X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze wstać i to szybko a nieprzytomna jestem. Dzień latania...
    Ewuś, Matko boska! Przytulam mocno :*
    Mam nadzieję że Wrocław Cię nie zrazu i wpadniesz do mnie. Straszne to co napisałaś
    Dorcia, może się zamknął na chwilę w sobie po tym wyniku, bo był nastawiony na tak. Przed awantura niech powie szczerze co mu na wątrobie leży, bo potem się nie dowiesz.
    Dzień dobry kochane płodne laseczki
    Ja juz zaczynam mieć kisiel więc wydaje mi się że owulacja będzie normalnie, wczoraj tylko bolał mnie lewy jajnik. Niepokoi mnie to trochę. Za w sensie na owu, za szybko po cb... Ale jutro mnie tam przeswietli wzdłuż i wszerz i mam nadzieję wszystko git.

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry piękne <3
    Wspaniałego dnia życzę Wam wszystkim :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi pogadaj z nim na spokojnie, może własnie to że nie wyszło tak na niego wpłynęło?

    Mama na pewno wszystko jest git :D Będzie szybciej nowa okazja :D

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie laski

    Ja dziś też na nogach od 5.30 ale jutro mamusia ma z wizytacja przyjechac wiec trzeba chalupe posprzatac ;)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek kochane :*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Byłam w tym Wrocławiu dziewczyny. Rządowy program to niewypał. Wyszłam z płaczem. Dzień stracony. Jutro Wam więcej opowiem bo dzisiaj to żyć mi się odechciało. Ogólnie to zamiast tych ginekologów to chyba psychiatra będzie mi potrzebny.
    Złe zareagowałam na leki które dostałam na ból po hsg. Jakieś uczulenie czy coś. To były czopki, skończyło się bólem nie do zniesienia i krwią. Odstawiłam. Teraz cierpię dalej i jestem zostawiona sama sobie. Nikt nie chce mi pomoc.
    Kochana przykro mi, ściskam mocno :*
    Wszystko się ułoży ❤️

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza jutro wizyta!!! Hihi
    Doczekac się nie mogę. Dawaj Nam tu znać po :)

    Marza89, aktap lubią tę wiadomość

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzień dobry dziewczynki!! Nie było mnie tutaj przez kilka dni, a naskrobałyście wiecej niż był plan założony :) ale cały czas Was czytałam, i żadna za mną nie tęskniła!! :(:(:(:(:( ojjjj będę płakusiać! Zaleję się łzami! A tak na poważnie to już do Was wracam!

    Chaaaasia cudooowne wiadomości strasznie się cieszę z Twojego szczęścia!
    Marza, MammaN, Kropeczka a Wy jak się kochane czujecie? Kropek jest cudowny!!! Mam nadzieję, że jutro zobaczymy małego Marzika :)

    Nie będę się tutaj odnosić do wszystkich tematów, bo tak strasznie dużo ich poruszyłeście, ale powiem Wam tylko, że rozumiem każdą z Was zarówno te, które zazdroszczą (tez zazdroszczę) innym zaciążonym, że one są a ja jeszcze nie, od kiedy staramy sie małżem to powiem Wam, że WSZĘDZIE dosłownie WSZĘDZIE widzę kobiety w ciąży, nie wiem czy to jakiś wysyp czy jakaś mania prześladowcza, ale pika serduszko na każdą z nich, że już mają te dzieciątko pod sercem. Co do bycia ciocią, to mam dwie przyjaciółki w swoim gronie, które są szczęśliwymi mamami i pomimo tego że uwielbiam te dzieciaczki, i jak jestem z nimi to spędzam z nimi bardzo dużo czasu na zabawie, gonitwach i wygłupiach i coś cudownego jest usłyszeć jak ledwo mówiący mały brzdąc mówi "ciocia chodź" to i tak zazdroszczę i trochę kłuje, że nie mam takiego swojego. Ale staram sobie powtarzać, że kiedyś i mnie spotka to szczęście, aby te malutkie rączki lgnęły tylko do mnie jako do mamy :) i każdą z nas to czeka, tylko w swoim czasie <3

    A co do wiary, modlitw, kościoła itp. to co niedzielę nie chodzę, bo nie zawsze mi się to udaje, ale staram się chodzić. A od kiedy tutaj z Wami jestem to co niedzielę kiedy jestem w kościele to modlę się za nas! Mam nadzieję, że ten na górze kiedyś mnie wysłucha.

    Mam nadzieję, ze chociaż troszkę za mną tęskniłyście :)
    Miłego dnia moje płodne kobietki <3

    Marza89, milea.26, Ania95, Kasiulka90, Kropeczka85 lubią tę wiadomość

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam prośbę zerknijcie na mój wykres co to znaczy wczoraj spadła temp do 36.00 dziś wzrosła do 36.60

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/thumb/5eddfde34ccbca43c257697f6d7e61b0.png[/img][/url]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Takie, że chce jeszcze poczekać. Nie wiem na co, ale nic na siłę. Wczoraj miałam w planie zamordowanie go, dziś już tylko jestem mocno wkurzona i chyba się na niego obrażę, ale z drugiej strony ma do tego prawo. Jeszcze nie wiem jak temat ugryzę jak wróci, ale coś czuje, że będzie mega burza. Zadał mi tym większy ból niż negatywna beta. Popłakałam w poduszkę i tyle w temacie. Nie wiem, co mu w głowie siedzi.
    Ale na co on chce czekac??? Przeciez to wasze poczatki staran a on juz chce sie poddac i ilr czekac?? Rok dwa czy moze trzy... Pewnie troche się zalamal ze sie nie udalo i musi ovhlonac chlopak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza <3 trzymam kciuki żeby jutro już było widać naszego malucha :D

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samdersik pewnie ze tęskniłysmy. ❤❤

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Samdersik pewnie ze tęskniłysmy. ❤❤

    <3<3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    No dzień dobry dziewczynki!! Nie było mnie tutaj przez kilka dni, a naskrobałyście wiecej niż był plan założony :) ale cały czas Was czytałam, i żadna za mną nie tęskniła!! :(:(:(:(:( ojjjj będę płakusiać! Zaleję się łzami! A tak na poważnie to już do Was wracam!

    Chaaaasia cudooowne wiadomości strasznie się cieszę z Twojego szczęścia!
    Marza, MammaN, Kropeczka a Wy jak się kochane czujecie? Kropek jest cudowny!!! Mam nadzieję, że jutro zobaczymy małego Marzika :)

    Nie będę się tutaj odnosić do wszystkich tematów, bo tak strasznie dużo ich poruszyłeście, ale powiem Wam tylko, że rozumiem każdą z Was zarówno te, które zazdroszczą (tez zazdroszczę) innym zaciążonym, że one są a ja jeszcze nie, od kiedy staramy sie małżem to powiem Wam, że WSZĘDZIE dosłownie WSZĘDZIE widzę kobiety w ciąży, nie wiem czy to jakiś wysyp czy jakaś mania prześladowcza, ale pika serduszko na każdą z nich, że już mają te dzieciątko pod sercem. Co do bycia ciocią, to mam dwie przyjaciółki w swoim gronie, które są szczęśliwymi mamami i pomimo tego że uwielbiam te dzieciaczki, i jak jestem z nimi to spędzam z nimi bardzo dużo czasu na zabawie, gonitwach i wygłupiach i coś cudownego jest usłyszeć jak ledwo mówiący mały brzdąc mówi "ciocia chodź" to i tak zazdroszczę i trochę kłuje, że nie mam takiego swojego. Ale staram sobie powtarzać, że kiedyś i mnie spotka to szczęście, aby te malutkie rączki lgnęły tylko do mnie jako do mamy :) i każdą z nas to czeka, tylko w swoim czasie <3

    A co do wiary, modlitw, kościoła itp. to co niedzielę nie chodzę, bo nie zawsze mi się to udaje, ale staram się chodzić. A od kiedy tutaj z Wami jestem to co niedzielę kiedy jestem w kościele to modlę się za nas! Mam nadzieję, że ten na górze kiedyś mnie wysłucha.

    Mam nadzieję, ze chociaż troszkę za mną tęskniłyście :)
    Miłego dnia moje płodne kobietki <3

    Cześć Kochana, oczywiście, że tesknimy! :D
    o tak tak to ja chyba też mam tą manię prześladowczą ;)

    najra88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda ta manie przesladowcza ma..
    To takie normalne xD

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Marza jutro wizyta!!! Hihi
    Doczekac się nie mogę. Dawaj Nam tu znać po :)
    Dziękuję :* oczywiście dam znać odrazu :D
    Boję się... Nadal nie mam mdłości... Gdyby nie zmęczenie i senność to już w ogóle nie czuła bym się w ciąży. Wczoraj z tego wszystkie poszłam na betę, ale nie mam jeszcze wyników ;)
    Jednak wierzę, że będzie piękny bąbelek :D ❤️

    aktap lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kazda ta manie przesladowcza ma..
    To takie normalne xD


    To w sumie dobrze, bo myślałam, że ja już mam coś z głową, ze tylko ja je wszędzie widzę! Hahaha

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik ❤️ :*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ