X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Chasia a powiedz mi proszę po co chcesz iść do tego lekarza? Przy takiej becie nie będzie widać jeszcze pęcherzyka. I tylko się zestresujesz bardziej, uwierz mi. Za tydzień będzie już sens, bo będziesz wiedzieć czy pęcherzyk jest w macicy. Teraz to naprawdę niepotrzebny stres Kochana.
    Nic Ci nie powie konkretnego, a tylko niepewność zaszczepić może . Powie, że za wcześnie i żeby przyjść za tydzień czy dwa, ale proszę pamiętać że może być różnie. Tak to robią lekarze. Co nam szkodzi tylko niestety :(
    Dziękuję :* rozwiałaś moje wątpliwości <3
    Czyli czekam :) A czy ty też czujesz bóle brzucha?

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Chasia a powiedz mi proszę po co chcesz iść do tego lekarza? Przy takiej becie nie będzie widać jeszcze pęcherzyka. I tylko się zestresujesz bardziej, uwierz mi. Za tydzień będzie już sens, bo będziesz wiedzieć czy pęcherzyk jest w macicy. Teraz to naprawdę niepotrzebny stres Kochana.
    Nic Ci nie powie konkretnego, a tylko niepewność zaszczepić może . Powie, że za wcześnie i żeby przyjść za tydzień czy dwa, ale proszę pamiętać że może być różnie. Tak to robią lekarze. Co nam szkodzi tylko niestety :(
    Dokladnie kochana.ja pamietam szlam w 8 tyg ciazy .tak mi przez tel w gabinecie powiedzieli i tak przyszlam.przez mysl mi nie przeszlo ze moze byc cos nie tak !! No ale wtedy nie bylo internetów hehe

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ania żart dla teściowej https://m.demotywatory.pl/uploads/201807/gallery_1531134066_58639.jpg :D

    Hahahaha :D :D

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Na moje duchowe wsparcie możecie zawsze liczyć <3 bardzo Was lubię, tylko teraz mam mniej czasu na czytanie niestety :( ale w modlitwie zawsze wspominam moje kochane staraczki z ovufriend <3 Mam nadzieję że siła modlitwy każdej z nas przyniesie dzidziusia

    Miss, nasz kochana, jesteś niezastąpiona <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Brakuje mi samozaparcia. Najpierw rzucę ostatecznie to palenie. Dałam sobie 2 miesiące na zajadanie głodu nikotynowego a pózniej akurat na jesień rusze dupę z kanapy u mam nadzieje ze Wy mnie przypilnujecie :-)

    Ewa jutro zrób to dla siebie! A fajeczki out całkowicie! To tez dla siebie ! :*

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Ja tez dzisiaj trzasnęła chodaka a co! Raz się żyje :) co robiłaś?

    Secret <3 a Ty?

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Secret <3 uwielbiam ten zestaw ćwiczeń :) już kiedyś ćwiczyłam z secretem przez kilka miesięcy i efekty były spektakularne :) miałam nie tylko super sylwetkę, ale byłam o wiele silniejsza :) fajne ćwiczenia też do przygotowania się do ciąży, poród będzie łatwiejszy dzięki mocnym mięśniom brzucha :P


    Sekret <3 i ogólnie pilates <3

    Ania95 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Secret <3 a Ty?
    Ja to w ogóle uwielbiam chode... czekam aż mąż się kiedyś zreflektuje i zapisze mnie w prezencie na jej jakiś turnus... jeeej ale by było fajosko

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8519 7414

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Ewa jutro zrób to dla siebie! A fajeczki out całkowicie! To tez dla siebie ! :*
    Rzucę całkowicie! Teraz już się nie poddam :-) specjalnie dla Ciebie pójdę jutro chociaż na spacer. Małymi kroczkami do celu :-) i tez się zmowtywuje i pomodlę bo ostatnio coś nie po drodze było mi z modlitwa. Ale za nas wszystkie to tez się pomodlę :-) a co!

    Applejoy, MissKathy92, Ania95 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszka wrote:
    Ja nie mam złej teściowej,ale ograniczam z nią kontakty dla dobra naszych relacji

    Czeeeeesc kochana! Czemu tak późno dołączyłas i jak masz na imię?

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Rzucę całkowicie! Teraz już się nie poddam :-) specjalnie dla Ciebie pójdę jutro chociaż na spacer. Małymi kroczkami do celu :-) i tez się zmowtywuje i pomodlę bo ostatnio coś nie po drodze było mi z modlitwa. Ale za nas wszystkie to tez się pomodlę :-) a co!


    Jeeeej aż mi się łezka zakręciła w oku. Jak to zrobisz to będzie najpiękniejszy prezent jaki dostałam od nieznajomej osoby <3

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Jeeeej aż mi się łezka zakręciła w oku. Jak to zrobisz to będzie najpiękniejszy prezent jaki dostałam od nieznajomej osoby <3

    Jakiej nieznajomej :P jesteśmy tutaj wszystkie najbliższe swemu sercu :P

    Applejoy, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wspieram was każda z osobna i razem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 22:00

    Applejoy, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziękuję :* rozwiałaś moje wątpliwości <3
    Czyli czekam :) A czy ty też czujesz bóle brzucha?
    Ja kochana pamietam w 1 ciazy mialam takie rwanie na poczatku ze musialam na ulicy na schodach sklepu siadac ,tak boalło.moja mama mnie zaciagnela do lekarza ,paniki narobila.wszystko bylo ok,pozwolil brac nospe ..po prostu macica sie rozciagala nieprzyzwyczajona.
    W drugiej ciazy juz tak nie mialam.tam za to rozeszlo mi sie spojenie łonowe bo maly wazyl 4500

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja kochana pamietam w 1 ciazy mialam takie rwanie na poczatku ze musialam na ulicy na schodach sklepu siadac ,tak boalło.moja mama mnie zaciagnela do lekarza ,paniki narobila.wszystko bylo ok,pozwolil brac nospe ..po prostu macica sie rozciagala nieprzyzwyczajona.
    W drugiej ciazy juz tak nie mialam.tam za to rozeszlo mi sie spojenie łonowe bo maly wazyl 4500
    Troche mnie uspokoiłaś <3
    Masakra boje sie tej jutrzejszej bety oby przyrosła...

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Troche mnie uspokoiłaś <3
    Masakra boje sie tej jutrzejszej bety oby przyrosła...
    Rozumiem Cie ze sie boisz ,teraz jak juz wiem tyle rzeczy ,naczytalam sie bzdur i nie bzdur ,wcale nie dziwie Ci sie i nie winie za to. Staraj sie mimo wszystko usmiechac w serduszku ,zeby dzidzia spokojnie sie rozwijala. nie masz naprawde na nic wplywu. Jak bedziesz w ciazy to bedziesz i za tydzien i za dwa.te wyniki tylko strachu napedzaja i moze przez to cos sie dzieje.
    Obiecaj sobie ze jak jutro bedzie ok ,to odpuscisz.naprawde jak wszystko ma byc dobrze to bedzie! Jak nie to nie ..i latanie za wynikami nic nie pomoze.
    A spokoj i usmiech na pewno pomoze w tym zeby nic sie zlego nie stalo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 22:14

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Rozumiem Cie ze sie boisz ,teraz jak juz wiem tyle rzeczy ,naczytalam sie bzdur i nie bzdur ,wcale nie dziwie Ci sie i nie winie za to. Staraj sie mimo wszystko usmiechac w serduszku ,zeby dzidzia spokojnie sie rozwijala. nie masz naprawde na nic wplywu. Jak bedziesz w ciazy to bedziesz i za tydzien i za dwa.te wyniki tylko strachu napedzaja i moze przez to cos sie dzieje.
    Obiecaj sobie ze jak jutro bedzie ok ,to odpuscisz.naprawde jak wszystko ma byc dobrze to bedzie! Jak nie to nie ..i latanie za wynikami nic nie pomoze.
    A spokoj i usmiech na pewno pomoze w tym zeby nic sie zlego nie stalo :)
    <3 <3 <3 <3 staram się <3 Dziękuję za podbudowanie <3
    Idę spac bo oczka mi sie kleja do jutra Kochane moje <3

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤❤❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Musze nadrobić kilka stron :-)
    Czyli normalka hehe
    Oj ciekwwe ktora jeszcze nadrabia

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ