X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia całkiem fajna babka z tej ginekolog jedynie co mi utrudnia dostanie się do niej to to że mam daleko i zanim się przebije do przychodni to trochę trwa ale póki co zostaje u niej doraźnie chodzę prywatnie. Jakoś nie mogę wysłać mojego Lubego na badania ciągle coś wymyśla więc nie mam po co iść do ginekologa nic więcej mi nie powie niż to ci juz wiem

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    No właśnie problem w tym, że żadnych badań na nfz nie chcą dać. Problemu nie stwierdzono bo nikt nas na nic nie zbadał przez te 2 lata. Do Wrocławia nie opłaca mi się jechać. Wczorajsza przygoda kosztowała mnie jakieś 2 stówy to mogłam za to badań a badań porobić a wyszłam z niczym.
    Jak mi się uda to zrobię ten progesteron w 21 dc a później w 3 dc LH i FSH ale to chyba dopiero we wrześniu bo na następny cykl będę wtedy na wakacjach i mi nie wypali.
    Czy hormony mogę zrobić popołudniu?? Do tego chyba nie trzeba być na czczo ??
    Ja zawsze wszystkie hormony naczczo robiłam :*

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka całkiem ładny nie masz ci narzekać :-)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia ja Ci pokaze moje testy z ostatniego cyklu.
    Robilam od 10dc.
    W 10dc- negatyw
    W 11dc- tu robilam dwa razy test i juz zaczynala ciemniec. Realnie nie byla ta kreska tak ciemna jak na zdjęciu wiec - negatyw ale coraz blizej juz pozytywnego
    W 12dc- robilam rano i wieczorem i jest czarno na bialym z godz.21 ze owulacja bedzie w ciagu 24godz bo kreska testowa jest ciemniejsza niz kontrolna- pozytyw

    https://zapodaj.net/a4e8a81ce1a7b.jpg.html

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    to masz szczescie....
    bo gin do ktorego chodzilam na nfz to ani badan nie zlecil i glupio skomentowal rok naszych staraan...

    Chodze prywatnie ... Zupełnie inna bajka

    Ja prywatnie pierwsza ciąża plus dwie kolejne... i to racja - nie ma porównania...

    Dziewczyny teraz w pytaniu na śniadanie jest o późnym macierzyństwie... wiec jest dla nas nadzieja!!

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U mnie nigdy nie wyszedł pozytywny a mam potwierdzone owu u lekarza.
    W tym miesiącu w ogóle nie miałam skoku temperatury tylko powolny wzrost i też była owu.
    Więc nie ma się co przejmować. W końcu i tak trafisz w owu. To jest głupie strasznie, że trzeba się wstrzelić w te 12-20 godzin. Jakbyśmy nie mogły mieć 3 dniowego okienka :D

    I to mnie właśnie martwi bo my z moim działamy regularnie i żeby nie trafić przez tyle prób to musielibyśmy mieć mega pecha ale różnie może być. Jak mam pecha do lekarzy to może i z tą trafnością też. Dlatego też chciałam się wspomóc tymi testami.

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Phia całkiem fajna babka z tej ginekolog jedynie co mi utrudnia dostanie się do niej to to że mam daleko i zanim się przebije do przychodni to trochę trwa ale póki co zostaje u niej doraźnie chodzę prywatnie. Jakoś nie mogę wysłać mojego Lubego na badania ciągle coś wymyśla więc nie mam po co iść do ginekologa nic więcej mi nie powie niż to ci juz wiem
    Niech idzie a nie wymyśla... Mój od początku mówił że jak bd trzeba to pójdzie... I czekamy na wizyte :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam raz dziennie. i póki ciemniało to traktowałam, że nie ma owu. a jak tylko zaczęło jaśnieć to znaczy że już była i w tym dniu trzeba koniecznie się starać :) nigdy nie miałam kreski choćby równej z testową.

    a na USG owu za każdym razem.

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Kasiulka całkiem ładny nie masz ci narzekać :-)
    Dziękuję :) Chciałam się upewnić tylko, że wykres temp. pokrywa się z faktyczną owulacją ;) I wychodzi na to, że tak, więc cel osiągnięty :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    I to mnie właśnie martwi bo my z moim działamy regularnie i żeby nie trafić przez tyle prób to musielibyśmy mieć mega pecha ale różnie może być. Jak mam pecha do lekarzy to może i z tą trafnością też. Dlatego też chciałam się wspomóc tymi testami.
    Kochana w owulację na pewno się wbijacie:) tylko teraz pytanie czy aby na pewno do tej owulacji dochodzi? Czy pęcherzyki są odpowiedniej wielkości? Czy pękają? Oto jest pytanie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    I to mnie właśnie martwi bo my z moim działamy regularnie i żeby nie trafić przez tyle prób to musielibyśmy mieć mega pecha ale różnie może być. Jak mam pecha do lekarzy to może i z tą trafnością też. Dlatego też chciałam się wspomóc tymi testami.
    heh mamy podobnie...
    to niemożliwe żeby podczas regularnych numerków nie trafić w ani jeden dzień najpłodniejszy...
    Mi gin kazała robić testy ovu dlatego zaczełam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam mikroskop owulacyjny na ślinę ale powiem Wam że On chyba na mnie nie działa...bo testy były pozytywne a mikroskop nic mi nie pokazywał.
    Jakby któraś chciałą to mogę oddać:)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    heh mamy podobnie...
    to niemożliwe żeby podczas regularnych numerków nie trafić w ani jeden dzień najpłodniejszy...
    Mi gin kazała robić testy ovu dlatego zaczełam...
    Kochana my wszystki bzykając się regularnie trafiamy w tą owulację...ale tak jak odpisywałam Ewci, zależy czy do tej owulacji w ogóle dochodzi...bo to że my wiemy że ta owulacja jest np robiąc testy to nie znaczy że ona się odbyła

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:55

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:55

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Kochana w owulację na pewno się wbijacie:) tylko teraz pytanie czy aby na pewno do tej owulacji dochodzi? Czy pęcherzyki są odpowiedniej wielkości? Czy pękają? Oto jest pytanie...

    No i na to pytanie czy są odpowiedniej wielkości i czy pękają nikt mi nie umie odpowiedzieć...
    Ogólnie ovu wyznaczyło mi owulację w zeszłym cyklu na 12 dzień. No i tego dnia byłam u gienka rano i powiedział mi, że mam pęcherzyk 19 mm. Tak więc jeśli wtedy byłą owu to może mały trochę ten pęcherzyk a może temperatura skoczyła dzień wcześniej... nie wiem... ale pęcherzyk rośnie. Tylko nie wiem co dalej.

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Milea kupiłaś Afrodytę?? też się zastanawiam...
    Ja mam inny odpwiednik Afrodyty bo ten mikroskop kupowała mi koleżanka będąc za granicą Moonlight Baby. Na mnie kuzwa nie działą:)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ewa89 my działamy też regularnie i nie trafiliście i to prawdopodobnie okaże się prolaktyna problemem. Za tydzień wynik. U mnie testy owu tylko raz złapały owulację (przez jakieś 3m-ce robiłam)...

    A kiedy zrobić prolaktynę?

    Pytanko dziewczyny:
    Skoro rano nie mam jak iść na badania ale przegłodzę się w robocie i pójdę popołudniu to będzie ok? Przecież też będę na czczo :)

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga sprawa oprócz tego czy owulacja byłą...bo ona mogła się odbyć...ale mogło zabraknąć silnego plemnika który by tą komórkę zapłodnił

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ