X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Jedwabna do tego:D
    Haha nooo bez przesadyzmow xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No możesz. Pisze się na to. W głowie mi myśl kiełkuje zebym sobie jutro poszła pobiegać.
    Na rano mam w menu jajko, serek wiejski, kromka graham z masałkiem, pomidor
    II śniadanie jogurt z pomarańczy z melisą bez laktozy
    Na obiad gulasz z pieczarkami i kaszą gryczaną.
    Podwieczorek dwie morele
    Na kolację jajka na miękko z kromką graham i szyneczka z indyka.

    No i dużo wody.
    I kawa inka bo ostatnio mi lepiej po niej. Serce mi nie dudni
    Uwielbiałam Biegać, prawie dwa lata biegałam... Aż byłam za chuda.. Naprawdę, bo nie cwieczylam tylko biegałam i biegałam... A potem poznałam mojego teraz małża... I się okazało że tak jak kocham biegać.. Tak kocham pizze i sushi.. Hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 22:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Serio się zapuściłam. Myślałam ze jak spadło to nie wróci. A tak się fajnie czułam. Ogólnie to ta dieta co miałam polegała na jedzeniu dużej ilości nabiału. Unikaniu tłustego itp. Zobaczymy czy mi to pomoże. Do tego miesiąc bez pracy i siedzenie w domu z gipsem też nie pomogło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia plan świetny :) grunt to regularne jedzenie i poleci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Phia, ale Ty jesteś szorstka czasami XD
    Musze wami czasamo potrzasnac haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Uwielbiałam Biegać, prawie dwa lata biegałam... Aż byłam za chuda.. Naprawdę, bo nie cwieczylam tylko biegałam i biegałam... A potem poznałam mojego teraz małża... I się okazało że tak jak kocham biegać.. Tak kocham pizze i sushi.. Hehehe
    Hahahahaha <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Uwielbiałam Biegać, prawie dwa lata biegałam... Aż byłam za chuda.. Naprawdę, bo nie cwieczylam tylko biegałam i biegałam... A potem poznałam mojego teraz małża... I się okazało że tak jak kocham biegać.. Tak kocham pizze i sushi.. Hehehe


    Jak się wkurzę to jutro zbieram dupe do piwnicy po steper. Jakieś 9lat temu zeszłam z 73 na 56... I zaszłam w ciążę...I to właśnie na stepperze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn nie zasłam w ciążę na stepperze tylko na nim schudłam XD

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mela będziesz moją mistrzyniA, ja na dietach nie potrafię być.. Nie ma tam słodyczy. Zamiast diety muszę w sporty zawsze lecieć jak chce schudnac.
    Niestety myślałam że po 30 jest ciężej... A minęła 35...36 lat i Matko boska!! Tyje od powietrza!! Metabolizm jak nie mój. Koniec. Nawet pieczywo odłożyłam i dupa.. Popatrzę na czekoladę i tyje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Jak się wkurzę to jutro zbieram dupe do piwnicy po steper. Jakieś 9lat temu zeszłam z 73 na 56... I zaszłam w ciążę...I to właśnie na stepperze.
    A to w jakiej pozycji Cię się udało na steperze zajść??? Nieźle ;p

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adazora wrote:
    Stara ale jara....
    Ja 83

    A moi ucznioeie zawsze mi mowia ze nie wazne ile sie ma lat tylko na ile sie wyglada ,)
    Ja też 83

    16 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się źle sama ze sobą czuje już tak od 2-3 msc. Jak mi zaczęło właśnie przybywac na nowo. No nie ma słodyczy. Ja też je kocham. Gorzej bo na pare dni bratanek przyjeżdża i poprosił żebym ptasie mleczko zrobila. A tam jest ser co prawda. Ale cukier też. I galaretka. I margaryna... Jeden cheet dey w tygodniu sie należy podobno wiec może taki cheat sobie zrobie. Zobacze. Na razie trzeba od czegos zacząć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ja pojde z tb na dietke...
    Tez by sie przydalo zjechac pare kg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto mi ogrodek podleje ??

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od czego to stalkowanie się wywodzi? Od jakiegoś obcojęzycznego słowa?

    Melunia wyrzucić masło z kromki, kromkę na wieczór i jogurt słodki zamienić na naturalny z owocem!

    Ja Was dziewczyny czytam na bieżąco i nie widziałam żeby ktokolwiek pytał...no ale w natłoku wiadomości mogłam nie zauważyć :/

    Na priv zaglądam czasami, powiadomienia wyłączyłam.

    Melunia jak biznes plan? Ja czekam :)

    Ja też już dinozaur...wy takie młodziutkie jeszcze :)

    Ja czuję się mocno...ciazowo.
    W poniedziałek biło już serduszko, ale niestety wolno i lekarka mówi, że wszystko może się zdarzyć. Pomierzyc na sprzęcie nie umiała :/ w czwartek idę znów, zobaczymy, wiecie , że podchodzę na luzie, ale chciałabym żeby już się wyjaśniło ostatecznie. A nie ciągle wszyscy mi szans nie dają, beta marna, zarodek za mały, serce za wolno ach...mam źle przeczucia w dalszym ciągu , że coś z dzieckiem będzie nie tak...na pewno zrobię test Nifty jeśli dotrwam do 12tc.

    A Wy mi się nie obijać i działać!
    Strasznie się cieszę szczęściem Marzy i chce się cieszyć następnych!
    Phia Ty pierwsza zwariowana Kobito :)
    Mama trzymam kciuki aby jednak...

    Marza89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny usmiechnijcie się i dobrej nocy :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i na tym wątku jeszcze nie było - jesteśmy płodne!

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skończcie na chwile z ta dieta bo ka właśnie skończyłam moja pavlove :-) trochę się zarumieniła ale bałam się żeby nie była guma :-) dostałam okres i będę wcinać bez żalu cała noc :-)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka dzięki za podpowiedź :) Na pewno skorzystam, na razie wykorzystuje to co mam w lodówce przed wypłatą ;)

    A Biznes plan jest dalej w połowie ale się jutro dokończy, najpóźniej w piątek na emial wysyłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha wcinaj xD

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ