X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Badanie nasienia... Bo ktos poszedl na zwolnienie

    O masakra :/ współczuję :/
    Ja tak miałam Hsg przekładane, bo lekarz na urlop poszedł. No niby nie ma co się dziwić, każdy chce iść na urlop i odpocząć, ale nerwa miałam wtedy :/

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Badanie nasienia... Bo ktos poszedl na zwolnienie
    To za tydzien zrobicie. A teraz rozladujcie napięcie dobrym seksem:)
    A pierwszy raz robicie to badanie? Czy juz robiliscie?

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam włosy Orawie do pasa ale dwa lata to chyba wystarczająco długo

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    to betę zrób! :D
    Już dziś nie pójdę bo latam po spółdzielniach i pocztach a jutro nie trzeba będzie bo będzie @ ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka - no to teraz trzymamy kciuki za ściemnienie kreski :*

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Hahahhahaha mistrz :D
    Mój jest daltonista, i to takim prawdziwym, chorobę ma. Nie wie co ma jaki kolor.. Jak się pytam go jaki mam kolor oczu to się robi spocony i mówi... "ładne" :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Mój jest daltonista, i to takim prawdziwym, chorobę ma. Nie wie co ma jaki kolor.. Jak się pytam go jaki mam kolor oczu to się robi spocony i mówi... "ładne" :D

    Czemu chłopa dobijasz jeszcze? :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula90 Nam moj ginekolog wlasnie mowil abysmy na spokojnie podeszli do tematu staran. Zeby sie nie stresowac i w ogole. Ale kurcze to bardzo latwo powiedziec...trudniej zrobic, zwlaszcza jesli sie o tym mysli non stop, slyszy sie o ciazach kolezanek, widzi sie same kobiety w ciazy...
    Ja odkad zaczelam sie starac non stop widze same dzieci i kobiety ciezarne, jak na zlosc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Wrr... I kolejny tydzien w dupie... Przelozyli badania
    Współczuję :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama weź że się ogarnij :P
    Weź idź na bete nawet po 15 do labo i tyle ;)

    Patka pięknie widać! Rozumiem że czekasz na wynik beta?

    A ja dziś wstałam z dobrym humorem. Chociaż w nocy mi się śniły jakieś koszmary.
    I zaczyna mi się owulacja. Więcej się zaczyna śluzu pojawiać ale na razie kremowy.

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo długie włosy, do pasa (a jestem też wysoka). Zapuszczam włosy już 14 lat, oczywiście w miarę regularnie podcinam ;) Teraz się mocno zastanawiam nad jakimś mocniejszym cięciem - może 10 cm? Żeby odżyły po dwukrotnym rozjaśnianiu. Przeszkadzają mi już bardzo - podczas spania, podczas przytulania :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    To za tydzien zrobicie. A teraz rozladujcie napięcie dobrym seksem:)
    A pierwszy raz robicie to badanie? Czy juz robiliscie?
    Czekamy do 31 lipca...
    Niby tydz. Bo bylo 23 lipca ale sam fakt inealnie wtedy pasowal... Zdarzyla bym przed okresem odrazu do mojej gin a tak misze czekac kolejny miech

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Czemu chłopa dobijasz jeszcze? :D
    Zawsze mam ubaw jak gra w swoje gry i wola mnie zdenerwowany krzycząc "jaki ten smok ma kolor!!!!"
    Albo w górach jak zachwyc alarm się zielenią, on na to.. A dla mnie wszystko jest szare... Ciekawe jak to wygląda.
    SA takie okulary dla daltonistow, ale on ich nie chce.. Boi się że mu się świat przewróci wtedy do góry nogami.

    Ania95, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mama weź że się ogarnij :P
    Weź idź na bete nawet po 15 do labo i tyle ;)

    Patka pięknie widać! Rozumiem że czekasz na wynik beta?

    A ja dziś wstałam z dobrym humorem. Chociaż w nocy mi się śniły jakieś koszmary.
    I zaczyna mi się owulacja. Więcej się zaczyna śluzu pojawiać ale na razie kremowy.
    Uwielbiam Cię Hhah... :*:*:*

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja mam bardzo długie włosy, do pasa (a jestem też wysoka). Zapuszczam włosy już 14 lat, oczywiście w miarę regularnie podcinam ;) Teraz się mocno zastanawiam nad jakimś mocniejszym cięciem - może 10 cm? Żeby odżyły po dwukrotnym rozjaśnianiu. Przeszkadzają mi już bardzo - podczas spania, podczas przytulania :D

    Też miałam takie długie :) Ale w marcu? kwietniu? nie pamiętam dokładnie - ścięłam 20 cm :) Ale moje to tak szybko rosną, że niedługo znowu do pasa będą :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje do 20 naprawdę dziś odpada. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Czekamy do 31 lipca...
    Niby tydz. Bo bylo 23 lipca ale sam fakt inealnie wtedy pasowal... Zdarzyla bym przed okresem odrazu do mojej gin a tak misze czekac kolejny miech
    Ja Cie doskonale rozumiem. Bo ja mojego meza pol roku prosilam a wrecz blagalam aby zrobil badania. Pol roku...tyle mi to zajelo. Ilez bylo placzu z tego powodu. Ale w koncu sie ogarnal i zrobil.
    A nie macie mozliwosci gdzie indziej ich zrobic?

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja mam bardzo długie włosy, do pasa (a jestem też wysoka). Zapuszczam włosy już 14 lat, oczywiście w miarę regularnie podcinam ;) Teraz się mocno zastanawiam nad jakimś mocniejszym cięciem - może 10 cm? Żeby odżyły po dwukrotnym rozjaśnianiu. Przeszkadzają mi już bardzo - podczas spania, podczas przytulania :D

    Pięknie wyglądają takie długie włosy, ale ile przy nich roboty :) ja moje muszę prostować, zeby jakoś wyglądały, bo się puszą bardzo. Teraz prostowanie zajmie mi o wiele mniej czasu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Zawsze mam ubaw jak gra w swoje gry i wola mnie zdenerwowany krzycząc "jaki ten smok ma kolor!!!!"
    Albo w górach jak zachwyc alarm się zielenią, on na to.. A dla mnie wszystko jest szare... Ciekawe jak to wygląda.
    SA takie okulary dla daltonistow, ale on ich nie chce.. Boi się że mu się świat przewróci wtedy do góry nogami.
    Przynajmniej masz wesolo heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja Cie doskonale rozumiem. Bo ja mojego meza pol roku prosilam a wrecz blagalam aby zrobil badania. Pol roku...tyle mi to zajelo. Ilez bylo placzu z tego powodu. Ale w koncu sie ogarnal i zrobil.
    A nie macie mozliwosci gdzie indziej ich zrobic?
    Moj odrazu sie zgodzil.. Jak trzeba to trzeba... Nie bylo problemu.. Tutaj gin polecila dlatego wie chyba co mowi

‹‹ 434 435 436 437 438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ