X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    To w sumie dobrze, bo myślałam, że ja już mam coś z głową, ze tylko ja je wszędzie widzę! Hahaha

    Zawsze tak jest ze jak czegos chcesz to na miescie u kazdego prawie to widzisz wiec dla mnie zadna nowosc z tym heh

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Dziękuję :* oczywiście dam znać odrazu :D
    Boję się... Nadal nie mam mdłości... Gdyby nie zmęczenie i senność to już w ogóle nie czuła bym się w ciąży. Wczoraj z tego wszystkie poszłam na betę, ale nie mam jeszcze wyników ;)
    Jednak wierzę, że będzie piękny bąbelek :D ❤️
    Nie zamartwiaj się, będzie wszystko dobrze :* ja objawy zaczynają się często w 6-8tyg, czasami wcześniej, a czasami później, ja mdłości miałam w 6 tygodniu chyba, albo i później, ale nie każda kobieta w ciąży wymiotuje :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Dziękuję :* oczywiście dam znać odrazu :D
    Boję się... Nadal nie mam mdłości... Gdyby nie zmęczenie i senność to już w ogóle nie czuła bym się w ciąży. Wczoraj z tego wszystkie poszłam na betę, ale nie mam jeszcze wyników ;)
    Jednak wierzę, że będzie piękny bąbelek :D ❤️


    Czekam z niecierpliwością na zdjecie małego MArzika :)

    Ja w czwartek idę do ginka zobaczyć czy jakiś pęcherzyk rośnie albo może czy już pękł. Od wczoraj zaczęły się dniówki płodne, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale powiem Wam, że nie mam już parcia żeby się z małzem w te dni tarmosić codziennie, owszem, będzie to często, ale tak na luzie. Co ma być to będzie :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza dostaniesz po tyłku. Mdłości się zachciało. Zebys jeszcze nie zaczęła rzygać jak kotka. Tfu-tfu oczywiście Ci tego nie życzę. Niektóre kobiety nie mają żadnych objawów. Ja też nie wymiotowałam, za to zgage to miałam chyba cały czas. I spałam na stojąco, ale dopiero w 9 tygodniu. Jeszcze doczekasz się takich objawów ciąży że ci się nawet nie śniło :P

    Jakaś nabuzowana jestem i będę dziś gryść.

    Od teściowej bym zaczęła. Już o 7 mnie zjeżyła. Zawsze musi mieć wszystko pod kontrolą. Planujemy razem cośtam a i tam ona myślała że będzie tak jak ona chce wrrrrrrr.....

    Marza89 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Nie zamartwiaj się, będzie wszystko dobrze :* ja objawy zaczynają się często w 6-8tyg, czasami wcześniej, a czasami później, ja mdłości miałam w 6 tygodniu chyba, albo i później, ale nie każda kobieta w ciąży wymiotuje :)
    Wiem, że każda kobieta przechodzi ciążę inaczej, ale psychika działa, nic na to nie poradzę ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza nie ma wyjscia musi wyslac zdj malego xD

    Marza89, Sandersik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Wiem, że każda kobieta przechodzi ciążę inaczej, ale psychika działa, nic na to nie poradzę ;)
    Wez ty sie uspokoj xD
    Objawy bd miec predzej czy pozniej a tb sie do tego spiesZy i nie potrzebnie sie stresujesz tym...

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik Marzik wygrywa wszystko ❤️

    Sandersik lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza luzzzzz.. Naprawdę, teraz już luzik ❤️
    Pola, a robiłaś testy ovu? " nie będę się bawiła w interpretacje, nie jestem lekarzem. Nie ma. Wyraźnych faz więc nie wiem... Byla ovu, nie była? Jak Twoje poprzednie cykle wyglądaly?na monitoringu byłaś?

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ciężarnych to je więcej widać bo jest lato się rozbieraja baby po prostu hehehe :D

    najra88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski:)

    Didi musisz na spokojnie ze swoim pogadac. Moze sie wystraszyl tej negatywnej bety...choc sama mowilas ze tez bardzo czekal na wynik...a mowia ze to kobiety trudno zrozumiec:)
    Moj tez któregoś razu sie wahal czy dobrze robimy starajac sie teraz...bo nie mamy nawet wlasnego mieszkania. Ale szybko sprowadzilam Go na ziemie tlumaczac ze ja nie zamierzam tracic moich najlepszych lat na planowanie dziecka! Ja chce je zrobic i koniec! Chce byc juz matka! Ja juz nie bede mlodsza...dalam pare argumentów jeszcze i chlop oprzytomnial:)
    Ty zrob to samo:)

    Jutro wizyta u urologa. Tak sie boje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milea będziesz się bała jak lekarz powie że jest coś nie tak wyjdzie :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:54

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 10 lipca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie żelu conceive Plus. Stosuję ten w aplilatorach, a czy wiecie może jak to jest z tym w tubie? Aplikacja chyba nie jest taka łatwa jak z tymi aplilatorami:)? Jak to wygląda?

    mkwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dzisiaj lecę odebrać wyniki krzywej glukozy + insuliny, mam nadzieję że zdążę przed zamknięciem, tyle ludzi było w sobotę że zapomniałam poprosić o wynik na maila... Ja dzisiaj jakaś też zdołowana... Nie lubię trwać w takiej niewiedzy, a jeszcze w sobotę znowu badanie i znowu czekanie, i jeszcze badanie nasienia :| Ja chyba bardziej zestresowana chodzę tym badaniem niż mój....
    kochana bd dobrze :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cisza tutaj :-D
    akurat zabieram sie za robienie gołąbków :-D
    ale tych oszukanych bo sobie moj zażyczył :-D ten to ma zachcianki heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika83 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie żelu conceive Plus. Stosuję ten w aplilatorach, a czy wiecie może jak to jest z tym w tubie? Aplikacja chyba nie jest taka łatwa jak z tymi aplilatorami:)? Jak to wygląda?
    Tym w tubie smarujesz swoje narzady plciowe i swojego partnera i jazda:) wiadomo ze tego zelu mniej sie tam do srodka dostanie niz tego w aplikatorze.

    Ika83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Jaka cisza tutaj :-D
    akurat zabieram sie za robienie gołąbków :-D
    ale tych oszukanych bo sobie moj zażyczył :-D ten to ma zachcianki heh
    Ja dzis robie wedle Jego zyczenia watrobke mojemu:) bleeeeeh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Ja dzis robie wedle Jego zyczenia watrobke mojemu:) bleeeeeh
    oooo neeee :-P moj na szczescie nie lubi ;p

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki... u mnie ciężki weekend. W piątek wieczorem i sobotę rano po przebudzeniu wzięłam te czopki przeciwbólowe co dostałam od gienka na ten ból po HSG. Całą sobotę przesiedziałam na kiblu... ból jak przy ostrej biegunce, pot, łzy... i nic! Zatwardzenie czy coś... podsumowując tragedia. Wieczorem mi przeszło ale całą niedziele spędziłam w łóżku bo mnie jeszcze jelita bolały. Chyba dostałam jakieś reakcji uczuleniowej na te czopki. Odstawiłam więc cierpię dalej.
    Poniedziałek. Wrocław. Wizyta na 10.30. Najpóźniej koło 11.30 powinniśmy wyjechać w drogę powrotną żeby mąż zdążył do pracy. Przez telefon Pani mówiła, że to pierwsze spotkanie to tylko parę minut. Wyjechaliśmy 2 godziny prędzej i zdążyliśmy na styk. Żadnej tabliczki informującej gdzie się udać, nic... W końcu zadzwoniłam i wyszła po nas miła Pani z laboratorium. Zaprowadziła nas to gabineciku, świeżo po remoncie, klima chodzi, czuć zapach farby i nowości, meble puste, na niektórych jeszcze folia. Przychodzi Pani dr, daje papiery do wypełnienia i mówi, że zaraz wróci. Papiery: regulamin wzięcia udziału w projekcie, zgody, duperele. Wypełniamy w 5 min. Pani doktor wraca po 12. Już wiem, że poradnia działa do 12 więc albo nas spławią albo zaraz sama powiem, że wracamy bo już chłop ma problem z pracą bo się spóźni.
    Rozmowa: kilka zdań o tym jak się oddaje nasienie. Jeśli mielibyśmy jakieś badania to już tego nie zrobią więc nie przyznaje się, że mam cokolwiek, mówię tylko o HSG no bo jak cierpię z tego powodu to uznaję że muszę powiedzieć. Pani informuje mnie, że w takim razie już na HSG liczyć nie mogę. Idę z nią założyć kartę pacjenta i mam iść na drugi koniec kliniki na badanie do pokoju patologii ciąży. Dochodzę minutkę po niej, drzwi zamknięte. Myślę pewnie kogoś bada i czekam. Na wprost gabinet z ginekologią dziecięcą. W kolejce czeka jakieś 15 dziewczynek. Tam ktoś przyjmuje. Czekam 15 min i w końcu przy wymianie pacjentek w tym dziecięcym zauważam moją lekarkę. 40 min czekałam aż mama z dziewczynką wyjdą. Wbijam do gabinetu. Badanie w 6dc. No nic mi Pani pomóc nie może bo jeszcze nic nie widać. Mówię jej o bólu i o nieszczęsnych czopkach. Przepisuje receptę na inne czopki (niestety takie drogie, że czekam na wypłatę żeby kupić). Proszę o skierowanie na badania, mówi tylko o progesteronie w 21 dc. Pytam czy inne hormony też badają, odpowiada, że tak. To proszę o skierowanie na inne od razu, mówię jej, że 2 godziny tu jechałam i nie bardzo opłaca mi się jechać i brać wolne żeby 1 hormon zrobić. Pani mówi, że najlepiej jak badania zrobię sama prywatnie. Super świetnie. Tego właśnie się spodziewałam po leczeniu. Dostałam propozycję monitoringu cyklu. Oczywiście tylko w pon i czw od 9-12. Myślę sobie, a nic, wezmę wolne czy coś albo mnie z roboty wyleją ale przyjadę, niech mnie sprawdzą. Wychodzę z gabinetu, mało mnie nie pobiły matki z dziećmi bo weszłam bez kolejki. Lekarka musiała interweniować, tłumaczyć, że działa w dwóch poradniach. Idę ustalać termin monitoringu... no w lipcu ta Pani ma tydzień wolnego, w sierpniu tez... no we wrześniu to ja akurat mam wesele w okolicach dni płodnych więc alkohol itd... odpada. Najbliższy monitoring może w październiku.
    Wracając do czekania w nowiuśkim pokoiku. Na nowiuśkim biurku leżało pismo z NFZ z prośbą o przesłanie do 10.07 zostawienia leczonych pacjentów... no w końcu program działa od 2016 roku. Już wiem czemu Pani zależało żebyśmy przyszli jeszcze 9-teo. Czas oczekiwania umilali nam przychodzący lekarze i pielęgniarki podziwiajace na co to poszła kaska z funduszu... ale fajna ta klima itd! Na drzwiach jest napisane: poradnia andrologiczna. Pytam pielęgniarki czy Pani dr to androlog. Nie, ginekolog a na drzwiach tak mają bo to laboratorium nowiusieńkie obsługuje właśnie męskie badania nasienia. No Pani sama przyznaje, że skoro dostali kasę na program niepłodności to tak powinno być napisane na drzwiach no ale cóż...
    Ogólnie to wyjechaliśmy stamtąd koło 14... oczywiście bez niczego. No może oprócz zdruzgotanych nadziei, nerwów związanych ze spóźnieniem męża to pracy i mandatu bo oczywiście przekroczyliśmy czasu parkowania o całe 5 min.
    Podsumowując pieprze te ich wszystkie badania i tych lekarzy.
    Za badania zapłacę sama a czy znajdę lekarza, który chociaż na nie spojrzy nie wiem... ale jak coś to poradzę się Was :)
    Na tą chwilę nie mam już wolnego więc i tak się nie zbadam i nic nie sprawdzę.
    No to tyle... ale się rozpisałam :)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ