X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • taka_mama Autorytet
    Postów: 934 703

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jakiś czas temu się z Wami witałam. Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta

    08.10.2011 Córka ❤
    15.11.2014 Aniołek
    26.05.2018 Aniołek
    16.12.2019 Synek ❤
  • taka_mama Autorytet
    Postów: 934 703

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ucięło mi posta . . . U mnie bez zmian, ciąży brak. Dodatkowo cykle jakieś rozregulowane 27-32 dni. Dziewczyny które miały łyżeczkowanie - też macie takie obfite okresy? Ja pierwszego dnia się boję wychodzić z domu ...

    08.10.2011 Córka ❤
    15.11.2014 Aniołek
    26.05.2018 Aniołek
    16.12.2019 Synek ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:15

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga popieram w 100%!!! Jesteście w tym razem!!!

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczki moje kochane ❤❤
    Zycze kazdej 2 kreseczek :D
    Jak bd swirowac to wspomnijcie oaze spokoju (czyt. Mnie) ❤
    Powodzenia :D

    Phia ❤❤

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się podpinam. Wacek mu nie odpadnie, jakoś to jego dumą zniesie. Skąd w facetach to przekonanie że są macho i z nimi to na bank wszystko ok. Co prawda mój się bał iść bo był pewien że będzie ujowo i niestety miał rację.
    Ogólnie jest przekonanie że jak problem z ciąża to to ONA TEMU WINNA. A G prawda jak widać. Do tanga trzeba dwojga.
    Bez wyników nasienia nie ruszcie dalej.

    Cześć taka mama.

    Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni i Ag przykro mi:* zapoczątkowałam serie negatywów ech.. ale coś mi się zdaje, że hsg też mnie czeka, bo do jakiegokolwiek zabiegu też jest potrzebne. Ja mam w następną niedzielę wizytę u swojego lekarza, to będę z nim gadać co proponuje. Już 6 miesięcy u niego jestem, więc czas na poznawanie się skończył;) teraz trzeba zacząć działać:) mąż robił dziś seminogram, ale niestety bez posiewu, bo nie pobierali :/ zła jestem bo bardzo mi zależało znać wynik

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka cudowne wieści od Ciebie, nic tak nie cieszy jak zielone światło:)
    W nastepnej kolejności będą 2 krechy jak nic ;)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow może to jeszcze nie nasz czas. Widzę, że u Ciebie też wykluczanie wszystkiego co się da. Ja mam hsg, bo będziemy podchodzić do inseminacji. Od 2dc będę brała letrozol do stymulacji. Mam abstynencje seksualna do hsg, potem chyba dostaniemy zielone światło :)

    madzikow lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag przykro mi :(

    Madzikow dziękuję :*
    Daj nam znać jak będziesz po wizycie u lekarza :)

    A Phia gdzie uciekla D:

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:15

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś miałam taką rozmowę ze swoim mężem- że to nie jest tylko moja wina że nie udaje się, może u niego też jest problem... więc oboje musimy zmienić styl życia (nie tylko ja) i oboje musimy się badać :)
    Bo on też tak uważa że skoro dobrze się czuje to wszystko jest ok, ma teraz więcej nasienia niż kiedyś więc na pewno jest wszystko super :/ no i weź przegadaj... Ale trzeba mówić że siedzimy w tym razem i koniec kropka- jak jeden się bada to i drugi...
    A co do hsg- już pisałam wcześniej- nie wiadomo czy zechcą w ogóle zrobić bez badania nasienia bo to jednak inwazyjne badanie a no kurde jak jest problem z nasieniem to trzeba o tym wiedzieć a to przecież nie jest aż tak wymagające badanie bez przesady... faceci to też z siebie czasem takie cipki robią- kurde trzeba to trzeba i już :) I nie ma co się wstydzić bo nie ma czego... na pewno nie oni pierwsi i nie ostatni robią te badanie tylko po prostu o tym się nie rozmawia :/ A moim zdaniem to powinno być jednym z podstawowych badań przed np stymulacją bo kobieta może się stymulowac a jak facet ma słabe nasienie to i tak jej nie zaplodni :/
    wybaczcie za te dosadnosc ale taka prawda jest :)

    Phia :(

    Konieczynka, madzikow lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja to rozumiem.. ale ciężko to przełożyć na związek.. Jak mogę coś zrobić, to to robię, takie jest moje podejście, dlatego próbuje z hsg.. Dziś to mam taki jakiś mętlik w głowie, że nic nie wiem.. Uświadomiłam też mojego Męża (żeby sobie nie myślał), że najwcześniej w kwietniu będzie jakaś szansa na ciążę, u mnie bez leków najpierw na porost pęcherzyków a potem na pęknięcie nie ma nic.. więc problem jest po mojej stronie.. Także ew. złe wyniki Męża będą tylko gwoździem do naszej trumny...

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag nie mów tak że to będzie gwóźdź do trumny bo na pewno tak nie będzie :)
    Dużo można zmienić dietą, ruchem i suplementami i niech nikt nie śmie twierdzić inaczej :) oczywiście jak wyniki są tragiczne to nic nie pomoże ale nie można od razu zakładać że są takie złe :)
    Może pogadaj jeszcze z mężem na ten temat, wiem że pewnie mało wskorasz bo niektórzy faceci są uparci bardzo ale może jak on będzie widział jak bardzo Ci na tym zależy to w końcu pójdzie (przynajmniej dla własnego spokoju) na te badanie :)
    Zobaczysz będzie dobrze :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia zniknęła :(

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:15

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga no nieźle z tą przerwa :D
    Za przeproszeniem- jak nie podsuniesz koryta pod ryj to nie weźmie- skąd na to znam...
    Ojej mój też tak potrafi na oczach coś jeść i jeszcze pyta 10 razy "może chcesz?" .... wrrr jak ja tego nie lubię :/

    Konieczynka, madzikow, Lajni85 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ja bym nie gotowala i nie gotowalam jak sama byłam na diecie cukrzycowej w poprzedniej ciąży. Jadł te makarony razowe, szpinak, ziemniaki jak chciał to sam sobie tlukl. Itd. Potem alergia syna i moja dieta cud matki karmiącej czyli indyk, ryż i buraki. I jadł ze mną. Czasem jak było mi go mocno szkoda to dostawał schabowego. A tak kulki z mięsa mielonego z wody i było spoko. Jak nie wytrzymał do restauracja pod dwoma łukami na driva. Mc. Donald - w każdym większym mieście :)

    A swoje suplementy sam chowa. Ja mu wyciągam.

    I wiem może nudna jestem. Ale sex zawsze działa. Np mój rzuca palenie i mu powiedziałam że sex to w nagrodę. I tak by był bo miałam chęć ale niech myśli że zasłużył. :) facet nie ważne co zrobi musi być chwalony. Pod niebiosa!!! Bo przecież tableteczke wziął jak super. Oj oj.
    Oni chcą żeby ich głaskać, tulic, wchwalic. A broń Boże nic negatywnego o nim, a już o jego płodności i potencji źle mówić - zbrodnia wielka.

    Więc ten tego. Płodność jest stanem chwilowym i czasem trzeba o nią zawalczyć. Do zapłodnienia potrzeba komoreczki i stada napalonych plemników. Więc produkujmy.

    MissKathy92, Kaga, madzikow, Lajni85 lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:16

  • Ewe1990 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Ja wiem, ze psychika jest wazna, ale ten cykl zle znosze. Pierwszy raz mam taki kryzys i przenosi sie to na cale moje malzenstwo i zycie. Wiecie, ze nie mam ani jednego prezentu świątecznego? Ja ktora mialam je popakowane juz na początku grudnia. Nie mialam nerwow chodzić po sklepach, za duzo tam teraz dzieci, zabawek...

    Ja mieszkam w samych Katowicach teraz. :P
    Oooo ja tez jestem z Katowic :))
    ale teraz mieszkam we Wloszech

    Kaga lubi tę wiadomość

‹‹ 1002 1003 1004 1005 1006 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ