X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma marzę o miedzianym kolorze ale jakoś nie mogę się przekonać do tego koloru przy długości do łopatek. Jak miałam 3 lata temu które to farbowanie na rudy aż do ciemnej miedzi aha ja fajnie bylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    A tu dziewczyny po 2-3 miesiącach starań świrują i biegną robić badania. Uważam, że przesada w żadną stronę nie jest dobra. Kiedyś kazali 2 lata się starać, ale teraz ze względu na plagę bezpłodności lekarze zalecają diagnostykę po rocznych nieudanych staraniach. My tak idealnie odczekaliśmy. I wzięli się za nas oboje od razu.
    Jeśli się okaże, że Twój facet ma jakiś problem, to będziesz żałowała, że tak długo zwlekaliście :( Ale życzę Wam, żeby to było coś lekkiego, co da się szybko wzmocnić tabletkami :*
    Najlepiej powiedzieć ze bd zalowac ze tyle czekalam...

    najra88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Ja mam włosy brązowe i mnie kusi, żeby pofarbować na kasztanowe, albo czarne :) ale nigdy nie farbowałam, nie wiem czy włosów nie zniszczę. Chociaż ja już mam kilka siwych włosów ( :D :D :D ) więc niedługo będę zmuszona pofarbować :)
    W ogóle macie też już siwe włosy? Ja jestem przerażona, mam dopiero 23 lata :P
    Ja mam swoje ładne kasztanowe z refleksjami La idę w środę pierwszy raz na kolor stwierdziłam co mi tam. Zawsze taka zachowawcza jestem to zaszaleje :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Najlepiej powiedzieć ze bd zalowac ze tyle czekalam...
    Phia może po prostu nie trafiliście w owulacje ;) I teraz się uda :) moja kuzynka tak miała ze nie zabezpieczali sie kilka lat i nic A potem się starali i mają już trójkę dzieci i wszystko było ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia - a w jakim sensie Cię zraziła gin?

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Ja mam włosy brązowe i mnie kusi, żeby pofarbować na kasztanowe, albo czarne :) ale nigdy nie farbowałam, nie wiem czy włosów nie zniszczę. Chociaż ja już mam kilka siwych włosów ( :D :D :D ) więc niedługo będę zmuszona pofarbować :)
    W ogóle macie też już siwe włosy? Ja jestem przerażona, mam dopiero 23 lata :P
    Farbowanie jest fajne! :D Ja wypróbowałam już chyba każdy kolor :) Najbardziej podobał mi się ciemnofioletowy. Ale do niedawna farbowałam zmywalnymi - szamponami koloryzującymi. Do 24 myć. Farbują lekko, a nadają dużo połysku. Czy się zniszczą? Może tak, może nie. Różnie bywa. Zależy też od jakości farby. Dlatego wolę wydać kasę i iść do fryzjera. Siwe włosy miałam może 4 w życiu :) Ale to geny, nic nie poradzisz. Moja mama w moim wieku miała już połowę głowy siwej. Ja mam włosy po ojcu - nie siwieją a łysieją. Dla kobiety już lepsza ta opcja (chyba).

    Ania95 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Najlepiej powiedzieć ze bd zalowac ze tyle czekalam...
    Bejbe, przecież ja Ci nie życzę źle, wprost przeciwnie!

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Taki średni myszowaty brąz ;) Dosyć ciemne. Chciałam zostawić naturalny odrost, dlatego mam taką nowoczesną fryzurę - swoje u nasady, a potem od połowy głowy i do końca blond :D

    To ja mam myszowaty ciemny blond ;p Pewnie całkiem podobny odcień mamy :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po farbowaniu zostalu tylko koncowki na moich krotkich wlosach.
    Ginekolog ma opoznienie woec troche tu posiedze

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Marza A mąż coś brał?
    Nie, wszystko normalnie u niego ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Farbowanie jest fajne! :D Ja wypróbowałam już chyba każdy kolor :) Najbardziej podobał mi się ciemnofioletowy. Ale do niedawna farbowałam zmywalnymi - szamponami koloryzującymi. Do 24 myć. Farbują lekko, a nadają dużo połysku. Czy się zniszczą? Może tak, może nie. Różnie bywa. Zależy też od jakości farby. Dlatego wolę wydać kasę i iść do fryzjera. Siwe włosy miałam może 4 w życiu :) Ale to geny, nic nie poradzisz. Moja mama w moim wieku miała już połowę głowy siwej. Ja mam włosy po ojcu - nie siwieją a łysieją. Dla kobiety już lepsza ta opcja (chyba).

    Jak urodzę dziecko to zaszaleję i pofarbuję włosy :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    To ja mam myszowaty ciemny blond ;p Pewnie całkiem podobny odcień mamy :)
    O nieee, mnie to blondu daleko. Typową szatynką jestem ;) Na pewno mam naturalne dużo ciemniejsze :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    O nieee, mnie to blondu daleko. Typową szatynką jestem ;) Na pewno mam naturalne dużo ciemniejsze :D

    To przynajmniej ten myszowaty się zgadza ;D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Najlepiej powiedzieć ze bd zalowac ze tyle czekalam...
    Wszystko jest po coś. Jak tyle czekałas, też znaczy że po coś.. Mzoe nie miałaś mieć dziecka przez te dwa Lat.. Może jakbyście zrobili badania, to byłoby coś nie tak z waszym życiem. Jak idziecie teraz to znaczy że mieliście teraz.
    Ja też byłam panikara, martwiłam się na zapas) oczywiście czasem mi się zdarza jak każdej kobiecie. Po tym jak zostałam sama z dziećmi bez pomocy i dałam radę, po tym jak w zeszłym roku spotkała nasza rodzinę wielka tragedia jestem inna. Staram się cieszyć każdym szczególem pozytywnym w zyciu.
    Phia masz super podejście, i nie chciałabym żeby się w nim coś zmieniło :*

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Nie, wszystko normalnie u niego ;)
    To dobrze, czyli da się bez :D

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    A ile bierzesz oleju z wiesiołka dziennie? Pytam poniewaz kupiłam a na opakowaniu jest napisane że 3 razy dziennie i sama nie wiem...
    A Ovarin masz od lekarza czy sama kupiłaś i brałaś :)?
    Olejku brałam 2 x 2 tabletki dziennie, rano i wieczorem a Ovarin sama kupiłam bo tu dziewczyny polecały :D a ginek pochwalił wybór ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia dzisiaj my Cię musimy postawić do pionu :) Głowa do góry, cycki do przodu i jedziemy dalej! :)

    Sandersik lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Phia - a w jakim sensie Cię zraziła gin?
    Powiem szczerze kazdy lekarz do ktorego szla... Czy gin czy rodzinny mial olewajace podejscie do moich spraw..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w pracy, znikne na trochę bo dziś nie ma luzu.
    Dziękuję że jesteście. Nawet małż powiefzial mi wczoraj ze od kiedy mam forum to chodzę spokojniejsza.. Tyle żebym z tel nie przesadzala hehe

    Ania95, Malwa13 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Bejbe, przecież ja Ci nie życzę źle, wprost przeciwnie!
    Wiem o tym xD

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

‹‹ 436 437 438 439 440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ