X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamaist sie cieszyc z tego co jest to kazda lapie mi tu dolka...

    OGARNAC SIE PROSZE xD i to juz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Taaaaaaaaaki ch**... Nie ma opcji Phia. :*:* :*
    Chu*** mam w domu przy mezu haha

    Sandersik lubi tę wiadomość

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 3 lipca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    OVARIN i olej z wiesiołka ;)
    A ile bierzesz oleju z wiesiołka dziennie? Pytam poniewaz kupiłam a na opakowaniu jest napisane że 3 razy dziennie i sama nie wiem...
    A Ovarin masz od lekarza czy sama kupiłaś i brałaś :)?

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    A ja nigdy, nigdy nie mialam takich żył na piersiach jak mam teraz. I skutki wielkości mojej cukierniczki :D
    Właśnie mówiłam do mojego że póki są takie wielkie piersi to humor mega, wczoraj podczas zabaw je wykorzystałam.
    Szkoda że znów wypuści się z nich powietrze. Najprzyjemniejszy czas jak są takie wieeelkieeees :)
    Mama a Ty to jestes pewna ze nic z tego nie bedzie? Bo coś mi sie wydaje, że jednak będzie :P

    aktap lubi tę wiadomość

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Twoj mąż bierze cos na poprawe morfologi?
    Profertil - lekarz androlog mu zalecił.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:49

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kobietki pytanko za 100pkt.

    Czesto leci mi krew z nosa... Raz w tyg. To minimun.. Czasami rzadziej... Macie jakies pomysly aby to sie zmienilo... Bo mnie juz czasami to do szalu doprowadza..

    Krew mnie zalewa hehe.. :-P
    Phia, ja wiem, co jest przyczyną, bo czasem też tak mam. To przemęczenie orhanizmu. ZA MAŁO ŚPISZ. I mówię serio. Widać na tym wątku, że za krótko.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Mama a Ty to jestes pewna ze nic z tego nie bedzie? Bo coś mi sie wydaje, że jednak będzie :P
    Na pewno nie. Przyzekam. Tak jak mówiłam test wczoraj wyszedł by ciemniejszy, temp dziś spadła, widać na wykresie, a mnie dziś pogonilo do toalety, zawsze mnie czyści przed miesiączka. Więc jak nie dziś to jutro będzie. Z zapasem tamponow i podpasek maszeruje do pracy.
    I od kiedy się z tym pogodziłam mam humor jak ta lala!! POWIEM Wam że jakbym się dziś czegoś naćpała, tak mi wesoło :)
    Ale dziękuję za wiarę.. Jeszcze do pon też wierzyłam po cichu ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:49

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry wszystkim :) Zaczęłam nadrabiać :P
    Coś mnie jakieś przeziębienie łapie :/ gardło mnie pobolewa od wczoraj :/

    Patka ja już po cichu gratuluję :)
    Mamuśkaa1 już jesteś dopisana :)

    aktap, Applejoy lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    ale mnie wkurza ten detektor ciąży, dupek pokazuje że na 93% powinnam mieć pozytywny test... nie ogarnął, że mam negatywny i działa mi teraz na nerwy...
    To nie znaczy, że na 93% powinnaś mieć pozytywny test, tylko że JEŚLI jesteś w ciąży, to prawdopodobieństwo pozytywnego testu wynosi 93% ;) Czyli np. mogłabyś być w ciąży, ale w 7% przypadków test by jeszcze tego nie wykazał.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co mi może zepsuć, że zaraz wparuje do spółdzielni a tam niedoplata za wode... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Phia, ja wiem, co jest przyczyną, bo czasem też tak mam. To przemęczenie orhanizmu. ZA MAŁO ŚPISZ. I mówię serio. Widać na tym wątku, że za krótko.
    Ale zawsze tyle spalam... 8-9h snu to masakra haha budze sie odrazu zmeczona :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Dzień Dobry wszystkim :) Zaczęłam nadrabiać :P
    Coś mnie jakieś przeziębienie łapie :/ gardło mnie pobolewa od wczoraj :/

    Patka ja już po cichu gratuluję :)
    Mamuśkaa1 już jesteś dopisana :)
    Cześć Plamka :D :*

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Na pewno nie. Przyzekam. Tak jak mówiłam test wczoraj wyszedł by ciemniejszy, temp dziś spadła, widać na wykresie, a mnie dziś pogonilo do toalety, zawsze mnie czyści przed miesiączka. Więc jak nie dziś to jutro będzie. Z zapasem tamponow i podpasek maszeruje do pracy.
    I od kiedy się z tym pogodziłam mam humor jak ta lala!! POWIEM Wam że jakbym się dziś czegoś naćpała, tak mi wesoło :)
    Ale dziękuję za wiarę.. Jeszcze do pon też wierzyłam po cichu ;)
    A zrób może dzisiaj test jak @ nie ma ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam, skończyły mi się i dopiero zamówiłam wczoraj i owulacyjne i ciążowe. Będa pewnie do pt. :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ginekolog kazał przyjść sprawdzić te guzy na ostatni dzień cyklu lub w 1 miesiączki i czuje że zaraz przyjdzie, próbuję się zarejestrować ale jestem 46 w kolejce....

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka, gratuluję :*

    Ja po fryzjerze. Obcięła mi za krótko baba o jakieś 2cm :P haha muszę się przyzwyczaić do nowej fryzurki :)

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Nie mam, skończyły mi się i dopiero zamówiłam wczoraj i owulacyjne i ciążowe. Będa pewnie do pt. :)
    to betę zrób! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Patka, gratuluję :*

    Ja po fryzjerze. Obcięła mi za krótko baba o jakieś 2cm :P haha muszę się przyzwyczaić do nowej fryzurki :)
    Może to będzie szczęśliwa fryzura :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

‹‹ 432 433 434 435 436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ