w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty, nie wierzyła, ze tak się da, a da się :) Słyszałam nawet, że tak jest łatwiej.

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dołączam do Was! :) Chociaż staraczką już jestem od ho,ho. Niestety... ;) Ale samemu ze sobą i myślami szczególnie pod sam koniec cyklu ciężko wytrzymać, więc muszę dać upust swoim emocjom. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, to czy któraś testuje w najbliższym czasie? Ja już obgryzam paznokcie i walczę ze sobą by nie robić testu, bo może za wcześnie. Planuje wytrwać do piątku chyba że @ się pojawi. Czy ktoś czeka na szpilkach tak jak ja? Byłoby mi raźniej

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    No dobra, to czy któraś testuje w najbliższym czasie? Ja już obgryzam paznokcie i walczę ze sobą by nie robić testu, bo może za wcześnie. Planuje wytrwać do piątku chyba że @ się pojawi. Czy ktoś czeka na szpilkach tak jak ja? Byłoby mi raźniej
    Czekam i boję się, że znowu nic z tego. Jakieś objawy ciążowe mam ale już sama nie wiem czy one są czy bardziej chce żeby były :/

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Czekam i boję się, że znowu nic z tego. Jakieś objawy ciążowe mam ale już sama nie wiem czy one są czy bardziej chce żeby były :/
    To tak jak ja. A kiedy testujesz?

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby mogłabym testować za półtora tygodnia. :) Ja staram się wyłączyć mózg i nie myśleć o żadnych objawach. Cykl temu jak się nakręciłam to miałam wszystkie z możliwych. Tylko że urojonych. :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja niby mogłabym testować za półtora tygodnia. :) Ja staram się wyłączyć mózg i nie myśleć o żadnych objawach. Cykl temu jak się nakręciłam to miałam wszystkie z możliwych. Tylko że urojonych. :P
    A ja dobrze widzę że masz 11 dzień po owu?
    to teoretycznie mogłabyś wcześniej ze mna testować ;) ps w ustawieniach zmień sobie domyślną godzine mierzenia temp to będzie ci zaznaczać pełne kropki.

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia86 wrote:
    A ja dobrze widzę że masz 11 dzień po owu?
    to teoretycznie mogłabyś wcześniej ze mna testować ;) ps w ustawieniach zmień sobie domyślną godzine mierzenia temp to będzie ci zaznaczać pełne kropki.

    Eh, no właśnie tu jest problem, o którym pisałam na temacie o interpretacji wykresu. :) Bo jak dla mnie, to ja owulkę miałam 27-28dc. Mam cykle 40 dniowe. Niestety tam dziewczyny albo nie wiedzą, albo nie chcą odpisać :P
    Już zmieniam, dzięki. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Eh, no właśnie tu jest problem, o którym pisałam na temacie o interpretacji wykresu. :) Bo jak dla mnie, to ja owulkę miałam 27-28dc. Mam cykle 40 dniowe. Niestety tam dziewczyny albo nie wiedzą, albo nie chcą odpisać :P
    Już zmieniam, dzięki. :)
    No trudny do interpretacji jest twój wykres. Zaznaczylo tą owu ale mimo skoku na drugi dzień temp spadła, a z kolei 27-28 dc nie było skoku... chyba ze skok był w święta, kiedy nie mierzylas temp

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano właśnie i strasznie żałuję że nie była wtedy mierzona, bo by była w miarę jasność, ale po prostu nie miałam jak, bo spałam z teściami w jednym pokoju. :D I tak mam nadzieję, że się wstrzeliliśmy, chociaż jak dla mnie to w święta chyba bardziej powinien być spadek tempki?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i właśnie koło 27-28dc pojawił się ból piersi, kłucie w jajnika no i mąż swierdził w czasie przytulania że "mam powódź". :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ