X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Płakać mi się chce, bo to nie jest normalne. Nawet mój stwierdził że mi strasznie brzuch wydęło... i że mi piersi napuchły... Troche się boję że coś jest nie tak...
    Melunia tylko spokój nas uratuje pamiętaj :* czekamy na wynik

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Kuźwa ja tego nie rozumiem... Poszłam sobie zrobić na kolację kąsek kiełbasy i bułkę. Zjadłam. Mąż zrobił tą samą i normalnie mi śmierdzi. Ja już nie wiem co się dzieje :( jak ja nie jestem jednak w ciąży, o czym mówią wszystkie znaki na niebie to chyba czeka mnie poważna rozmowa z ginekologiem co z tym robić żeby te objawy wyciszyć... bo ja psychicznie zwariuje...
    Kochana , a ja Ciebie do porządku przywołam. Nie gniewaj się, ale moim skromnym zdaniem to raczej marne szanse na pozytywny rozwój sytuacji. Oczywiście jest to możliwe...ale. ja zawsze mówię , że lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować,więc tak też się nastawiam. Psychika ludzka nie zna granic. Wszystko jesteśmy w stanie czuć jeśli na prawdę tego chcemy. Podobnie jak z wializuacjami

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Cukinie zostały tylko 4 kawałki. Kto pierwszy ten lepszy.

    Malunia a może ja zainwestuje bo mam z czego, a Ty ogarniesz cukiernię i utworzymy jakaś spółkę. Zawsze chciałam mieć swój biznes, ale nie miałam pomysłu. Bycie prezesem mi nie wystarcza, bo to jednak nie moje jest.


    Kochana nawet u mnie na osiedlu jest miejce. Piękne, wyremontowane. Miejsca dużo na stoliki. Mam nawet w głowie wystrój. Nazwy w głowie. Ale finansowo niestety cienko.
    Patrz jaki lokal - https://www.otodom.pl/oferta/lokal-uzytkowy-61-m-katowice-ID3Gu8U.html#b04925937f

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Kochana , a ja Ciebie do porządku przywołam. Nie gniewaj się, ale moim skromnym zdaniem to raczej marne szanse na pozytywny rozwój sytuacji. Oczywiście jest to możliwe...ale. ja zawsze mówię , że lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować,więc tak też się nastawiam. Psychika ludzka nie zna granic. Wszystko jesteśmy w stanie czuć jeśli na prawdę tego chcemy. Podobnie jak z wializuacjami


    Wiem wiem... Już się uspokajam. Wszystko w głowie siedzi. Ale nadzieja umiera ostatnia... mimo wszystko przy młodym miałam okres normalny i może to mnie tak trzyma...

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz Melunia na to jakiś gotowy biznes plan???

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Płakać mi się chce, bo to nie jest normalne. Nawet mój stwierdził że mi strasznie brzuch wydęło... i że mi piersi napuchły... Troche się boję że coś jest nie tak...

    Spokojnie Kochana, odbierzesz wynik jutro i wszystko się wyjaśni. I nie płacz, smutek i stres szkodza na wszystko :* postaraj sie wyciszyć. Moze niech Ci mąż zrobi masaż? Jakaś relaksacyjna muzyczka :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:43

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam do łóżka do męża się po łasić.a wam dziewczyny życzę stosunkowo udanej nocy:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 21:24

    16 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Masz Melunia na to jakiś gotowy biznes plan???


    Kiedyś myślałam zeby zrobić ale jak nie miałam pieniędzy to po co? Mam w głowie plan jakby to miało wyglądać. Co bym mogła robić. Na osiedlu brakuje takiego miejsca. Co prawda jest w domu kultury i znajomy prowadzi ale to głównie klientami są osoby uczęszczające na zajęcia.

    Jest też Silesia City Center ale tam są sieciowe kawiarnie.

    A mnie się zawsze marzyło żeby mieć ladę z ciastami własnej roboty, piękny ekspres do kawy, nawet z miasteczka moich rodziców byłaby pyszna kawa którą wypala sam młody chłopak. Pierwsze założył firmę wypalającą kawe a później kawiarnie otworzył i robi teraz dostawy na śląsku. (Palarnia kawy Proper)

    Ściany w malinowej farbie góra a dół w kostkach czekolady. Galaretki z owocami i bitą śmietaną, desery jogurtowe, ciasta typowo domowe - nie jakieś wymyślne ale swoje. No i lody albo swoje (tylko receptura jest jeszcze nie dopracowana) Albo grycan :) Ewentualnie wspópraca z rzemieślniczymi których w Katowicach nie brakuje :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8509 7410

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znowu zglodnialam

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Miss u mnie tylko antyTg antyTpo w porzadku. Kiedys w wieku 13 do 17 lat leczylam się na niedoczynność. Pozniej bunt, odstawilam teki i od 11 lat nie biore i dzisiaj 3 lekarz powiedzial ze wszystko w porzadku. Glukoze mam w normie. Ale kazal to zrobic. + badanie nasienia i powrot znowu na wizyte.
    Ważne że lekarz zleca badania a nie leczy bez nich :) ja w lutym też miałam wszystko w porządku, tylko tsh za wysokie jak na starania a teraz mi strasznie wywalilo te przeciwciała i ft4 trochę przekroczone bo 1.77 a norma do 1.6 :( ale nie będę płakać z tego powodu, przejdę przez wszystko co mi los przyniesie :) dobrze że już nie musisz brać leków na tarczyce :) ja już pewnie się z nimi nie rozstane

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lody mmm... :-) to ja chetnie xD

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Kiedyś myślałam zeby zrobić ale jak nie miałam pieniędzy to po co? Mam w głowie plan jakby to miało wyglądać. Co bym mogła robić. Na osiedlu brakuje takiego miejsca. Co prawda jest w domu kultury i znajomy prowadzi ale to głównie klientami są osoby uczęszczające na zajęcia.

    Jest też Silesia City Center ale tam są sieciowe kawiarnie.

    A mnie się zawsze marzyło żeby mieć ladę z ciastami własnej roboty, piękny ekspres do kawy, nawet z miasteczka moich rodziców byłaby pyszna kawa którą wypala sam młody chłopak. Pierwsze założył firmę wypalającą kawe a później kawiarnie otworzył i robi teraz dostawy na śląsku. (Palarnia kawy Proper)

    Ściany w malinowej farbie góra a dół w kostkach czekolady. Galaretki z owocami i bitą śmietaną, desery jogurtowe, ciasta typowo domowe - nie jakieś wymyślne ale swoje. No i lody albo swoje (tylko receptura jest jeszcze nie dopracowana) Albo grycan :) Ewentualnie wspópraca z rzemieślniczymi których w Katowicach nie brakuje :)
    Kasą się nie martw. Napisz dobry biznes plan i przedstaw wszystkie możliwości, a ja postaram się znaleźć finansowanie jeśli prognozy będą obiecujące. Mówię zupełnie poważnie.

    melunia91, Phia, MammaN lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no ok nie ma sprawy - może coś z tego wyniknie ciekawego :)
    Zawsze w sumie warto mieć jakiś plan - będę miała chwilę w środę to usiądę i coś naskrobie :) dzięki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze za daleko was mieszkam... Ja mialam taki plan u sb..

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ja to się dziwię że my wszystkie jeszcze dzieci nie mamy serio :D

    Chyba tak miało być abyśmy mialy szanse się poznać! Teraz jak juz to zrobilysmy zostanie nam tylko zajść w ciąże :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Chyba tak miało być abyśmy mialy szanse się poznać! Teraz jak juz to zrobilysmy zostanie nam tylko zajść w ciąże :)
    Najlepiej wszysykie w jednym cyklu hehe

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Kasą się nie martw. Napisz dobry biznes plan i przedstaw wszystkie możliwości, a ja postaram się znaleźć finansowanie jeśli prognozy będą obiecujące. Mówię zupełnie poważnie.

    No proszę, staraczki biznes może otworzą :D faaajnie. Byśmy potem z naszymi pociechami na dobre ciacho miały gdzie przyjechać :)

    Plamka_92, melunia91, AdasiowaMama, natalka_24 lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Chyba tak miało być abyśmy mialy szanse się poznać! Teraz jak juz to zrobilysmy zostanie nam tylko zajść w ciąże :)

    Sandersik mądrze gada! Polać jej! :D

    Ania95, Phia, MissKathy92, Sandersik, MammaN lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Sandersik mądrze gada! Polać jej! :D

    Przyjmuję wszystko tylko dobrej jakości:)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ