Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela89 wrote:
    Hej Dziewczyny, ja ostatnio niezbyt aktywna jestem na forum, ale to przez to, ze czasami czytanie forum (innych watkow) nakreca mnie mocno i zaczynam sie mocno martwic o ciaze i musze robic przerwy od calego OF. To raz, a dwa, ze nie chce zadnej ze staraczek smucic opowiesciami ciazowymi. Wiem, ze cieszymy sie Tu nawzajem ze swoich sukcesow, ale wiem tez, co znaczy dol i zrezygnowanie.

    Tak czy siak, zagladam i wyczekuje dobrych nowin, takich jak wczorajsza Ewci. :)
    No i trzymam kciuki za wszystkie :*

    Myślę ze zafasolkowane powinny zdecydowanie się udzielać bo to taka mała iskierka nadziei ze każdej z nas się uda :).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze spotkanie najlepiej w centrum Polski, żeby każda miała szanse dojechać. :)

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    floreczka wrote:
    Jeszcze spotkanie najlepiej w centrum Polski, żeby każda miała szanse dojechać. :)
    Warszawa... no albo Radom :P :P :P

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotowa wrote:
    Ja uwielbiałam moje sztylety <3 ale mój Klekot nie lubi żadnych innych niż naturalne paznokcie więc teraz mam problem bo moje paznokcie są w DRAMATYCZNYM stanie... nie że nie dbam.. po prostu się łamią jak tylko odrosną milimetr... :( co gorsze żadna odżywka nie pomagała...a lakier tylko wysechł już schodził :P łącznie z hybrydą...
    Teraz ostatnio się wzięłam i sobie smaruje odżywką regularnie i coś tam jakby się ruszyło :) chyba też regularne przyjmowanie kompleksu witamin też swoje zrobiło :) w końcu trochę odrosły ale maluję je tylko zwykłym lakierem i na to kładę taki top coat z tych pseudo-żelowych lakierów Sally Hansen. Trochę dłużej lakier się trzyma i ładnie się błyszczy :)

    Klekotowa, tylko doustnie :D Coś co ma dużo cynku :D Sama się zaczęłam śmiac jak to pisałam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Warszawy mam zdecydowanie najbliżej :D

    i chyba z każdego miejsca w Polsce można łatwo do stolicy dojechać

    to teraz szukamy chętnej z dużym mieszkaniem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naskrobałyście :).
    Widzę, że dużo tutaj znawczyń od pazurków :). Powiedzcie, proszę, jak wygląda sprawa bezpieczeństwa robienia ich sobie w ciąży? Sama jestem za tydzień umówiona na zmianę i nie wiem co robić..

    Myślałam wczoraj cały wieczór czy Was nie opuścić(!), żeby niektórym nie robić przykrości.. I nie wiem nadal co zrobić.. Chyba nie potrafię tak po prostu sięz Wami pożegnać.. Będzie mnie pewnie tutaj mniej, i na pewno nie będę pisać o sobie. Jeśli któraś z Was chciałaby coś wiedzieć o nas czy po prostu pogadać to jestem dostępna na priv :). Tutaj będę Was czytać i wspierać :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna wrote:
    Klekotowa, tylko doustnie :D Coś co ma dużo cynku :D Sama się zaczęłam śmiac jak to pisałam
    :D :D :D

    Mi to się pazury posypały jak się wzięłam za odchudzanie kilka lat temu... :( potem dobiłam je regularnymi akrylami, których praktycznie nie zdejmowałam, a jak już to tylko po to żeby nałożyć nowe :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Do Warszawy mam zdecydowanie najbliżej :D

    i chyba z każdego miejsca w Polsce można łatwo do stolicy dojechać

    to teraz szukamy chętnej z dużym mieszkaniem :D
    Odstąpie Wam salon. Ponad 40 m2 powinno Wam wystarczyć. :P. Tylko to nie Wa-wa :P

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Warszawa może być, bo to moje drugie miasto. ;D teraz typujemy która z Wawki mieszka w jakimś apartamentowcu. :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety na moim pipidowku apartamentowca nie posiadam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 13:00

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, a kopniaka chcesz? Masz nam tu pisać o swojej Perełce.

    Zaraz zrobimy głosowanie i nie będziesz miała nic do gadania ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    Ja niestety na moim pipidowku apartamentowca nie posiadam :/
    ja mam 65 m2, ale na stanie 4 chłopów i nie mam ich gdzie na weekend wyeksmitować :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaspis wrote:
    Ewcia, a kopniaka chcesz?
    Miałabyś sumienie kopać swoją imienniczkę? :P

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w wawie nie mieszkam;p niestety calkiem na południu kraju;p ale za to mam domek w lesie;p

    nick nieaktualny, Karolyna, kmala lubią tę wiadomość

    4 cs:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynajmijcie sobie jakiś hangar :D Na pewno wystarczyłoby Wam powierzchni :P. Jeszcze "pohulałybyście" :P :D

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Powinien być taki reagujący na owulację ;)))))

    <3 haha chętnie takie wezmę :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Miałabyś sumienie kopać swoją imienniczkę? :P
    Kochana, jak będzie trzeba to tak :D
    Bo jakieś głupoty wymyślasz :P

    Masz do nas codziennie zaglądać i pisać, bo ja się martwię co tam u Was ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    A jakiej firmy?

    ojj nie pamiętam :D

    większość mam semilaca ale te termiczne to coś innego

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Ale naskrobałyście :).
    Widzę, że dużo tutaj znawczyń od pazurków :). Powiedzcie, proszę, jak wygląda sprawa bezpieczeństwa robienia ich sobie w ciąży? Sama jestem za tydzień umówiona na zmianę i nie wiem co robić..

    Myślałam wczoraj cały wieczór czy Was nie opuścić(!), żeby niektórym nie robić przykrości.. I nie wiem nadal co zrobić.. Chyba nie potrafię tak po prostu sięz Wami pożegnać.. Będzie mnie pewnie tutaj mniej, i na pewno nie będę pisać o sobie. Jeśli któraś z Was chciałaby coś wiedzieć o nas czy po prostu pogadać to jestem dostępna na priv :). Tutaj będę Was czytać i wspierać :).

    Ewuś nie opuszczaj :D
    na prawdę dla większości nas jesteście nadzieją :)

    co innego jak jestem w jednym wątku gdzie nieliczne nie mają fasolki to inaczej

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    O Warszawa może być, bo to moje drugie miasto. ;D teraz typujemy która z Wawki mieszka w jakimś apartamentowcu. :D

    mój blok to niby apartamentowiec ale metrażu apartamentów to nie mam :d

‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ