X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nie mozna sie bac i myslec ze sie straci...

    Pozytywnie kobietki ... Troche wiary ❤
    Wiem wiem. Ale ja juz tak mam niestety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na niczym się nie mogę skupić... Chyba umrę w tej pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Nie wiem sama.. Drazni to czasami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Dziewczyny, na niczym się nie mogę skupić... Chyba umrę w tej pracy.
    Patka nie dziwię się, cieszę się :D i zazdroszczę Wam dziewczyny naprawdę! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Patka nie dziwię się, cieszę się :D i zazdroszczę Wam dziewczyny naprawdę! :D
    Ja też się mega cieszę! To oznacza że robią miejsce dla Nas. I jak pisałam im więcej wirusków do zarazania tym lepiej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Patka nie dziwię się, cieszę się :D i zazdroszczę Wam dziewczyny naprawdę! :D

    Tylko cholercia, nie wiem czy już mogę się cieszyć. Jak zobaczę wynik czarno na białym, to będę pewna.

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja zamawiam te z allegro za 1zl ale ze sklepu medycznego. Jakos bardziej ufam. Nie wiem dlaczego w sumie. Biorę komplet z owulacyjnymi i dorzucaja jeszcze gratisy wtedy.

    U nie to chyba też sklep medyczny jest :)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Detector mówi o tym że jeśli byłabyś w ciąży to test wyjdzie na 93% a nie ze jesteś w ciąży na 93%.

    Witam się z kawa i Masza i niedzwiedziem. Mój brzdac już lepiej i mam nadzieje ze na koniec mego urlopu gdzieś jednak pojedziemy.

    Aktap Gratulacje super.

    Phia kup rutinoscorbin i bierz 6-8 tabl na dobę. Ale powinnaś zgłosić to dla Gina , skoro jest problem z naczyniami, są kruche i tak łatwo pękają. Morfologię masz ok? Ilość trombocytow?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Tylko cholercia, nie wiem czy już mogę się cieszyć. Jak zobaczę wynik czarno na białym, to będę pewna.
    To leć na betę i Nam. Tu szybciutko pisz :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, lekarzem nie jestem ale takie krwawienie z nosa na pewno nie jest ok. Organizm daje znać że jest z czymś problem. Konsultowalas z lekarzami??

    Phia lubi tę wiadomość

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi95 wrote:
    ja mam dwa koty więc nie wiem jak to będzie :P

    Ja też ma dwa kociaki, które nie mam pojęcia jak przyjmą nowego małego domownika, teraz jak przychodzą znajomi z dziećmi to się ich strasznie boją i się chowają. Mam nadzieję, ze się nauczą żyć z tym maleństwem :)

    W ogóle dzień dobry dziewczyny!
    Mam taki nawał pracy dzisiaj, że tylko szybko Was nadrabiam, ale nie da się, mam jeszcze chyba z 15 stron do przeczytania hahaha ;)

    Będę na bieżąco Was czytać i odpowiadać! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Detector mówi o tym że jeśli byłabyś w ciąży to test wyjdzie na 93% a nie ze jesteś w ciąży na 93%.

    Witam się z kawa i Masza i niedzwiedziem. Mój brzdac już lepiej i mam nadzieje ze na koniec mego urlopu gdzieś jednak pojedziemy.

    Aktap Gratulacje super.

    Phia kup rutinoscorbin i bierz 6-8 tabl na dobę. Ale powinnaś zgłosić to dla Gina , skoro jest problem z naczyniami, są kruche i tak łatwo pękają. Morfologię masz ok? Ilość trombocytow?
    Właśnie okej .. Bo z 2 miechu temu robilam..

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny metaliczny posmak jest od kwasu foliowego (jest go za dużo). :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Phia, lekarzem nie jestem ale takie krwawienie z nosa na pewno nie jest ok. Organizm daje znać że jest z czymś problem. Konsultowalas z lekarzami??

    Jak bylam u rodzinnego to mowilam. Zlecil badania. Ale wszystko okej...
    Moze to zmeczenie..

    A teraz z 2 miechy temu robilam podatawowe i tsh i w normie wszysyko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 09:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka udało sięw 1 cs? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi się uda wyrwać z pracy. Ale mam taki dziwny ból... Podobny do tego okresowego, jakby takie napieranie na macicę, mam wrażenie, że chce mi się do toalety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Dziewczyny metaliczny posmak jest od kwasu foliowego (jest go za dużo). :)
    O ooooo.. Dzięki.. I co teraz???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Jak mi się uda wyrwać z pracy. Ale mam taki dziwny ból... Podobny do tego okresowego, jakby takie napieranie na macicę, mam wrażenie, że chce mi się do toalety.
    Tylko niczego sobie nie wkrecaj!!! :) spokojnie sobie czekaj. Jak nie dziś beta to jutro powtórz test. Skup się na pozytyw ach. To przyciąga dobre rzeczy :)

    aktap lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8498 7406

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Jest cos takiego jak detektor ciazy?:)

    Ja mam ale może dlatego, że przez miesiąc testuję wersję płatna. Nie wiem jak później będzie na tej darmowej.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Jak bylam u rodzinnego to mowilam. Zlecil badania. Ale wszystko okej...
    Moze to zmeczenie..

    A teraz z 2 miechy temu robilam podatawowe i tsh i w normie wszysyko
    Kurcze, może to faktycznie jakiś problem pękającego tylko naczynka. Oby. Ja jestem. Trochę przewrazliwiona na punkcie zdrowia i dziwnych objawow.

‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ