X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dziewczyny ? Bo może coś powinnam brać prócz kwasu foliowego i mąż? Mąż brał przez miesiąc fertilman ale zaprzestał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie bd liczyc ktory to cs bo to juz dawno 2 cyfry :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 08:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na wieczór pobolewal mnie brzuch tak okresowo i jajniki dawaly swoj koncert. Dzis rano zrobilam kawe to jej nie wypilam bo mi niedobrze. Chyba wstalam lewa noga dzis.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Dziś ewidentnie dzień na niskie temperatury. Gdzie nie czytam, gdzie nie wchodzę. Może to z ciśnienia wynika.
    Też już czekam na tą @ jak na zbawienie. Oby była łaskawa :)
    Ja wyspalam się za wszystkie czasy. Do pracy na 12, ale muszę się zebrać do spółdzielni bo przez Rodo nie mogą mi podać ile mam czynszu zapłacić.. Mogą tylko osobiście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Wczoraj na wieczór pobolewal mnie brzuch tak okresowo i jajniki dawaly swoj koncert. Dzis rano zrobilam kawe to jej nie wypilam bo mi niedobrze. Chyba wstalam lewa noga dzis.
    Może to dobry znak!! Czytałam że przeważnie od kawy odrzuca!! Trzymam kciuki. Ja mama w tej cb metaliczny smak w ustach ale tylko codziennie rano jak się obudzę.

  • Domi95 Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dupa Dupa. Okres przyszedl 2 dni wcześniej....

    5 cs o pierwszego maluszka
    Ovarin
    Mój facet bierze salfazin :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Wlasnie dziewczyny ? Bo może coś powinnam brać prócz kwasu foliowego i mąż? Mąż brał przez miesiąc fertilman ale zaprzestał
    Ja biore kwas foliowy i salfazin. Maz bierze salfazin, kwas foliowy, kwasy omega3, i żeń-szeń. Lekarz mowil Nam aby mezowi wprowadzic do diety duzo ryb i takie ze wzgledu na te kwasy onega3- tyle ze moj maz zbytnio za rybami nie przepada wiec lyka tabletki. Tak samo polecil ziola takie jak lubczyk i żeń-szeń tego noe znalazlam jako mieszanka do pucia wiec kupilam w tabletkach. Musze kupic jeszcze l-karnityne. I zastanawiam sie nad Macą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    https://zapodaj.net/24a9f02a1392c.jpg.html

    Zobaczcie jaki bladzioch... Na zdjęciu ciężko mi to uchwycić.
    Jak powiększyłam jest!!! Widać!!! Cudnie, gratulacje. Czekamy dalej. Rób jutro następny! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może b3z suplementów też się da :D

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8522 7416

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzisiaj tak smakowała kawa, że chyba zaraz zrobię następną :)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8522 7416

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiiiii widać, mam w pracy wielki monitor i jak tutaj odpaliłam fotkę to widać jak ta lala :) Czekamy na dobre nowiny i wiruski :D

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Może b3z suplementów też się da :D
    Kiedys kobiety nie mialy takich problemow heh a teraz bez sumplementow, monitoringu, badan itp nie zajdziesz..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 08:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adazora wrote:
    Te ponad 5 lat temu jak staraliśmy się o drugie dziecko to zamawiałam na allegro i teraz też tak zrobiłam nawet od tego samego sprzedawcy
    Ja zamawiam te z allegro za 1zl ale ze sklepu medycznego. Jakos bardziej ufam. Nie wiem dlaczego w sumie. Biorę komplet z owulacyjnymi i dorzucaja jeszcze gratisy wtedy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Może to dobry znak!! Czytałam że przeważnie od kawy odrzuca!! Trzymam kciuki. Ja mama w tej cb metaliczny smak w ustach ale tylko codziennie rano jak się obudzę.
    Wątpię. Okres za 5 dni. Jeszcze troche czekania jest:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kiedy kobiety nie mialy taki problemow heh a teraz bez sumplementow, monitoringu, badan itp nie zajdziesz..
    I bez forum :D :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    I bez forum :D :*
    O wlasnie... Radziły sb... Pracowaly do konca itp. A teraz to ja nie wiemco sie dzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kiedy kobiety nie mialy taki problemow heh a teraz bez sumplementow, monitoringu, badan itp nie zajdziesz..
    Dokladnie...kiedys nie bylo tyle chemii w jedzeniu, stresu, chorób. Teraz masz wszystko. Więc warto naturze troche pomoc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    I bez forum :D :*
    Forum niech zostanie haha

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola 29 wrote:
    Hej wam i dupa dziś.miałam wyznaczona owulacji i nic temperatura niska będzie cykl bezowulacyjny a dziwne bo od 2dni kluja jajniki
    Kochana, spokojnie, może po prostu dłuższy cykl. Ja się w końcu doczekałam owulki - w 29dc :D

    Konieczynka, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Dokladnie...kiedys nie bylo tyle chemii w jedzeniu, stresu, chorób. Teraz masz wszystko. Więc warto naturze troche pomoc.
    No tak.. Czady sie zmieniaja heh.. Ale jak mowie ze chce pracowac jak bd wszystko ok to patrza na mnie jak na debila...

‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ