Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 23 lutego 2017, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    :( a wyszedł ci pozytywny test?

    Ja robiłam żółtym bobo testem więc albo wyszedł fałszywie dodatni albo już nie wiem...

    Tak nawet dwa....tyle ze ja robilam przed @ a dzien pozniej dostalam...

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, no to przykro mi strasznie. A może jesteś jedną z tych wybranych, które mają normalny okres na początku ciąży? Jak się skończy to może zrobisz sobie test ciążowy?

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to cześć Dziewczynki :)

    Miałam rano strasznie dziwną sytuację. Sprzątałam kuwetę moich kotów (to mój obowiązek) i nagle mi się niedobrze zrobiło. W kuwecie nie było dramatu, a ja mimo to zawisłam nad toaletą. Prawdę mówiąc dalej trzyma mnie takie dziwne uczucie w żołądku.

    Czyli do objawów urojonych mogę dodać poranne mdłości :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Czyli to ta tzw biochemiczna? Test pozytywny, beta pozytywna i @ dzień po spodziewany terminie? :/

    Ja to wiedziałam już wczoraj wieczorem. Nie żebym sobie wykrakala ale było mi tak zimno jak zawsze przed @. Już nawet bałam się mierzyć tempki. Bolała mnie głowa i brzuch znacznie bardziej.
    Jak zasypiam to trzaslam się z zimna i już to wiedziałam :(
    Gigi powtórz bete jutro.Bo albo to biochemiczna albo krwawisz,to częste u kobiet we wczesnej ciąży.
    Ja w zeszłym cyklu miałam biochemiczna,niestety potwierdzić jej lekarz nie może,opiera się tylko na becie.Czy ta @ jest taka jak zawsze?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    U mnie @

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam.
    U mnie @
    Marciaa cholera,a tak trzymałam

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co to za h..... Wiadomości z rana?????? Gigi słów mi brak, nie wiem co powiedzieć/doradzić.... Marcia bardzo mi przykro! :/

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już wczoraj wiedziałam że nic z tego.
    Dziewczyny bardzo mi przykro :(

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy można zbadać prolaktyne i testosteron w 5dc?

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    No ja już wczoraj wiedziałam że nic z tego.
    Dziewczyny bardzo mi przykro :(
    Dla mnie kazda @ to ogromny smutek i żal,przez ta Twója @teraz mi źle,to samo Gigi eh brak slow

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Dziewczyny czy można zbadać prolaktyne i testosteron w 5dc?
    Marciaa prolaktyne tak ,testosteron nie wiem.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Marciaa prolaktyne tak ,testosteron nie wiem.

    Czyli nie musi być 2-3dc?

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badalam właśnie w 5dc
    Edit:musisz być wyspana,nie jeść nic ciezkostrawnego wieczorem i nie fikac koziolkow z mężem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 07:21

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueyes wrote:
    Agu92 a badałaś progesteron?

    Ja też się na dzisiaj żegnam.
    Dobranoc! :)

    Tak, dawno temu, kontrolowałam w ogóle wszystkie hormony bo przez 3 lata byłam na tabletkach antykoncepcyjnych - odstawiłam w lipcu 2015. Potem organizm miał lekki szok ale powoli wszystko wróciło do normy, okresy były regularne. Rozwaliły się dopiero w lipcu 2016, wydłużyły do 46 dni... Gin dała mi luteinę i wszystko powoli do normy powraca, poprzedni cykl b. ładny 31 dniowy :) A plamień tak jak pisałam, nie miałam nigdy w życiu, nie są jakieś obfite, nawet nie zauważyłam w pracy, że coś tam się dzieje ;)Badania hormonów powtarzam za 2 miesiące ;)

    Trzymajcie kciuki, lecę do endokrynologa :)

    Gigi, Marcia przykro mi i tulę mocno :*

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A 6dc?

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia co za cholerna małpa@!!

  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi , marciaa tulę Was kochane :* co za @ okropne :(

    marciaa myślę, że 6 dc to za późno na badanie.

    Dzień dobry dziewczynki :) U mnie dzisiaj ból brzucha od rana, a w nocy jakoś niespokojnie spałam. Może to z tych emocji po wizycie. Miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 07:41

    marciaa lubi tę wiadomość

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    A 6dc?
    Jak zlecala mi lekarka to mówiła że najlepiej do 5dc.Mojej kumpeli znowu zlecal w f.lutealnej.Idziesz na właśna rękę?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Jak zlecala mi lekarka to mówiła że najlepiej do 5dc.Mojej kumpeli znowu zlecal w f.lutealnej.Idziesz na właśna rękę?

    Tak.
    Dzięki za pomoc. Pójdę w poniedziałek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Widzę, że tutaj same nie dobre informacje z rana..
    Gigi, Marcia - przytulam Was! Mocno! :* <3

    Ja tyle co otworzyłam ślepka i dowiedziałam się, że auto zabiło mojego Guliverka... ;( mojego przytulaska ;(. Także od rana łezki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 07:59

‹‹ 464 465 466 467 468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ