X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście zajebiste :) mój też ściemniał z suplementami, ale się skończyła ciuciu babka jak lekarz kazał brać dostinex. Oczywiście kiedy 10 razy miał powiedziane, żeby wziął tabletkę dzień później, jeśli planuje pić alkohol, ale niee, on nie słyszał, żebym mu o tym wspomniała i ostatnio najpierw połknął tabletke, a potem wypił Bóg wie ile i zdychał cały kolejny dzień dziwiąc się czemu taki słaby i dojść do siebie nie może;)
    Na szczęście chce się badać i ograniczył cukier i inne niedobre nawyki, ale ile się nagada o tych badaniach to moje.. czy wyniki będą lepsze, a ciekawe czy te tabletki coś dały, czy chociaż jeden parametr będzie lepszy, a po co tyle trwa to leczenie, a czemu jeszcze nie ma ciąży, to przecież jeden plemnik jest potrzebny?...OMG!
    Zdrówka Dziewczyny:) uszy do góry, cyc do przodu i musimy to przetrwać ;)

    Kaga, MissKathy92, Lajni85, Ag1988 lubią tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:16

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej sypie :) zaraz mnie pewnie to czeka, bo musimy jechać na zakupy.

    Moj miał wolne te 3 dni i wyraził chęć ugotowania kapusniaka, bo "rzadko robisz". Zaczął o 13 i skończył o 18 ze stwierdzeniem, że myślał, że mu to szybciej pójdzie :p i już wie, dlaczego często nie robię :) tabletki też muszę wciskać i tak, żeby były na wierzchu. No bo jak schowane, to nie trzeba brać. Palenie się skończyło, bo gin powiedział, jaki to ma wpływ.

    Z tych chwaleniem Konieczynka ma rację, nawet za posprzątanie trzeba chwalić, za zrobienie obiadu podziwiać!!! Nie bez powodu określa się ich mianem "dużych dzieci" :) są nagrody i kary :p

    Wczoraj miałam mała załamkę. Jeszcze koleżanka się odezwała, jak to ciężko jest jej w tej ciąży :/ rzuciłam telefon w kąt i nie odpisałam, bo napisałabym parę słów za dużo... Ehhh

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 to ciekawe kiedy nam się uda iść na to hsg.. Masz przed jeszcze robiony posiew? Może taka przerwa od stymulacji itd. nam się przyda? Tylko trochę mi szkoda czasu, bo my będziemy mogli dopiero ruszyć z działaniami znowu od kwietnia..

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę miała hsg w 7-8dc metoda HyFoSy, stymulacja letrozolem od 2dc do 6dc. I przygotowania do inseminacji, bo wiek nas goni... Tym bardziej, że mam wskazania na cesarke, a o drugie możemy sie potem starać po 2 latach :/ marzą mi się bliźniaki...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O co chodzi z tym posiewem? Miałam już pobrany materiał na ueroplazme i te inne infekcje. Wyniki prawidłowe

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mieć robiony posiew z pochwy żeby sprawdzić, właśnie czy nie ma bakterii itd. Potem na spokojnie w kolejnym cyklu hsg zwykłe w szpitalu.. pewnie będzie mały koszmarek, ale co zrobić.. Nie chcę na razie stymulacji.. Potrzebuje przerwy.. także w kwietniu wracam, bo w marcu chcemy odpocząć na wakacjach, a nie chcę stymulacji jak wiem, że wyjeżdżamy, bo chcę chodzić na monitoringi i robić to porządnie tak jak do tej pory.. Także u nas przerwa! daj znać jak będziesz już miała datę badania! będę trzymać mocno kciuki!!! A Twój Mąż też miała iść na badanie nasienia, tak?

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzie 11 stycznia. Już drugi raz, więc wie czego może się spodziewać. Też widziałam wczoraj, że po cichu liczył na dodatnia betę... Ale cóż. Musimy działać dalej..

    Gdzie się wybieracie na wakacje? :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My załamani, po 2 miesiącach leczenia Dostinexem mamy pogorszenie ilości plemników na pojedyncze sztuki :/ ja pier... co to się stało? :(

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow z tego co mój gin mówił to plemniki odnawiaja się co 3 miesiące albo i dłużej więc się nie zalamuj!!! Może to też stres...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiemy.. Kryterium jest takie, że ma być gorąco, piękna plaża i woda! Bo ja planuje przez cały tydzień leżeć w bikini i zdychać z gorąca, nadmiaru słońca i tylko robić sobie przerwy na dobrego drineczka albo pyszne jedzenie! potrzebujemy tego bardzo.. bo jesteśmy zmęczeni remontem, staraniami i pracą.. Także taka powtórka podróży poślubnej (byliśmy na Dominikanie- bosko było) nam się marzy..

    To też będziecie wiedzieć po badaniu nasienia.. mój nigdy nie był i ma z tym problem.. Niby stwierdził, że pójdzie, ale od tego czasu minęło już parę miesięcy i nic..

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Kenie, plaże Diani Beach :) my w tym roku typujemy Turcję na czerwiec i Dominikane na listopad, ale cały czas mam nadzieję, że nigdzie nie polecimy...

    Musisz go przycisnac. Mamy duża przewagę nad facetami i możemy ich trochę szantazowac...

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow jak to mogło się stać?
    Może mąż ma jakieś bakterie i przez to taki zły wynik? Ten dostinex to na co?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 bierz Dominikanę od strony Morza Karaibskiego!!! raj na ziemi! :)Ja też myślę o Zanzibarze, były w planach Malediwy, ale na to całe moje leczeni poszło już w ch*** kasy, więc musimy zdecydować się na coś tańszego.. ech..

    Może dziś z Nim pogadam .. w sumie .. co mi zależy.. Kolejny raz..

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Madzikow jak to mogło się stać?
    Może mąż ma jakieś bakterie i przez to taki zły wynik? Ten dostinex to na co?
    Może jest infekcja jakaś...ale posiewu nie mógł zrobić, bo w ten dzień nie robili:/ dodtinex to na zbicie prolaktyny.
    Oczywiście mój się już poddaje, neguje wszystko co mówię, co wiem, nie chce jechać ze mną na kontrole do lekarza "bo po co? Nie będziemy mieć dzieci, bo nie zaslugujemy"

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Może jest infekcja jakaś...ale posiewu nie mógł zrobić, bo w ten dzień nie robili:/ dodtinex to na zbicie prolaktyny.
    Oczywiście mój się już poddaje, neguje wszystko co mówię, co wiem, nie chce jechać ze mną na kontrole do lekarza "bo po co? Nie będziemy mieć dzieci, bo nie zaslugujemy"
    Jejku ja nie rozumiem czemu chłopy się tak szybko poddają :( zamiast się załamywać powinien działać ale rozumiem że potrzeba chwili żeby przetrawic takie wyniki...
    Jeśli bardzo pragniecie to BEDZIECIE mieli dzieci, nie ma innej opcji :) trzeba tylko mocno chcieć i walczyć o swoje szczęście małe :) będzie dobrze

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak... w sumie to może trochę moja wina, że za wcześnie to badanie robił, cały proces leczenia faceta trwa jednak znacznie dłużej:( ale za tydzień lekarz się wypowie i przegada mu do rozsądku, żeby brać dalej leki. A jak nie, to bedziemy gadać o zabiegu, bo cóż innego zostało... każdy musi mieć chwilę, żeby się z tym oswoić :(

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow a bierze jeszcze dodatkowo TestoMag albo MenMag? Może ma to niewielki wpływ, ale zawsze cos. No i wiadomo, że dużo ruchu jest potrzebne i zdrowe odżywianie. Sauna jest niewskazana, bo nie może doprowadzić do przegrzania. Wszystko jest do naprawienia!

    madzikow lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni takich gotowych supli nie bierze, jedynie osobno wit c, cynk, wit d. Endo chciał, żeby nie mieszać na początku leczenia z takimi typowymi suplementami dla facetów. Kilka razy kazał zrobić badanie prolaktyny i prolaktyny po obciążeniu i na podstawie tego wdrożył leczenie. Musieliśmy też załatwić skierowanie na rezonans, bo też mu będzie robić chyba, że do tego czasu zajdę w ciążę. Mąż ma aktywną pracę i jest jak kogucik, także o ruch się nie muszę martwić. Pokłóciliśmy się oczywiście, ale po tym jak się chłop przewietrzył, to wrócił normalny, że nic nie jest przesądzone jeszcze i trzeba walczyć dalej. Więc ufff :)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To najważniejsze!!! Teraz trochę trzeba odczekać i powtórzyć. Będzie dobrze!

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
‹‹ 1003 1004 1005 1006 1007 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ