X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Sun81 Przyjaciółka
    Postów: 109 34

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety i u mnie okres sie pojawił ...
    znowu nie wyszło; dzien do bani :(

    trace juz nadzieje ...

    Starania od listopada 2015; przerwa 4 msc związana z poronieniem w 16tc - :( - 36 lat
    http://ovufriend.pl/graph/7bc10e4b53759b8aadaf58384db68952
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Gdyby nie ta szyjka to jeszcze nic przesadzonego.. Ale cały czas powtarzam jak mantre: "nie ma @ jest nadzieja!" :)

    Wróblowa właśnie doczytałam ,że prawidłowy termin do szyjka długa lub skrócona.I że we wczesnej ciąży powinna być długa.Na mój rozum długa to ta nisko położona ,a krótka to wysoko położona..Dobrze myślę?

    Schiza dostałam ,bo ja moją czuję tak jakby miała mi zaraz wylecieć.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • shelby* Autorytet
    Postów: 583 616

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    MilliSBB - tak krótka szyjka jest wysoko. Długa bardzo nisko.
    U mnie podobnie jak u Ciebie wszystko wskazuje ma @, tyle że szyjka wysoko .. a @ spóźnia się dwa dni. Chciałam testować ale boję się bieli ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 21:53

    74709jcgjiz14w6b.png
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shelby* wrote:
    Witajcie dziewczyny :)
    MilliSBB - tak krótka szyjka jest wysoko. Długa bardzo nisko.
    U mnie podobnie jak u Ciebie wszystko wskazuje ma @, tyle że szyjka wysoko .. a @ spóźnia się dwa dni. Chciałam testować ale boję się bieli ...
    Testuj!Tymbardziej,ze się spóźnia!Znalazłam obrazki z szyjka i faktycznie nisko położona tzn długa.Taka powinna być w ciąży,ale wiadomo u każdej wygląda to inaczej.Trzymam kciuki za Twoje testowanie

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sun81 tuuuuuleeee! Nie poddajemy się!!! <3

    MilliSBB przed @ szyjka jest nisko i taka dosyć twarda, i lekko otwarta. We wczesnej ciąży podobno jest lekko rozpulchniona ale zamknięta. No i chyba niekoniecznie bardzo nisko. ;) a jaki masz Sluz?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelby który to dpo?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Sun81 tuuuuuleeee! Nie poddajemy się!!! <3

    MilliSBB przed @ szyjka jest nisko i taka dosyć twarda, i lekko otwarta. We wczesnej ciąży podobno jest lekko rozpulchniona ale zamknięta. No i chyba niekoniecznie bardzo nisko. ;) a jaki masz Sluz?
    Ostatnie dwa ,trzy dni gesty ,mleczny,a dziś mega gesty jak klej szkolny:-)nie wypływa ,siedzi głęboko.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Ostatnie dwa ,trzy dni gesty b,mleczny,a dziś mega gesty jak klej szkolny:-)nie wypływa ,siedzi głęboko.
    U mnie zawsze chyba lekko otwarta bo już rodziłam.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, po jednej ciąży to się zgadza. Ja mam taki sluz jak opisujesz przed wredota, ale wiem też że każda może mieć inaczej. :) niektóre piszą, że w pierwszej ciąży miały inaczej a w drugiej inaczej.. :P trzeba czekać. Jak się @ nie pojawi to testować. ;)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego taka cena, ale nie miał wyboru jakiegoś rozszerzonego, najważniejsze czynniki zostały w nim ujęte i stwierdzono, że wszystko jest w porządku.
    Po wizycie u profesora wiem, że ten cykl pójdzie na marne. 14 lutego mam się stawić na HSG.
    Dziewczyny testujcie, a najlepiej na bete iść, bo od razu konkret.

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane.
    Troszkę mnie nie było i chyba jednak rzadko będę zaglądać. Niestety moje plamienie zakończyło się okresem ze skrzepami...przed nami 17 cykl starań, cykl którego wcale nie chcę, nie mam siły się już starać, po prostu straciłam jakikolwiek zapał. Nie mam już żadnej nadziei, że kiedykolwiek się uda..i chyba czas się z tym pogodzić.
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny <3

  • Katie123 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tutaj nowa :) Z chłopakiem staramy się o dzieciątko od 4 miesięcy, niestety bez powodzenia. W przeszłości miałam problemy z podwyższoną prolaktyną, brałam przez prawie 3 lata bromergon. Dlatego po kilku miesiącach niepowodzeń udałam się do lekarza i 2 tygodnie temu miałam robiłam badania hormonów i prolaktyna podwyższona- 973. Lekarka powiedziała, że tragedii nie ma i powinno się udać szybko zbić. Czekam na skierowanie do endokrynologa i liczę, że jeszcze w tym roku zostanę mamą :)
    Generalnie nie mierzę sobie temperatury i nie zamierzam, bo sama myśl o tym jest zbyt stresująca dla mnie,a stres raczej nie pomoże w walce z prolaktyną, co nie? :>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej laseczki ale naskrobałyście :)
    Wybaczcie ale jestem dziś tak padnięta, że tylko szybko napisze co u mnie i oczywiście wszystkie strony przeczytałam!

    Badanie nasienia robiliśmy w Gdyni w Gamecie, pakiet podstawowy 120zł
    Więc, odebrałam dziś wyniki mojego R i tak:
    - ruchliwość plemników A+B - 61%
    - ruchliwość A+b+C - 78%

    Na nasze oko chyba dobrze i mężuś dziś chodził dumny jak paw hehe a ma 35 lat ;)

    Ja dzisiaj też zrobiłam prolaktynę i progesteron
    - Prolaktyna 165,08 (norma 59-619)
    - Progesteron 1,0

    Badania robiłam w 12dc.

    Jutro mam gina, trzymajcie proszę kciuki, buziaki! :* i uszy do góry dziewczyny, będzie dobrze :)

  • Iw-onka Ekspertka
    Postów: 209 110

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy stosujecie jakieś naturlne sposoby wspomagania owulacji i śluzu płodnego?

    ug37df9ht2pr627q.png
    Inusia
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu brałam wiesiołek. Fakt nieregularnie, ale co najważniejsze zadziałał. Pojawił się płodny śluz, aż byłam zdziwiona:)

    Katie w tamtym roku wyszła mi podwyższona prolaktyna. Po miesiącu brania bromergonu wyszła wyższa niz przed badaniem. Dostałam większą dawkę i skierowanie na rezonans magnetyczny co by wykluczyć gruczolaka. Kilka dni wyjęte z życia na myśl o guzie w głowie. Dzięki Bogu wyszło wszystko dobrze.Brałam tak 3 miesiące. zmieniłam lekarza i zapisałam się do ginekologa- endokrynologa. Popatrzyła na wyniki i kazała odstawić bromergon. Po 2 miesiącach od odstawienia miałam mierzoną prolaktynę 2 razy i jest w super normie. Daaleko jej do podwyższenia;)
    Grunt to się nie stresuj. Relax i do przodu:) wszystko będzie dobrze:)


    Anetka ruchliwość waszych żołnierzy ekstra:) my mamy ok 30% :(
    3mam kciuki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 08:39

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Lasencje :)

    Gagarek lubi tę wiadomość

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Witam Lasencje :)
    Lasencje albo śpią albo pracuja!:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z pracy właśnie piszę ale wiem że nie każdy ma taką możliwość :P

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Ja z pracy właśnie piszę ale wiem że nie każdy ma taką możliwość :P
    A ja dziś leniuchuje w domu.:-)Faktycznie w pracy nie mogłabym z Wami plotkowac.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    A ja dziś leniuchuje w domu.:-)Faktycznie w pracy nie mogłabym z Wami plotkowac.

    Ale Ci dobrzeeeee.....ja też chcem tak <3 wogóle marzy mi się zajść w ciąże i iść na L4....natychmiast....:D

    Gagarek, Ewcia_92, AneTka87 lubią tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ