X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Poczekaj na rozwój wydarzeń :) Może owulacja się przesunela. Obserwuj temperaturę i swój organizm.Trzymam kciuki aby się udało kochana <3
    Dziś idę do giną to mnie oświęci czy pekly:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Pani kierownik czemu nie ma mnie w staraczkach?

    Mili jesteś w kwietniowym testowaniu ;-) 7.04

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Mili jesteś w kwietniowym testowaniu ;-) 7.04
    To wiem,ale mnie kierownik ze staraczek wyrzuciła,chyba,że mi na oczy poszło:-)

    Jaspis lubi tę wiadomość

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Zaciskam kciuki dziewczyny, aby owulacja jednak była.

    Miłego dnia :)
    Zaciskaj mocno!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • milka30 Przyjaciółka
    Postów: 180 40

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Dziś idę do giną to mnie oświęci czy pekly:-)
    No to trzymam kciuki, ale pamiętam, że dobrze rokowały, więc obstawiam dziś na usg ciałko żółte :)

    LUF
    20.04.2018 - beta 46,19 :)
  • Katarzynka92 Koleżanka
    Postów: 48 22

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy tak ogarniacie tato obserwacje, powiedzcie mimi u Was ból owulacyjny wystepuje w dniu owulacji czy przed czy po? :-P

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka30 wrote:
    No to trzymam kciuki, ale pamiętam, że dobrze rokowały, więc obstawiam dziś na usg ciałko żółte :)
    Milka..niestety tempka nie wskazuje na owu,boję się,że przerosly.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    To wiem,ale mnie kierownik ze staraczek wyrzuciła,chyba,że mi na oczy poszło:-)
    Ja tak samo w testowaniu. Ale tak chyba latwiej ogarnac taka liste ze nie ma powtórzenia co moment :) jest git wiadomo ze wszystkie tam jesteśmy staraczkami :)

    Jaspis lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzynka92 wrote:
    Dziewczyny wy tak ogarniacie tato obserwacje, powiedzcie mimi u Was ból owulacyjny wystepuje w dniu owulacji czy przed czy po? :-P
    U mnie po,przez dwa albo 3 dni.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili tez dzis sprawdzam czy pękły. Jest sie tylko w jednym miejscu na liście z tego co wiem :)

  • Katarzynka92 Koleżanka
    Postów: 48 22

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... tak się pytam, bo w niedzielę bardzo mnie bolały jajniki, a we wtorek było ciałko żółte na usg, a w środę <3, z tym, że w płodne wstrzymalismy starania, bo mialam zapalenie pęcherza, a teraz tak się zastanawiam czy może by z tego coś wyszło, ale raczej wątpię...

  • Katarzynka92 Koleżanka
    Postów: 48 22

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no w ogóle bez sensu, przecież jajeczko krótko żyje, ehhh... w głowie mi się od tej nauki przewraca :-P myślę o wszystkim tylko nie o tym co trzeba

  • milka30 Przyjaciółka
    Postów: 180 40

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Milka..niestety tempka nie wskazuje na owu,boję się,że przerosly.
    Mi też wyjątkowo słabo wzrasta temperatura w tym cyklu, a jednak na usg ciałko żółte było, więc organizm czasem płata figle. Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki :)

    LUF
    20.04.2018 - beta 46,19 :)
  • Karmel z solą Przyjaciółka
    Postów: 154 43

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, trochę się zmartwiłam. Od pewnego czasu przed okresem mam kilka dni plamienia, czytałam trochę i znalazłam coś takiego:

    "plamienia mogą wiązać się z niewydolnością ciałka żółtego, co skutkuje niewystarczającą ilością progesteronu, wydzielanego przez organizm (hormon przygotowuje macicę na zagnieżdżenie się zarodka, a dalej odpowiada za utrzymanie ciąży)."
    I nie wiem co myśleć...

    Nadzieja jest naj­większą siłą człowieka.
    e55a6c421f5e7f8a985372c073b97881.png
    8cs
    3 cykl na duphastonie
  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmel z solą, najprościej iść zbadać progesteron, koszt kilku zł, a informacja bezcenna :)

    Karmel z solą lubi tę wiadomość

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzynka, mnie jajniki bolą niemiłosiernie przez 2-3 dni, i ból jest raczej do pęknięcia pęcherzyka, jak byłam pierwszego dnia boli to na usg był pęcherzyk, jak byłam ostatniego, gdzie już prawie nie bolało, był płyn w zatoce duglasa. Poza tym na to, ze ból ustępuje po owulacji wskazują tez wyliczenia z tempki :)

    Karmel z solą, przyczyny plamien mogą być bardzo różne, najlepiej żeby sprawdzić czy to niedomoga zbadać trzy razy proga po owu i z tymi wynikami do gina. Niedomoga to nic strasznego, dają luteinę albo dupka i po problemie :)

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Karmel z solą Przyjaciółka
    Postów: 154 43

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    floreczka wrote:
    Karmel z solą, najprościej iść zbadać progesteron, koszt kilku zł, a informacja bezcenna :)
    No właśnie z badań gin zleciła mi tylko toxo i tsh i nie wiem czy to nie za mało...
    Dziękuję za radę, rozejrze się za tymi badaniami.

    Nadzieja jest naj­większą siłą człowieka.
    e55a6c421f5e7f8a985372c073b97881.png
    8cs
    3 cykl na duphastonie
  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 28 marca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mój gin nic nie zlecił, wszystkie badania robię sama, a mówiłaś jej o tych plamieniach?

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    To wiem,ale mnie kierownik ze staraczek wyrzuciła,chyba,że mi na oczy poszło:-)
    Jak ktoś jest wpisany na testowanie, to nie ma go na pierwszej liście. Bo zbyt długa by była ;)

    Lunna lubi tę wiadomość

  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 28 marca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do boli jajników to ja mialam tylko raz w trakcie oby ;) nawet torbiel 9cm nie dawala zadnych znaków poza jednokrotnym bolem przy ♡ po czym poszłam sprawdzic o co kman ze bolalo mnie tak z boku
    Tak wiec czytalam tez o tym i wystepowanie boli moze byc pare dni przed, w trakcie lub i pare dni po ovu albo wgl moze niewystepowac tak wiec nie jest to raczej brane jako wyznacznik ovu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 18:23

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
‹‹ 755 756 757 758 759 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ