X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Ale Ci dobrzeeeee.....ja też chcem tak <3 wogóle marzy mi się zajść w ciąże i iść na L4....natychmiast....:D
    czikitaa piąteczka mam tak samo:D a szczególnie marzy mi się przesiedzieć okres gorących miesięcy w domu i korzystać z pogody. a nie praca praca praca:P

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • elpiss87 Przyjaciółka
    Postów: 66 43

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny - to znowu ja :)

    Od 4 miesięcy na śluz biorę wiesiołek, ale wczoraj mój gin stwierdził, że nie wiele się zmieniło i śluzu jest nadal za mało. Zapisał mi jeszcze wit B6 (10 tabletek dziennie) i Maca. Któraś z Was brała dodatkowo wit. B6 lub Macę? Jakieś spostrzeżenia?

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Testuj!Tymbardziej,ze się spóźnia!Znalazłam obrazki z szyjka i faktycznie nisko położona tzn długa.Taka powinna być w ciąży,ale wiadomo u każdej wygląda to inaczej.Trzymam kciuki za Twoje testowanie

    Ja w ciąży miałam szyjkę wysoko cały czas.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iw-onka wrote:
    Czy stosujecie jakieś naturlne sposoby wspomagania owulacji i śluzu płodnego?

    Olej z wiesiołka

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elpiss87 wrote:
    Cześć Dziewczyny - to znowu ja :)

    Od 4 miesięcy na śluz biorę wiesiołek, ale wczoraj mój gin stwierdził, że nie wiele się zmieniło i śluzu jest nadal za mało. Zapisał mi jeszcze wit B6 (10 tabletek dziennie) i Maca. Któraś z Was brała dodatkowo wit. B6 lub Macę? Jakieś spostrzeżenia?

    Ja biorę magnez z B6, nie wpływa na śluz u mnie.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak jest ze śluzem, jak jest, później znika i nagle się pojawia?

    W 6dc rozciągliwy, test owu z dwoma krechami. Dzisiaj 8dc, sucho, test negatywny. I zaraz będzie typowy 14ty i znowu mnie zaleje.
    Pozdro z pracy, też mi się marzy L4 i święty spokój ;]

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Ale Ci dobrzeeeee.....ja też chcem tak <3 wogóle marzy mi się zajść w ciąże i iść na L4....natychmiast....:D

    Też na to czekam:)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Ja w ciąży miałam szyjkę wysoko cały czas.

    Z tą szyjką to chyba nie ma reguły,niektóre mają nisko ,niektóre wysoko.
    Moja wczoraj prawie wyskakiwała,a dziś poszła trochę w górę.
    Wcale nie czekam na @:)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do L4 w ciąży,moje dwie znajome w grudniu miały kontrole z ZUS właśnie ze względu na L4 ciążowe.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie jak pisałam ze mam serowsty śluz? Myślałam że infekcja. 11dc prawdopodobnie była owulacja 12dc zrobił mi się ten śluz. 14 dc poczułam mega mokro w gaciach a tam wylecialo mnóstwo tych uplawow. I od 15dc zwykły lepki śluz

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Co do L4 w ciąży,moje dwie znajome w grudniu miały kontrole z ZUS właśnie ze względu na L4 ciążowe.

    Coraz więcej kontrolują ciężarnych :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Co do L4 w ciąży,moje dwie znajome w grudniu miały kontrole z ZUS właśnie ze względu na L4 ciążowe.

    Moja też i uznali że niesłusznie i ogólnie sprawa była w sądzie bo od 4 miesiąca zawiesili jej wypłate świadczeń ale Ona ją wygrała całe szczęście...

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Moja też i uznali że niesłusznie i ogólnie sprawa była w sądzie bo od 4 miesiąca zawiesili jej wypłate świadczeń ale Ona ją wygrała całe szczęście...

    Szczyt chamstwa stresować tak kobietę w ciąży.
    Niech się zajmą tymi co naprawdę wyłudzają renty itd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Szczyt chamstwa stresować tak kobietę w ciąży.
    Niech się zajmą tymi co naprawdę wyłudzają renty itd

    No dokładnie...masakra jakaś :/

    A Ty co marciaa porabiasz w życiu,wogóle to Marta masz na imie ? :)

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Pamiętacie jak pisałam ze mam serowsty śluz? Myślałam że infekcja. 11dc prawdopodobnie była owulacja 12dc zrobił mi się ten śluz. 14 dc poczułam mega mokro w gaciach a tam wylecialo mnóstwo tych uplawow. I od 15dc zwykły lepki śluz

    Pamiętamy:)

    Ja praktycznie od teoretycznej owulki (teoretycznej bo lekarka powiedziała ,że cykl będzie bez owu-a progesteron wskazuje,że jednak była)miałam taki lepki biały,czasem wodnisty.Od wczoraj szyjka "zaczopowana" śluzem mega gęstym jak klej.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Moja też i uznali że niesłusznie i ogólnie sprawa była w sądzie bo od 4 miesiąca zawiesili jej wypłate świadczeń ale Ona ją wygrała całe szczęście...

    Całe szczęscie.Kontrolują teraz bo szukają kasy.Wiem też ,że kobiety w ciąży nadużywają czasem swojego stanu.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko pierwsze słyszę o kontrolach ciężarnych na L4. No świat się kończy. I co mają na celu takie kontrole? Sprawdzenie czy kobieta faktycznie jest w ciąży czy czy jest w ciąży i może pracować jak zwykły człowiek?

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    No dokładnie...masakra jakaś :/

    A Ty co marciaa porabiasz w życiu,wogóle to Marta masz na imie ? :)

    Tak,mam na imię Marta :)
    A pracuje sobie i studiuje zaocznie :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli tylko będę się dobrze czuła nie zamierzam prędko iść na l4

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    o matko pierwsze słyszę o kontrolach ciężarnych na L4. No świat się kończy. I co mają na celu takie kontrole? Sprawdzenie czy kobieta faktycznie jest w ciąży czy czy jest w ciąży i może pracować jak zwykły człowiek?

    Monijaa chyba to drugie:)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ