Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1354

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8a7f3f578a24.jpg

    Jak przypomina rozchylone usta w dotyku to miekka i otwarta. Jak czubek nosa to zamknięta i twarda.
    Po obserwacji cyklu zauważa się różnice.
    Ja teraz między innymi czułam że jest inaczej niż zwykle przed @

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeśli dotykam ja palcem i czuje dołeczek to jest otwarta? A wysokość jak odróżnić?

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Mam dziwne skojarzenia z Fifolkiem :P XD
    Domyslam sie ale to takie urocze :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qwerty wrote:
    Czyli jeśli dotykam ja palcem i czuje dołeczek to jest otwarta? A wysokość jak odróżnić?
    Ja odroznialam na zasadzie takiej.. Ze jak dotykalam ja i bez zbyt glebokiego wkladania palcy czulam ja to byla nisko.. Jak juz paluchy wlazily glebiej to srednio a jak ledwo opuszkiem dosiegalam to wysoko. Ale w zasadzie nie wiem czy to była dobra metoda.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 21:23

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 lutego 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dopadlo samopoczucie z poczatku ciazy. Nie wymiotuje ale mdli mnie i na jedzenie patrzec nie mogę.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lutego 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    A mnie dopadlo samopoczucie z poczatku ciazy. Nie wymiotuje ale mdli mnie i na jedzenie patrzec nie mogę.

    Niestety, ja też mam takie dni czasem. Wczoraj też mnie mdliło, może pogoda, nie wiem. Mi się do dziś zdarzają jeszcze jakieś pojedyncze wymioty.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 2 lutego 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;)
    Daffi i didi, współczuję! Oby szybko Wam się poprawiło choć, ja zaledwie wczoraj jeszcze wymiotowalam więc kurde nie ma reguły.. Ale życzę Wam żeby szybko chociaż u Was się skończyło :D

    didi123, Daffi lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba będę musiała Was pożegnać ;p nie będę Wam już przeszkadzała i życzę Wam ciąży wszystkim ;) wiele razy coś pytałam, czy pisałam, ale nie odpowiadacie, chciałam też żebyście mnie z listy staraczek usunęli. Ok to powodzenia :)

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Chyba będę musiała Was pożegnać ;p nie będę Wam już przeszkadzała i życzę Wam ciąży wszystkim ;) wiele razy coś pytałam, czy pisałam, ale nie odpowiadacie, chciałam też żebyście mnie z listy staraczek usunęli. Ok to powodzenia :)
    Mamuśka bo tutaj jest kółko wzajemnej adoracji wszechwiedzących nieomylnych i z mega super pomysłami na ciążę, sex i leczenie się w ciąży np. pochodnymi tramalu.
    Nie uwielbiasz i nie słuchasz wiecznych narzekań wybranej grupy która innych nawet nie pytam o samopoczucie tylko egoistycznie wymaga uwielbiania siebie to nie istniejesz...
    Przynajmniej w tym wątku.
    Ewentualnie możesz tu być ale nie odzywać się, nie kwestionować nie zwracać na siebie uwagi ;-) słuchać cudów o necie i wyznaczaniu ciąży i patrzeć jak twardo rzucają forum aby po tygodniu zmienić nick.
    Buziaczki dla tych z którymi można tu popisać :-*

    nick nieaktualny, Applejoy lubią tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura dobitnie :D

    Isaura81 lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1521 1280

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Mam dziwne skojarzenia z Fifolkiem :P XD
    Chyba nie tylko ty masz dziwne skojarzenia heh

    Ania95, Daffi lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
    - 17.06.2026 III transfer
    - beta *7dpt-54,4
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura!!! Najs :)

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela the Queen od back! <3

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 3 lutego 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Mamuśka bo tutaj jest kółko wzajemnej adoracji wszechwiedzących nieomylnych i z mega super pomysłami na ciążę, sex i leczenie się w ciąży np. pochodnymi tramalu.
    Nie uwielbiasz i nie słuchasz wiecznych narzekań wybranej grupy która innych nawet nie pytam o samopoczucie tylko egoistycznie wymaga uwielbiania siebie to nie istniejesz...
    Przynajmniej w tym wątku.
    Ewentualnie możesz tu być ale nie odzywać się, nie kwestionować nie zwracać na siebie uwagi ;-) słuchać cudów o necie i wyznaczaniu ciąży i patrzeć jak twardo rzucają forum aby po tygodniu zmienić nick.
    Buziaczki dla tych z którymi można tu popisać :-*


    Niestety coś w tym jest

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lutego 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć dziewczyny;)
    Daffi i didi, współczuję! Oby szybko Wam się poprawiło choć, ja zaledwie wczoraj jeszcze wymiotowalam więc kurde nie ma reguły.. Ale życzę Wam żeby szybko chociaż u Was się skończyło :D


    Dzięki, ale myślę, że to się tak szybko nie skończy i będzie trwać do końca. Już mi ostatnio położna mówiła, że niektóre kobiety nawet na porodówce wymiotują.
    U Ciebie już blisko do końca: niech ten czas minie Ci spokojnie :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 3 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jestem dziwna, bo nie widzę żadnych podziałów na tym wątku i się zastanawiam do której grupy mnie Isaura zalicza. Gdzie baby tam zawsze problemy :/

    Ewa89_89, Phiczek, Isaura81 lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:44

    Ewa89_89, didi123, Phiczek lubią tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lutego 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Cześć Kochane, ja też wpadam się pożegnać. Może będę podczytywać co tutaj słychać z ukrycia :) Życzę Wam dużo zdrówka i pomyślności a przede wszystkim szczęśliwych i lekkich porodów :)
    Jeśli u mnie się coś zmieni a na to prędko nie liczę to pewnie wpadnę się podzielić. Powodzenia :)


    Abi życzymy Ci wszystkiego dobrego a przede wszystkim dwóch wymarzonych kresek :). Uda się na pewno! Potwierdzą to wszystkie dziewczyny które zrobiły sobie przerwę od forum :))

    Phiczek lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi życzę Ci z całego serca żeby się udało już niedługo, sama wiesz :) wszystkiego dobrego!

    Phiczek lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 lutego 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka i Abi, odzywajcie się chociaż czasami co u Was słychać! ;) Abi powodzenia! Mocno trzymam kciuki ❤️
    Mamuśka spokojnej ciąży! ❤️

    Didi, no mi też wróżą do końca haha ale mam nadzieję, że jednak minie już na sam koniec bo ile można haha ;) trzymam kciuki za Was! ;)

    didi123 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
‹‹ 1038 1039 1040 1041 1042 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ