Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie mam żadnych objawów ciąży. Za to wszystkie okresowe. Tylko okresu brak

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma, z jednej strony brak objawów, to dobry objaw. ;)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma trzymam kciuki :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj coś lepiej, ale dalej mi się nic nie chce

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna, w pracy urywam się do forum żeby czas milej zleciał, a tu cisza jak makiem zasiał :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wszystkie coś śpią :D Czy to już ? Czy to weekend ? :D

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa, albo po weekendzie jeszcze dochodzą do siebie. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!!

    Może jak co chwile padają hasła żeby sie nie nakręcać i ze jak się chce zabardzo to nie wychodzi to cisza na forum :-)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta, to juz wolę jak się nakręcamy. ;)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Doma trzymam kciuki bez nakręcania :)
    Ja miałam taki dzień w pracy, że nie wytrzymałam stwierdziłam pier... robotę i wróciłam do domu, nakarmiłam dzieciaki i wtoczyła się pod kołderkę :) zimno mi, brzuch mnie boli i nic mi sie nie chce :( a tu niby słonko za oknem :)
    Rzeczywiście coś tu cicho dzisiaj, a nawet dłużej ;)
    Czekam na jakieś optymistyczne wieści na poprawę humoru :)

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo zdołowane nie chcą wchodzić na forum :( Ej, dziewczyny zawsze możemy o czymś innym pogadać w godzinach pracy :D To może ja zacznę: ok, kto był waszą pierwszą "miłością" (bez nazwisk oczywiście :P )? Bo moją był na przykład Michał T. z V grupy w przedszkolu i był to mój pierwszy mąż. Potem się okazało, że był też mężem takiej Marty z głupiej III grupy i się wkurzyłam, zbiłam ją i powiedziałam, że już nie chce być jego mężem (czyli rozwód). Ale wiecie co jest najgorsze ? Dowiedziałam się o tym na BALU przebierańców....Miałam taki piękny kostium śnieżynki !!!!!
    Ale spoko, minęło kilka lat i przyszła pora na AJ'a z Backstreet Boysów :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 15:21

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co chwilę do Was wchodzę,paczę i nic cicho jak makiem zasiał. Wiosna przyszła i dziewczyny się rozbrykały na spacerkach.

    Moja pierwsza miłość to taki Karolek z podstawówki ale nic z tego nie wyszło :-D
    Szybko mi przeszło i był Grześ :-).

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam porządną dziewczynką i nie oglądałam się za chłopcami :D Pamiętam tylko JEDNĄ akcje z przedszkola. Jak kolega z grupy pokazał mi po cichu w kibelku swojego siśka! :D Poszłam za nim do kibelka (przez przypadek of kors) Jak już wyszliśmy z kabin (każdy był w osobnej, zeby nie było) i myliśmy ręce, to on do mnie rzucił: ej, pssst, pokazać Ci coś? ja oczywiście: nooooo! i wtedy on wyciągnął GO. :D Byłam tak przerażona tym widokiem, że całe szczęście, że nie mam teraz jakiegoś urazu. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinkak wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Doma trzymam kciuki bez nakręcania :)
    Ja miałam taki dzień w pracy, że nie wytrzymałam stwierdziłam pier... robotę i wróciłam do domu, nakarmiłam dzieciaki i wtoczyła się pod kołderkę :) zimno mi, brzuch mnie boli i nic mi sie nie chce :( a tu niby słonko za oknem :)
    Rzeczywiście coś tu cicho dzisiaj, a nawet dłużej ;)
    Czekam na jakieś optymistyczne wieści na poprawę humoru :)

    Dobre podejście do pracy hahahha :D Szkoda, że ja tak nie mogę :<

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja byłam porządną dziewczynką i nie oglądałam się za chłopcami :D Pamiętam tylko JEDNĄ akcje z przedszkola. Jak kolega z grupy pokazał mi po cichu w kibelku swojego siśka! :D Poszłam za nim do kibelka (przez przypadek of kors) Jak już wyszliśmy z kabin (każdy był w osobnej, zeby nie było) i myliśmy ręce, to on do mnie rzucił: ej, pssst, pokazać Ci coś? ja oczywiście: nooooo! i wtedy on wyciągnął GO. :D Byłam tak przerażona tym widokiem, że całe szczęście, że nie mam teraz jakiegoś urazu. :D

    Hahhaha ciekawe kim dzisiaj jest

  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja byłam porządną dziewczynką i nie oglądałam się za chłopcami :D Pamiętam tylko JEDNĄ akcje z przedszkola. Jak kolega z grupy pokazał mi po cichu w kibelku swojego siśka! :D Poszłam za nim do kibelka (przez przypadek of kors) Jak już wyszliśmy z kabin (każdy był w osobnej, zeby nie było) i myliśmy ręce, to on do mnie rzucił: ej, pssst, pokazać Ci coś? ja oczywiście: nooooo! i wtedy on wyciągnął GO. :D Byłam tak przerażona tym widokiem, że całe szczęście, że nie mam teraz jakiegoś urazu. :D

    hahahaha :D a poskarżyłaś się pani? :D

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • agu92 Autorytet
    Postów: 547 164

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do naszej szkoły dzieci dojeżdżają autobusem. Ostatnio chłopcy z II klasy podstawówki przechwalali się, który ma większego siusiaka... :D

    12 cs - udało się! 10.07.2017 II <3

    59d632af979ad.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolyna, mam być szczera? :/

    Jest przyjacielem mojego ex, z którym byłam dwa lata. I TAK, CZASAMI SIĘ SPOTYKALIŚMY NA PIWKU.
    Mało tego, mamy się w znajomych na FB. Przysięgam. :|

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu nie, bo się wstydziłam i bałam. :D Ale wiem, że później patrzyłam na niego jak kosmitę, bo przecież ja tego nie mialam. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wroblowa,jaka akcja :-D
    Ja nic nie oglądałam w przedszkolu ale pamiętam jedną akcję. Był taki chłopiec Artur,syn nauczycielki,który dokuczał wszystkim dziewczynkom. Więc namówiłam kilka koleżanek i wrzuciłyśmy tego łobuza do zlewu w łazience (a zlew było to takie koryto przez całą ścianę) i odkrecilysmy krany. Oczywiście rodzice wylądowali na dywaniku,była bura a nieoficjalnie Pani przedszkolanka pogratulowała mamie że jestem taka pomysłowa bo i ona sama miała z nim problem. Od tamtej pory był spokój. :-D

    kmala, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
‹‹ 641 642 643 644 645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ