X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    u mnie dziś temperatura rano trochę wariowała..
    pokazała 36,9 później 36,8coś i znowu więc wpisałam ten wynik..
    a zmierzyłam więcej rano bo jakiś wysoki mi się wydawał xD
    Nie mierzyłam temperatury ,ale jak tylko skończy sie @ to zaczynam.
    Czytam i czytam i chyba za głupia jestem bo nie kumam nic z tą tempką.Kiedy ona ma skakać?Na czym to polega?
    edit:to jest pytanie do Wszystkich mierzących:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 14:34

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma skakać przy owulce. :) I faza to ta niskich temperatur, a jak zauważysz skok tempki, tzn. że była owulacja. :) faza wyższych temp. trwa ok. 14 dni do wystąpienia @. Jak @ ma przyjśc następuje spadek. :)

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    marcia, kiedy testujesz?

    eee ja to nie mam w planach testowania :D
    @ przyjdzie a jak nie to kilka dni po terminie

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia! jak Cię zaraz hukne! :D co Ty takie czarnowidztwo uskuteczniasz?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    ma skakać przy owulce. :) I faza to ta niskich temperatur, a jak zauważysz skok tempki, tzn. że była owulacja. :) faza wyższych temp. trwa ok. 14 dni do wystąpienia @. Jak @ ma przyjśc następuje spadek. :)
    Spadek jest dzień przed czy w dzień @?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Spadek jest dzień przed czy w dzień @?

    Ja mam z reguły wyraźny spadek w dzień @. Tak miałam w tamtym cyklu, rano miałam już z 36,8 do 36,6 a w południe przyszła @.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja mam z reguły wyraźny spadek w dzień @. Tak miałam w tamtym cyklu, rano miałam już z 36,8 do 36,6 a w południe przyszła @.
    dziękuję
    Dziewczyny a Wy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 14:45

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Kika82 Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. ☺️Jestem nowa. To mój 10 cykl starań o drugie dziecko. Dziewczynki pamiętajcie w kupie siła!

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    2nn3yx8dat6jxlhf.png
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia wrote:
    Dziękuję :) Tylko będę miała mały problem z wyborem bo akurat mój jest jednym z najlepszych w moim mieście i mam do niego dosłownie 200 m. Drugi, też fajny - zapisy dopiero w kwietniu (obaj przyjmują prywatnie i takie kolejki :o ).

    Też bym szukała innego.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika82 wrote:
    Hej. ☺️Jestem nowa. To mój 10 cykl starań o drugie dziecko. Dziewczynki pamiętajcie w kupie siła!

    Cześć. Zapraszamy. :)

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 11 msc syna. Staramy się o rodzeństwo. To nasz pierwszy cykl starań.

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i po radości :(
    zaczął pobolewać mnie brzuch jak na @
    Ku**a mać ile jeszcze ;(

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Marcia! jak Cię zaraz hukne! :D co Ty takie czarnowidztwo uskuteczniasz?


    haha kochana nie takie czarnowidztwo
    bo czuje i tego się trzymam że niedługo się uda
    ale jakoś niekoniecznie w styczniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    No u mnie to dziwna sprawa jest bo ja chodziłam do lekarza który twierdził ze nic mi nie jest i sie wkurzyłam i dopiero w tym miesiącu zmieniłam a ten u którego byłam odrazu wzioł mnie na pogaduchy,na fotel-macanko :D :D :D potem USG ,oczywiście wywiad i stwierdził że trzeba odrazu zrobić badania z krwi i HCG a potem z wynikami do niego,międzyczasie mam łykać Ovarin i potem monitoring cyklu...ale bardzo rzeczowy lekarz....chyba trafiłam na kogoś z głową....

    A czemu nie wcześniej zapytacie ?Bo w wieku 3 lat poprarzył mnie prąd....do tej pory miałam 13 operacji (najczęściej łamanie palców i wkładanie w nie druty ) w pełnej narkozie więc na hasło lekarz mi sie niedobrze robi....a do tej pory też nie chciałam żeby to bylo robienie dziecka mechaniczne z pomiarami,zabiegami,celowaniem....chciałam żeby dziecko zostało poczęte ze spontanicznej miłości....wiecie o co chodzi...bez próbówek itd....
    Dodatkowo miałam popaloną skórę na dłoniach i palcach więc miałam robiony przeszczep i zaczyte ręce na 3 miesiące do brzucha...z tąd podejrzenia od mojego lekarza że przy otwieraniu brzucha u tak małego dziecka,mogli nie zwracać uwagi na jajniki itd i kogło dojść do zrostów albo nawet uszkodzenia....i dlatego tak sie boje tego wszystkiego :(
    Cziktaaa.. Tulę Cię mocno Słońce! :* Jesteś dzielną kobietą! Dasz radę pokonać cały świat! :* :*

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cziktaaa jesteś dzielna kobietą, która już swoje przeszła w życiu! Teraz trzeba tylko myśleć pozytywnie i nie poddawać się! Zobaczysz 2017 będzie nasz :)

    Ewcia_92, marciaa lubią tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą, dawno się nie odzywałam, ale czytam wszystko w wolnych chwilach.

    Kejraa gratulacje!

    Ja we wtorek poszlam do nowego lekarza, usłyszałam na wstępie że pół roku starania się to krótko i mam sobie iść. Po czym jak zaczęłam opowiadać o swoim zdrowiu to jednak dostalam zlecenia badań, cyto+posiew, TSH, prolaktyna...
    We wtorek idę zrobić i zobaczymy co dalej się będzie działo...

    Udanego weekendu Kochane!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 16:10

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu się nie ma co zamartwiać :)
    Dziewuchy, uszy w górę!

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    i po radości :(
    zaczął pobolewać mnie brzuch jak na @
    Ku**a mać ile jeszcze ;(
    Monijaaa PAMIĘTAJ LUTY BĘDZIE NASZ!!!!!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monija a ile się starasz? wiem, że pewno to napisałaś ale jest już 71 stron i przejrzałam kilkadziesiat ale tej info nie znalazłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziktaaa wrote:
    Dziś mamy 11 rocznicę związku i idziemy na kolację...zażyczyłam sobie burgera :D <3 ale takiego floow food nie jakieś tam burgerkingi czy coś...to jest bleeee....:P
    No cóż lepiej,lepiej ale niesmak pozostał :P
    Kochana, dużo miłości Wam życzę! Oby tych rocznic było 5x tyle :) Cieszę się, że relacje z Mężem są już lepsze. Niesmak na pewno pozostał, jednak czas jest najlepszym lekarstwem, a Twój ślubny to na pewno zrozumie i już takiej gafy nie palnie.. Swietujcie dzisiaj mocno i życzę Wam, abyście sobie sprawili najwspanialszy prezencik jakim jest ten malutki wymarzony czlowieczek:)

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ