X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa może coś organizmowi nie pasowało i się chciał tego pozbyć;) a to najprostszy sposób żeby zwrócić;)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    nie nie, jeszcze wcale nie wiemy, w piątek idę na usg to zobaczymy czy cokolwiek będzie widać :D ale gdyby była dziewczynka to Zosia :D

    No to koniecznie daj znać, może chociaż Tobie się spełni i będziesz miała Zosię :D na którą godzinę masz usg?

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    No to koniecznie daj znać, może chociaż Tobie się spełni i będziesz miała Zosię :D na którą godzinę masz usg?
    9.40 :) mam nadzieję, że wszystko tam dobrze :)

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Malwa może coś organizmowi nie pasowało i się chciał tego pozbyć;) a to najprostszy sposób żeby zwrócić;)

    Też tak sądzę, coś musiało nie podejść :)
    Ja jak kiedyś najadłam się doritosów z sosem to od razu leciałam, dzidzia wie co robi ;)

    Malwa133 lubi tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    9.40 :) mam nadzieję, że wszystko tam dobrze :)

    To będę czekać na info ;)
    Na pewno jest wszystko dobrze :) A który to dokładnie będzie tydzień i dzień ciąży?

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Pewnie dzidzia sobie pomyślałam "dobra mamcia, nie ma tak dobrze" i wywołała taka rewolucję :) super że świetnie się czujesz w ciąży- ja zawsze się tego obawiałam bo nie cierpię wymiotować ale teraz już mi wszystko jedno byle zajść w ciąże w końcu :D
    oby tak było :D <3
    Miss Kochana ciąża będzie, a za to czekanie to będziesz miała zero dolegliwości zobaczysz :D ale ogólnie widzę, że dużo osób nie ma żadnych dolegliwości, więc nie ma co się bać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    To będę czekać na info ;)
    Na pewno jest wszystko dobrze :) A który to dokładnie będzie tydzień i dzień ciąży?
    w piątek byłam u lekarza tak na szybkiej kontroli i było z USG 11+1, czyli teraz będzie plus siedem dni :) a z miesiączki wychodzi prawie tydzień mniej, bo w piątek będzie 11+3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 11:59

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    oby tak było :D <3
    Miss Kochana ciąża będzie, a za to czekanie to będziesz miała zero dolegliwości zobaczysz :D ale ogólnie widzę, że dużo osób nie ma żadnych dolegliwości, więc nie ma co się bać :D
    Dziękuję :*
    Super by było żeby się wszystko spełniło ale przygarne też ciąże z mdlosciami, rzygami i czym tam jeszcze :D byle tylko była i była zdrowa :D ach rozmarzylam się :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie, ja sie nawet za to modliłam w niedzielę :D

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    będzie, ja sie nawet za to modliłam w niedzielę :D
    Oj dziękuję Kochana <3

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    w piątek byłam u lekarza tak na szybkiej kontroli i było z USG 11+1, czyli teraz będzie plus siedem dni :) a z miesiączki wychodzi prawie tydzień mniej, bo w piątek będzie 11+3
    No to jak się tak ładnie ułoży jak mój to powinno być już coś widać :) A masz jakieś przeczucie? Bo ja np cały czas czułam że będzie chłopak :p

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    No to jak się tak ładnie ułoży jak mój to powinno być już coś widać :) A masz jakieś przeczucie? Bo ja np cały czas czułam że będzie chłopak :p
    też mi się wydaje, że chłopak. Może dlatego, że mówimy o nim w męskiej osobie :D

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    też mi się wydaje, że chłopak. Może dlatego, że mówimy o nim w męskiej osobie :D
    Pewnie tak :D dobrze byłoby już wiedzieć jak o tej dzidzi mówić i jak się zwracać XD najgorsze że dla chłopca w ogóle nie mam pomysłu na imię :p

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Podoba mi się imię Tymek :)
    Jaka szkoda że nie można wybierać sobie płci co ? :D ale jakby tak można było to chyba faceci przestaliby istnieć XD
    No nic, narazie się staram nie nastawiać, może odpadnie ten " spory wyrostek" jak to powiedziała Pani doktor i się wszystko zmieni :D A jak nie to trudno. :)
    Pewnie. Najważniejsze dorwać w zdrowiu do terminu i szczesliwie urodzic :) u nas lekarz nazwal siusiaka armatka... Maz sie zaczal smiac i powiedzial do lekarza ze w takim razie syn nie bedzie musial fizycznie pracowac z taka armatka.. Lekarz sie usmial ogólnie cale badanoe nam robil na wesolo... Nawet pokazal otwarta buzie malucha i jezyczek jak ciagle wyciagal. Zupelnie inaczej niz 1 prenatalne w tej klinice ktore wykonywala mi kobieta. Jednak facet to facet. Jako ginekolog mi sie sprawdzil facet i do prenatalnych tez. Pelna kultura, profesjonalizm zero gburowatosci. Nie poddawal sie i wybadal wszystko a poprzednia pani nie mogla jakis naczyn zbadac ale za duzo sie nie starala i na wyniku mi zarabala ze ocena trudna przez BMI. Policzek w twarz. Mam nadwage ale nie taką zeby plakac po nocach i nikt z lekarzy nie mial problemow poza ta Pania.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5275278b4a66.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 13:27

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:20

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Abi trzymam kciuki! :)

    A za Wasze ciąże dziewczyny trzymam kciuki. Tak te Wasze suwaki mkną, że nie wierze, ze czytalam o Waszych pozytywnych testach. :O <3
    Sama jestem w szoku. Niedawno panikowalam przyrosty bety, milion testow a tu zaraz ostatnia prosta. Mam nadzieje ze niedlugo u każdej z was bede widziec pedzace suwaki do porodu.

    madzikow, Kaga lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi jejku ja pamiętam Twoje testy dopiero co!

    Kaga suwaczki mkną, A Wy się zbliżanie coraz bardziej do pozytywnych testów :)

    Daffi, Kaga lubią tę wiadomość

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Pewnie. Najważniejsze dorwać w zdrowiu do terminu i szczesliwie urodzic :) u nas lekarz nazwal siusiaka armatka... Maz sie zaczal smiac i powiedzial do lekarza ze w takim razie syn nie bedzie musial fizycznie pracowac z taka armatka.. Lekarz sie usmial ogólnie cale badanoe nam robil na wesolo... Nawet pokazal otwarta buzie malucha i jezyczek jak ciagle wyciagal. Zupelnie inaczej niz 1 prenatalne w tej klinice ktore wykonywala mi kobieta. Jednak facet to facet. Jako ginekolog mi sie sprawdzil facet i do prenatalnych tez. Pelna kultura, profesjonalizm zero gburowatosci. Nie poddawal sie i wybadal wszystko a poprzednia pani nie mogla jakis naczyn zbadac ale za duzo sie nie starala i na wyniku mi zarabala ze ocena trudna przez BMI. Policzek w twarz. Mam nadwage ale nie taką zeby plakac po nocach i nikt z lekarzy nie mial problemow poza ta Pania.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5275278b4a66.jpg
    Dobry lekarz to podstawa :) najważniejsze że znalazłaś takiego, do którego masz pełne zaufanie i przede wszystkim jest miły i taktowny :) ja jeszcze nie mam swojego lekarza, tak się bujam między Polską a Holandią i szukam :p jestem w Luxmedzie ale będę z niego zrezygnować bo nie jestem zadowolona. :/ na wszystkie usg i wizyty na których byłam dotychczas chodziłam prywatnie mimo że płacę ubezpieczenie. :/
    A co do Twojego synka... No widać konkretnie tą armatkę XD XD

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Dobry lekarz to podstawa :) najważniejsze że znalazłaś takiego, do którego masz pełne zaufanie i przede wszystkim jest miły i taktowny :) ja jeszcze nie mam swojego lekarza, tak się bujam między Polską a Holandią i szukam :p jestem w Luxmedzie ale będę z niego zrezygnować bo nie jestem zadowolona. :/ na wszystkie usg i wizyty na których byłam dotychczas chodziłam prywatnie mimo że płacę ubezpieczenie. :/
    A co do Twojego synka... No widać konkretnie tą armatkę XD XD
    Ja z luxmedu w ciąży nie korzystam w ogole choc mam pakiet. Usg 3 najwazniejsze zrobilam prywatnie a zwykle wizyty mam ba nfz i jestem pod opieka teraz ordynatora w szpitalu w ktorym będę rodzic.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi nie wierzę ze lekarka zwalila wine na Twoje BMI...
    Ja w swoim życiu przerabialam 4 ginow: 2 pierwsze kobiety- pierwsza stara i wredna, na drugiej wizycie kazała mi nie przychodzić jak chodzę do kogoś innego prywatnie (?) a nawet nie byłam u nikogo innego... do tego w gabinecie miała odsłonięte zasłony a naprzeciwko blok :/
    więc podziękowałam
    Druga, już prywatnie, taka niemowa, co nie zapytasz to się nie dowiesz, ogólnie podczas wizyty ok ale UWAGA jak wchodzilam do budynku to pod wejściem widziałam jak pali z kimś fajkę i nie umyla po tym rąk a ja byłam następna :/ głupio mi było zwrócić jej uwagę... więcej do niej nie poszłam i zdecydowałam się w końcu na ginekologa faceta i to był strzał w 10 :)
    Mój trzeci gin, facet był bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśniał z tym że nie wiedział jak mi pomóc więc musiałam go zmienić i poszłam do innego który jest równie uprzejmy i ma jakiś plan na nas :)
    więc ogólnie też wolę ginekologa faceta niż kobiete

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 1010 1011 1012 1013 1014 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ