X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Jak mi się uda wyrwać z pracy. Ale mam taki dziwny ból... Podobny do tego okresowego, jakby takie napieranie na macicę, mam wrażenie, że chce mi się do toalety.
    to podobno normalne i nic złego :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:48

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    O ooooo.. Dzięki.. I co teraz???
    A przyjmujesz kwas foliowy (folic) albo jakieś suple z kwasem? Ja jak brałam suple z kwasem to tez tak miałam.

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Patka udało sięw 1 cs? :D

    Jeśli się udało, to tak. :)

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi95 wrote:
    A u mnie dupa Dupa. Okres przyszedl 2 dni wcześniej....

    Witaj kochana na pokładzie!! Nie ma co tutaj dupować, trzeba przyjmować nowy cykl na klatę, brać mężą w obroty i działać z większym rozmachem :)
    Nie poddawaj się i się nie załamuj jak przychodzi @ tylko z nowym nastawieniem na nowy cykl proszę działać! :)

    Działamy, bzykamy i czasem tylko narzekamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    A przyjmujesz kwas foliowy (folic) albo jakieś suple z kwasem? Ja jak brałam suple z kwasem to tez tak miałam.
    Przyjmuje pregna start.. Gin mi kazał,bo tam jest cynk który pomaga w zagnieżdżeniu. Tam jest też ten kwas lepiej przyswajalny.
    Mam 29 dzień cyklu. Przez te cb, mam. Wszystko rozwalone. Miałam zawsze 26,max 27. Ma przyjść jutro @ do jasnej Anieli!!! Bo się zdenerwuje w końcu.

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Witaj kochana na pokładzie!! Nie ma co tutaj dupować, trzeba przyjmować nowy cykl na klatę, brać mężą w obroty i działać z większym rozmachem :)
    Nie poddawaj się i się nie załamuj jak przychodzi @ tylko z nowym nastawieniem na nowy cykl proszę działać! :)

    Działamy, bzykamy i czasem tylko narzekamy :)
    Zdecydowanie hasłem naszej grupy jest "DZIAŁAMY I BZYKAMY" hehehe
    Dobrze ze te starania są takie przyjemne.,ze jakoś natura to tak ogarnęła. ;D

    Sandersik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Jeśli się udało, to tak. :)
    Mega!!! Jak dla mnie bomba... Takie. Perełki tylko trzeba przyciągać to Nam się statystyka poprawi i szybciej My zajdziemy :D

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja głupia mam dzisiaj doła :D

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8524 7417

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wypalane raz, moja siostra już ze 3 bo jej czesto krew leciała jak były wysokie temperatury. To nic nie boli nawet, czasem tylko dymek można ujrzec i po sprawie. Warto iść wypalić a nie martwić się czy zaraz nie pójdzie jak z kranu. Tak właśnie mojej siostrze zawsze leciało... jak z kranu... ochyda.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8524 7417

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja też coś w wisielczym humorze...

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ja głupia mam dzisiaj doła :D
    To może jakieś babskie zakupy,??? Pamiętajcie co mówiła Marylin "nie pieniądze dają kobiecie szczęście... Zakupy"
    Te małe dołki są straszne... Też wczoraj miałam, a dziś wesoła jak Skowronek. Chyba nie ma metody oprócz małego kopa motywującego tutaj i przeczekać na lepszy moment po prostu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ja głupia mam dzisiaj doła :D
    Ja troche tez bo moja siostra ma termin porodu za kilka dni. Za chwile bedzie tulic coreczke.

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka!!! Ogromnie się cieszę!! Cudowny bladzioch się pojawił! Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze! Czasem się sama zastanawiam czy kiedyś też będę miała okazję zobaczyć chociaż cień cienia? Wiem nakręcam się! Już przestaję, w twarz sobie dałam na ogarnięcie :)

    Malwa! A cóż to za dzisiaj dzień, że dołek dopadł? Głowa do góry, cycuszki do przodu, a jak trzeba to przytulasek z mężem i się poprawi :*:*:*

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Patka!!! Ogromnie się cieszę!! Cudowny bladzioch się pojawił! Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze! Czasem się sama zastanawiam czy kiedyś też będę miała okazję zobaczyć chociaż cień cienia? Wiem nakręcam się! Już przestaję, w twarz sobie dałam na ogarnięcie :)

    Malwa! A cóż to za dzisiaj dzień, że dołek dopadł? Głowa do góry, cycuszki do przodu, a jak trzeba to przytulasek z mężem i się poprawi :*:*:*

    Tak go widać?! haha. Bo ja już sama nie wiem. :D

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Przyjmuje pregna start.. Gin mi kazał,bo tam jest cynk który pomaga w zagnieżdżeniu. Tam jest też ten kwas lepiej przyswajalny.
    Mam 29 dzień cyklu. Przez te cb, mam. Wszystko rozwalone. Miałam zawsze 26,max 27. Ma przyjść jutro @ do jasnej Anieli!!! Bo się zdenerwuje w końcu.
    to nie wiem :( ja przyjmuje prenatal uno ...

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milea korzystaj z tego że nie jesteś w ciąży :) uszy do góry ! Pozytywne myślenie wszystko zmieni :)

    Mama36, milea.26 lubią tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ja sie chyba przez was zaczne dolowac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nigdy, nigdy nie mialam takich żył na piersiach jak mam teraz. I skutki wielkości mojej cukierniczki :D
    Właśnie mówiłam do mojego że póki są takie wielkie piersi to humor mega, wczoraj podczas zabaw je wykorzystałam.
    Szkoda że znów wypuści się z nich powietrze. Najprzyjemniejszy czas jak są takie wieeelkieeees :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Jeju ja sie chyba przez was zaczne dolowac...
    Taaaaaaaaaki ch**... Nie ma opcji Phia. :*:* :*

‹‹ 431 432 433 434 435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ