X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 171,2

    Gabriella, Zaneta92, futuremama, ciasteczko82 lubią tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola gratulacje! :*

    Lola_M, ciasteczko82 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Beta 171,2
    To jeszcze za dwa dni powtórzyć i tylko się cieszyć

    Lola_M lubi tę wiadomość

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede musiala. Bylam jeszcze u gin i kazala jeszcze pare innych badan zrobic

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Beta 171,2
    Cudownie <3 Gratuluję i wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszka <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 15:16

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Kochana !!!! Jejku jak fajnie :) Lola dbaj o Was teraz mega mega mocno !!! :D czułam że Ci się udało !!!!

    Ja dostałam @ :) więc start nowy cykl tylko nie wiem, nie wiem co robić ...czy brać leki na stymulację / letrozol- wykupiłam receptę .. powinnam od jutra brać już... ratunku - co mam robić ???odpuscić czy brać ?

    Lola ile cykli brałaś leki - jakie leki - zdaj relacje leczenia proszę ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 16:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko może skoro już wykupiłaś receptę to weź te leki i spróbuj jeszcze. Zawsze będziesz mogła zrobić sobie przerwę tylko nie wiem czy przerwa w leczeniu jest dobra w końcu po coś się męczymy na lekach, miesiące zażywania medykamentów w celu poprawy wyników maja się zmarnować? Nie chce cię do niczego namawiać ale ja tak myślę i dlatego kontynuuję "spacery" po lekarzach i "kolekcjonowania" leków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Lola koniecznie zdradź nam swój przepis na ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Gratulacje Kochana !!!! Jejku jak fajnie :) Lola dbaj o Was teraz mega mega mocno !!! :D czułam że Ci się udało !!!!

    Ja dostałam @ :) więc start nowy cykl tylko nie wiem, nie wiem co robić ...czy brać leki na stymulację / letrozol- wykupiłam receptę .. powinnam od jutra brać już... ratunku - co mam robić ???odpuscić czy brać ?

    Lola ile cykli brałaś leki - jakie leki - zdaj relacje leczenia proszę ...
    Ja brałabym leki, bez sensu jest odpuszczać jak już się zaczęło leczenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Ja brałabym leki, bez sensu jest odpuszczać jak już się zaczęło leczenie.
    Ale ja nie zaczęłam jeszcze leczenia- na razie bez wspomagania próbowałam zajść. Dlatego nie wiem czy zacząć czy odpuścić ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Ciasteczko. A chcesz kontynuować starania naturalne, czy je też odpuścić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 17:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Przepraszam Ciasteczko. A chcesz oontynuować starania naturalne, czy je też odpuścić?
    Właśnie pare dni temu pisałam tu, że odpuścimy starania w ogóle, tzn zdamy się na wolę boską/ los, czyli w ogóle sex bez zabezpieczenia nie patrząc na nic ale też nie licząc owulacji itp..

  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Właśnie pare dni temu pisałam tu, że odpuścimy starania w ogóle, tzn zdamy się na wolę boską/ los, czyli w ogóle sex bez zabezpieczenia nie patrząc na nic ale też nie licząc owulacji itp..

    Mi maz mowi ze czym bardziej bede liczyc te dni i monitorowac cykl tym bardziej psychika bedzie na nie. W pierwsza ciaze zaszlam na wakacjach w calkowicie wg mnie nie plodne dni hehh bo lecielismy w 16dc wiec wszystko możliwe :)

    Zaneta92
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie dalej kciuki zeby too wszystko bylo dobrze 16.03 bede szla na usg

    ciasteczko82, futuremama, Gabriella, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Mi maz mowi ze czym bardziej bede liczyc te dni i monitorowac cykl tym bardziej psychika bedzie na nie. W pierwsza ciaze zaszlam na wakacjach w calkowicie wg mnie nie plodne dni hehh bo lecielismy w 16dc wiec wszystko możliwe :)
    Ja tak fisiuje od tego wszystkiego, że szok.. ponadto my aż tak mega ciśnienia na dziecko - że już teraz szybko- nie mamy; w sumie decyzje podjęliśmy bo już czas najwyższy a lata lecą (mamy po 35 lat). Minusem jest tu moje amh- niskie .. to nas zmobilizowało, ale ja przez to wszystko głupieje już... frustracje sięgają zenitu! Dlatego się wahamy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Dziewczyny trzymajcie dalej kciuki zeby too wszystko bylo dobrze 16.03 bede szla na usg
    Będziemy trzymać !!!!! Dbaj o siebie !!! O Was !!!

    Lola_M lubi tę wiadomość

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Gratulacje Kochana !!!! Jejku jak fajnie :) Lola dbaj o Was teraz mega mega mocno !!! :D czułam że Ci się udało !!!!

    Ja dostałam @ :) więc start nowy cykl tylko nie wiem, nie wiem co robić ...czy brać leki na stymulację / letrozol- wykupiłam receptę .. powinnam od jutra brać już... ratunku - co mam robić ???odpuscić czy brać ?

    Lola ile cykli brałaś leki - jakie leki - zdaj relacje leczenia proszę ...

    Bierz leki. Bralam te same lamette moga poprawic owu.
    Jak nie spróbujesz mozesz tego później zalowac
    To byl moj trzeci cykl stymolowany pierwszy byl nie udany z clo a potem juz lamette

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Bierz leki. Bralam te same lamette moga poprawic owu.
    Jak nie spróbujesz mozesz tego później zalowac
    To byl moj trzeci cykl stymolowany pierwszy byl nie udany z clo a potem juz lamette
    Letrozol brałaś ??? Jak się czułaś po nim - jak brałaś (dawki, dni)? Robiłaś w trakcie monitoring ? W jakich dniach cyklu?
    Co brałaś jeszcze ?

  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 26 lutego 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    U mnie najpierw zmienił z 14 na 17, poźniej znowu na 14, a dzisiaj ponownie na 17 :D
    A po objawach też właśnie czułam, że to był jednak 14 :) tyle, że jakos temp mi skacze i ovu głupieje :)

    mnie też zmienił najpierw miałam 10 dc, potem 13 a teraz 14. cóż zobaczymy
    póki co 5 dzień po owu więc zero jakichkolwiek objawów ale temperaturka trochę spadła choć mimo to trzyma się powyżej 37.

    Lola_M serdeczne gratulacje wszystkie liczymy że szybko dołączymy do ciebie.
    Witaj Aga

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 26 lutego 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak lametta to letrozol bralam odtabletki 3do 7dc. Monit miedzy 10-13. Jedna tabletke dziennie na nic. Skutki uboczne nocne poty bole glowy duze bole jajnikow.
    Glupophage bralam ale to na wysoki testo i duphaston na. Wywolanie @ i tylko kwas foliowy-pregna plus i tyle. A z M ❤tylko dzien przed owu i w dzien owu

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ