X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Patka, gratuluję :*

    Ja po fryzjerze. Obcięła mi za krótko baba o jakieś 2cm :P haha muszę się przyzwyczaić do nowej fryzurki :)
    Fryzjerki juz tak tną:) niestety:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiecie ze sie nie scina wlosow w ciazy.. Vocto skraca zycie dziecku... Zabobon hehe u niektorych sie sprawdza a u niektorych nee

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Może to będzie szczęśliwa fryzura :D

    Też tak pomyślałam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nie wiecie ze sie nie scina wlosow w ciazy.. Vocto skraca zycie dziecku... Zabobon hehe u niektorych sie sprawdza a u niektorych nee
    dlatego skracamy przed ciążą :D

    Ania95, Applejoy, Mama36 lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Fryzjerki juz tak tną:) niestety:)

    Ostatnio byłam zadowolona :) ale niestety teraz babka się zmieniła i nie miałam jej sprawdzonej :P

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nie wiecie ze sie nie scina wlosow w ciazy.. Vocto skraca zycie dziecku... Zabobon hehe u niektorych sie sprawdza a u niektorych nee

    Ja słyszałam, że zabiera inteligencji trochę, a nie że skraca życie :P
    weź tu nie strasz ludzi :P

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7415

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania w naszym przypadku może tylko skrócić starania :) trzeba ustanowić nowy zabobon :)

    Ania95, Applejoy, Malwa13 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Patka, gratuluję :*

    Ja po fryzjerze. Obcięła mi za krótko baba o jakieś 2cm :P haha muszę się przyzwyczaić do nowej fryzurki :)

    Przyzwyczaisz się :) na pewno jest bardzo ładnie :)
    Ciekawe czy Cię mąż pozna :P

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ania w naszym przypadku może tylko skrócić starania :) trzeba ustanowić nowy zabobon :)
    O to to! Właśnie!

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Przyzwyczaisz się :) na pewno jest bardzo ładnie :)
    Ciekawe czy Cię mąż pozna :P

    Już mu zdjęcie wysłałam :D napisał, że bardzo ładnie :) ale ja wiem, że on woli dłuższe włosy ;) tylko mi już było ciężko i nie chciały się układać, a teraz taka lekkość i swoboda :D haha no gdyby jeszcze były ciut dłuższe :D bo mam teraz do ramion, a chciałam delikatnie za obojczyki ;)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrr... I kolejny tydzien w dupie... Przelozyli badania

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ania w naszym przypadku może tylko skrócić starania :) trzeba ustanowić nowy zabobon :)

    To ścinajcie włosy! :D ja już sobie skróciłam starania :D hahha zobaczycie, że zaraz w ciąży będę :P

    milea.26, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakies 2 miesiące temu nowilam mezowi ze idę do fryzjera. No i poszłam. Przychodze do domu z ładnym sombre na głowie, zbliżonym do mojego naturalnego koloru a moj mąż mowi "ładnie się obciełaś"...tyle ze ja nie obcinalam wtedy włosów. Tylko farbowalam:)
    Faceci:)

    Ania95, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Wrr... I kolejny tydzien w dupie... Przelozyli badania
    Jakie badania mialas robić?

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Wrr... I kolejny tydzien w dupie... Przelozyli badania
    czemu przełożyli? :/

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Już mu zdjęcie wysłałam :D napisał, że bardzo ładnie :) ale ja wiem, że on woli dłuższe włosy ;) tylko mi już było ciężko i nie chciały się układać, a teraz taka lekkość i swoboda :D haha no gdyby jeszcze były ciut dłuższe :D bo mam teraz do ramion, a chciałam delikatnie za obojczyki ;)
    Tez mam do ramion:) i dla mnie to idealna długość:) lepiej sie ukladaja:)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Już mu zdjęcie wysłałam :D napisał, że bardzo ładnie :) ale ja wiem, że on woli dłuższe włosy ;) tylko mi już było ciężko i nie chciały się układać, a teraz taka lekkość i swoboda :D haha no gdyby jeszcze były ciut dłuższe :D bo mam teraz do ramion, a chciałam delikatnie za obojczyki ;)

    Uwielbiam tą lekkość zaraz po ścięciu :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja jakies 2 miesiące temu nowilam mezowi ze idę do fryzjera. No i poszłam. Przychodze do domu z ładnym sombre na głowie, zbliżonym do mojego naturalnego koloru a moj mąż mowi "ładnie się obciełaś"...tyle ze ja nie obcinalam wtedy włosów. Tylko farbowalam:)
    Faceci:)

    Hahahhahaha mistrz :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie nasienia... Bo ktos poszedl na zwolnienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ścinanie włosów w ciąży powoduje mniej zachodu z włosami kiedy pod koniec 3 trymestru myślisz tylko "cholera.wyjdź.już.na.świat"

    A ja ma dzisiaj bardzo dobry nastrój więc proszę mi się tutaj nie dołować. Bo ja zaczynam stresa łapać od Was. Idą wakacje, w końcu się uda. We wrześniu zawsze wysyp jest nowych fasolek. Każdy kolejny cykl to kolejna szansa.
    Ja znam parę (moi sąsiedzi), która 12 lat się nie zabezpieczała, bo kobiecie powiedzieli, że jest bezpłodna. I na 8 sierpnia ma termin z córeczką :) A myślała, że już przekwita. Ma 35 lat.

    Ja każdego dnia myślę sobie za Waszą radą: jestem płodna i w końcu się uda. Niekoniecznie teraz, ale się uda. I z każdym dniem mądrzej do tego podchodzę i z większym dystansem. Nie mam już parcia, że musi się udać. Trzymam się nawyków typu branie supli itd bo wiem, że to jest ogólnie dla mnie dobre i mi na pewno nie zaszkodzi. Nie myślę, że to moja wina, bo wiem, że nie. Nawet jeśli wyniki badań są złe to nie dlatego, że ja coś źle robię. Każda z nas jest inna i w końcu "zaskoczy".
    Odpuścić trzeba nie dlatego, że to pomaga. Odpuścić trzeba dlatego, że w ciągłym stresie w końcu zwariujecie. A staraczki tu na forum są żywym przykładem, że nawet jak się nie odpuszcza i robi testy od 6dpo to można zajść. To jest jak los na loterii. Jeszcze nie trafiłyśmy szczęśliwych numerów.
    JESZCZE!!!

    Mama36, Plamka_92, Ania95 lubią tę wiadomość

‹‹ 433 434 435 436 437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ