Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancia możesz :) ok 14 dni po zapłodnieniu nie ma to żadnego wpływu, bo dzidziuś nic od Ciebie nie pobiera.

    anciaa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam na chwilke by sie przywitac :) O matko, ale mialam intensywna sobote

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:57

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie testuję już. Mąż mówi, że czekamy do wtorku do lekarza, co do tego czasu będzie to będzie. Zastanawiałam się czy zrobić 10 bo robiłam 25. Ale nie.

    Patrzyłam na dokumenty mojej pierwszej ciąży i w tym samym czasie co teraz miałam betę prawie 400... Szyjka nadal w miarę wysoko i zamknięta. Także nie wiem o co kaman...

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję lepiej mi już. Mam nadzieję że u mnie też tak szybko będzie spadać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:10

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA ja co prawda nie miałam ciąży biochemicznej a normalną, tyle, że zakończoną niepowiedzeniem i mój lekarz powiedział, że pierwszego cyklu po poronieniu się nie stymuluje, zaczniemy ewentualnie od drugiego. Niestety nie wiem czy z ciążą biochemiczną też tak jest. A miałaś już stymulację czy byłby to pierwszy raz?

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:57

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:57

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu.... przykro mi, ale nie pomogę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:04

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA ja pisałam do mojej gin o takiej porze. Myślę, że to nie jest jakaś błahostka tylko ważna rzecz. Spróbuj, jak nie będzie mogła to po prostu nie odpowie.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA ja po cb ale niestety nie znam się wcale na stymulacji ani na tych lekach. Ale raczej zapytalabym gina skoro przez to może przepaść cały cykl

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:57

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:57

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że napisałaś. Zawaliłaś tym, że nie wzięłaś tabletki 3 dnia? Tym się nie przejmuj. Jeżeli chodzi o tabletki na stymulację to rożni lekarze każą przyjmować w różnym dniu, więc nie jest to jakieś straszne wykroczenie. Mam nadzieje, że Twój gin odpisze i będziesz spokojna.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Dziękuję lepiej mi już. Mam nadzieję że u mnie też tak szybko będzie spadać.
    Gigi, ja bym na waszym miejscu starań nie przerywała, ale to tylko moje zdanie. Euthyrox na pewno ciąży nie zagraża, jest bezpieczny. I moim zdaniem TSH na takim poziomie jakie masz nie przyczyniło się do cb, może jeszcze z innymi hormonami masz problem.

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:57

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 13:01

    Gigi lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:58

    nick nieaktualny, mili_moli, Anna6, dineh lubią tę wiadomość

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 21:58

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EA dziękuję. Bardzo dobrze, że napisałaś do gina., teraz będziesz spokojna.

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
‹‹ 568 569 570 571 572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ