X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Ja ostatnie 3 ,4 dni miałam sucho.Śluz był na szyjce takie gesty nie zciekał,Dziś cieknie więc chyba sie szyjka otwiera i jednak będzie @.

    Będziesz testować?

    Raczej nie....nie myślę żeby zaskoczyło więc nie widze sensu :P

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, ale jazda z tym kierunkiem. :o

    Ej powiedzcie mi jedno, bo byłam w tualecie, i się oczywiście kontrolnie zbadałam. :D dziwnie się czuję, bo boli mnie dziwnie podbrzusze a to dopiero 13dc.. na moje długie cykle jak wiecie to na owu za wczas... śluz mam wodnisty, nierozciągliwy, troche taki mlecznobiały. Miałyście tak kiedyś? :<

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Myśmy również tak z Mężem odkładali w czasie ciążę.. A bo studia, a bo coś tam.. A gdyby tak szczerze człowiek pomyślał, to nigdy nie byłoby odpowiedniego momentu na ciążę.
    Zdecydowanie nie jesteście za starzy :* Ja się urodziłam w 42 roku życia mojej mamuśki. Tylko fakt faktem, w ich przypadku to była niemalże produkcja :D. Jestem 7 i ostatnia. Taki odmładzający przypadek :D :D

    A ja jestem 6 z kolei i ostatnia :) Moja najstarsza siostra skończy w tym roku 41 lat a ja 26 lat :) I jestem rocznik 91

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Fajnie być najmłodszym w tak licznej gromadce jednak nie zawsze. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest tak, że Ci najstarsi traktowali mnie zawsze jak swoje dziecko (bo w tym samym wieku mają swoje dzieciaki). Między mną i najstarszą siostrunią jest 21 lat różnicy :P Zresztą karmiła mnie swoim cycem jak byłam czasami pod jej opieką. Darłam się więc co miała zrobić?:D

    No dokładnie między córką mojej siostry a mną jest 5 lat różnicy więc rozumiem co piszesz i co czujesz....dodatkowo moja mama np nie wie o moich problemach z niepłodnością bo dla niej to jest oczywiste że jak kobieta chce dziecko to odrazu zachodzi w ciąże i nawet kiedyś mi mówiła że jak ona chciała "pobrykać " z ojcem to nie mogła bo odrazu w ciąże zachodziła więc ja nawet nie staram sie jej o tym mówić bo by zapewne przekonana była że to wina mojego męża...ehh :P

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia, no nieźle xD

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane na mnie już czas,słyszymy się jutro :) <3 Miłego popołudnia :* :)

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Wow, ale jazda z tym kierunkiem. :o

    Ej powiedzcie mi jedno, bo byłam w tualecie, i się oczywiście kontrolnie zbadałam. :D dziwnie się czuję, bo boli mnie dziwnie podbrzusze a to dopiero 13dc.. na moje długie cykle jak wiecie to na owu za wczas... śluz mam wodnisty, nierozciągliwy, troche taki mlecznobiały. Miałyście tak kiedyś? :<
    ja tak mam prawie co cykl ;)

    Umówiłam się do innego gina. Tego, co byłam prywatnie i byłam z niego mega zadowolona, tyle, że udało mi się na marzec na nfz.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 a w którym momencie cyklu?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Moja wie o problemie z jakim się borykam, ale nic nie doradzi, nie pomoże. Wstydzi się rozmawiać ze mną na takie tematy. Ale ratuje mnie teściowa :) złota kobieta - nie taka jak z dowcipów :D

    U mnie wiedzą tylko mama, siostra i chrzestna. I to tylko dlatego, że to te trzy kochane kobiety popchnęły mnie na pierwszą wizytę w klinice. Z teściową nie umiałabym o tym rozmawiać.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci powiem, że z teściową mam na prawdę dobry kontakt. Nigdy wcześniej nawet nie pomyślałabym, że tak się w ogóle da :D :D No bo z teściową?! No jak?! :D
    Mało tego, to dzięki niej funkcjonuję w tym temacie, bo to ona mnie podnosi na duchu. Wspiera słowem i czynem. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 17:37

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa zazwyczaj już nawet od 10 dc. Często się ciągnie do ok 15 dc.

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Ja Ci powiem, że z teściową mam na prawdę dobry kontakt. Nigdy wcześniej nawet nie pomyślałabym, że tak się da :D :D
    Mało tego, to dzięki niej funkcjonuję w tym temacie, bo to ona mnie podnosi na duchu. Wspiera słowem i czynem. :)

    Ja swoją bardzo lubię, ona mnie też, ale dla mnie to mimo wszystko bariera nie do pokonania. A z Mamą mogę rozmawiać otwarcie, bo jest najlepsza na świecie.

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję takiego kontaktu z mamą! Czego mega zazdroszczę...

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Dlaczego? :P
    Bo tak poważnie brzmi:-)jak jakaś Pani badacz w laboratorium:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Gratuluję takiego kontaktu z mamą! Czego mega zazdroszczę...

    Moja Mama jest pod tym względem naprawdę wyjątkowa. Od zawsze mogłam jej powiedziećo wszystkim. Nigdy nie nie oceniała. Zawsze była dla mnie oparciem. Chciałabym być taka sama dla swoich dzieci.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    A ja jestem 6 z kolei i ostatnia :) Moja najstarsza siostra skończy w tym roku 41 lat a ja 26 lat :) I jestem rocznik 91
    To u Was też była piękna produkcja:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annde wrote:
    Moja Mama jest pod tym względem naprawdę wyjątkowa. Od zawsze mogłam jej powiedziećo wszystkim. Nigdy nie nie oceniała. Zawsze była dla mnie oparciem. Chciałabym być taka sama dla swoich dzieci.
    Też bym tak chciała...moja niestety ocenia,nie wspiera,twierdzi ,że mój problem z zajsciem w ciążę jest spowodowany moimi czynami sprzed bardzo długiego czasu...

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Bo tak poważnie brzmi:-)jak jakaś Pani badacz w laboratorium:-)
    I mam nadzieję, że znajdę wymarzoną pracę właśnie w laboratorium :P To tam się widzę :D.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Też bym tak chciała...moja niestety ocenia,nie wspiera,twierdzi ,że mój problem z zajsciem w ciążę jest spowodowany moimi czynami sprzed bardzo długiego czasu...
    To bardzo nie ładnie ze strony Twojej mamy.. Ale niestety nic z tym nie można zrobić. Można tylko sobie postanowić, że dla własnego dziecka będzie się taką mamą, jaką sama zawsze chciałam mieć. Moja, być może gdzieś w głębi serca wspiera, jednak tego nie pokazuje. Wstydzi się rozmawiać czy nie wiem co.. No ale jest kochana w innych kwestiach. Dlatego, jeśli kiedyś będzie mi dane zostać mamą, to zrobię wszystko żeby dziecko nie tylko wiedziało, że zrobię dla niego wszystko, ale przede wszystkim żeby miało we mnie wsparcie. Żeby mogło powiedzieć: "mam zaje..fajną mamuśkę!" :)

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ