X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Nie wiem, trudno teraz stwierdzić. :) Już poszedł do kosza. W każdym razie chyba się napiję z tego wszystkiego, bo cały wyjazd w Zakopanem jechałam na Lechu Free. :D
    Twoje zdrowie! :))

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dokładnie jak napisała Mama :( Kochana tulimy Cię mocno, a jeśli to było cb to pamiętaj, że oznacza to, że jesteś bardzo płodna i w następnym cyklu masz ogromne szanse! :*
    Dokładnie! Mój ginekolog np był. Zachwycony tym faktem.. Sytuacja która do tej pory mnie śmieszy jak opowiadałam bliskim.. Ja tam smutna.. Z wynikami. Wchodzę, podaję mu.. A On rogal na buzi i "gratuluuujeeeeee!!!, to cudownie" hehehe rozłożył mnie tym na łopatki. Nawet wyszedl uściskać rękę małżowi. Mówi drugi cykl i zalapaliscie, cudnie!! Jesteście płodni. Dizalamy dalej. Hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Jejku ale wy sie nakrecacie na takie szybki testy xD
    Bo nam tak zależy :D

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Dokładnie! Mój ginekolog np był. Zachwycony tym faktem.. Sytuacja która do tej pory mnie śmieszy jak opowiadałam bliskim.. Ja tam smutna.. Z wynikami. Wchodzę, podaję mu.. A On rogal na buzi i "gratuluuujeeeeee!!!, to cudownie" hehehe rozłożył mnie tym na łopatki. Nawet wyszedl uściskać rękę małżowi. Mówi drugi cykl i zalapaliscie, cudnie!! Jesteście płodni. Dizalamy dalej. Hehe
    Dokładnie! Ja się bardzo boję, że my nie jesteśmy i coś jest nie tak :D Wiadomo, że strata to jest duży smutek, żadna z nas nie chciałąby tego przechodzić, ale trzeba na to spojrzeć z tej pozytywnej strony :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kochanie testuje dopiero 4 sierpnia jak coś, ale ten cykl to luzik, po owulce nie mierze już prawie temp bo lecimy. A nie jestem na tyle powalona, żeby na wakacjach budzić się, mierzyć, zapisywać. Wiecie o co chodzi. Luzik.
    Ale będę z Wami, będzie i mieli neta hehehe
    Nie wzięłabym miejsca bez neta z 13 i 11 latków ;)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny można dołączyć?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Hej, dziewczyny można dołączyć?
    zapraszamy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... KOCHAM Was, boziu, ja tak inaczej to teraz znoszę niż Msc temu. Naprawdę to cudowne miejsce, jak ktoś Nas czyta, to się ujawnić. Naprawdę pomaga tutaj ględzenie! :) ❤️

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Hej, dziewczyny można dołączyć?
    No właśnie!! Zapraszamy :)
    Parę słów o sobie prosimy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Ja chyba w ogóle oleję to całe mierzenie itp. Tak dobrze się zapowiadało i widzicie. :) Po prostu spontan i już. ;)
    Patka jak chcecie sobie pomóc w wyznaczaniu owulacji to można, a jak i tak się kochacie codziennie czy co dwa dni to w zasadzie nie trzeba :D

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7416

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następnym razem zrób betę żeby wiedzieć czy to cb czy taki test. Ja miałam takie nadziejowe testy więc wiem, że są takie co potrafią zmylić :) zawsze wtedy robiłam drugi innej firmy i był biały więc bladziochem nigdy się nie jarałam już później.
    Kurde to może ja też jestem płodna... teraz to tak sobie myślę, że z reguły miałam cykle 27-29 dni a czasami to i 31 to może też była cb... nigdy nie byłam na becie.... może też jestem płodna... to chyba tylko wkręt myślowy ale trzeba się czegoś trzymać :)

    aktap lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki moje!! Normalnie nadrabiać Was codziennie to czysta przyjemność, tylko z dnia na dzień coraz wiecej stron skrobiecie :)

    Mama36 i Patka ściskam Was bardzo mocno! Musicie być silne kobitki moje! Macie czas na dzień rozczarowania a później do działania proszę przystąpić!
    Ja już po skończonej @ wczoraj już z moim małżem rozpoczeliśmy nowy cykl :) i działamy, zaczeliśmy od stołu w salonie :) hihihi

    Co do odchudzania to Kropeczka ma tutaj dużą rację że powinno się ono odbywać malymi krokami i zdrowym odżywianiem się, a nie głodowaniem :)

    Melunia plan żywieniowy spoko, ja bym jedynie wyeliminowała z podwieczorka owoce ze względu na to, że każdy owoc ma w sobie cukier który po godzinie 13-14 nie rozkłada się, a tylko gromadzi w postaci tłuszczów w organizmie. Ja owoce jadam tylko do godziny 12-13, czyli na śniadanie lub drugie śniadanie. Pomimo tego że uwielbiam owoce bo są najcudowniejsze na świecie niektóre niestety są nie zdrowe, jak np winogorono, które ma najwiecej cukru w sobie. Co do samego jedzenia to staram się jeść wszystko ale z umiarem i jak najmniej tłusto, głównie na parze albo pieczone w piekarniku :) i baaaaaardzo dużo zup jem na kolacje :) u mnie z bieganiem jest różnie w zeszlym roku biegałam ładnie systematycznie a w tym roku nie umiałam się zebrać, zeby w ogóle zacząć, ale jakoś to przeszłam, 5km w 100% mi wystarcza :)


    A Pavlovę! UWIELBIAM! Mogłabym całą zjeść! I też dość często ją robię, bo moje przyjaciółki zabijają się o ostatnie kawałki jak ją robię :)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Następnym razem zrób betę żeby wiedzieć czy to cb czy taki test. Ja miałam takie nadziejowe testy więc wiem, że są takie co potrafią zmylić :) zawsze wtedy robiłam drugi innej firmy i był biały więc bladziochem nigdy się nie jarałam już później.
    Kurde to może ja też jestem płodna... teraz to tak sobie myślę, że z reguły miałam cykle 27-29 dni a czasami to i 31 to może też była cb... nigdy nie byłam na becie.... może też jestem płodna... to chyba tylko wkręt myślowy ale trzeba się czegoś trzymać :)
    Ewa jesteś płodna jak cholera! :D :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki :)
    Same młode babeczki tu są :)

    Mama, Patka zarazajcie się dalej. W końcu się wszystko uda :* na razie szalejcie z meżami :) ściskam mocno, mocno

    Kropeczki, daj znać co Po wizycie <3 rośnijcie zdrowo :*

    Co do wagi to ja zawsze raczej szczupak byłam... 163cm i 51kg kilka lat temu. Teraz mam 55kg, okrąglejsza się zrobiłam :P ale zawsze musiałam się dużo ruszać i jesc regularnie, bo u mnie wszyscy szybko tyją bez kontroli

    A tak w ogóle to nadrabiam Was od 20min. Strugacie jak szalone :D

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8523 7416

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa Ty też kochana :)

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia!! Ociekasz płodnościa!! Przecież to od razu widać choćby po avatarze!! Hehe ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 bardzo mi przykro:( trzymam mocno kciuki aby nastepny cykl byl Twoj:)

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dokładnie! Ja się bardzo boję, że my nie jesteśmy i coś jest nie tak :D Wiadomo, że strata to jest duży smutek, żadna z nas nie chciałąby tego przechodzić, ale trzeba na to spojrzeć z tej pozytywnej strony :)
    Nastepna do lania tylka... Ni3 gadaj glupio zr nie jestescie ploddni... Wrecz przeciwnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Dzień dobry Dziewczynki :)
    Same młode babeczki tu są :)

    Mama, Patka zarazajcie się dalej. W końcu się wszystko uda :* na razie szalejcie z meżami :) ściskam mocno, mocno

    Kropeczki, daj znać co Po wizycie <3 rośnijcie zdrowo :*

    Co do wagi to ja zawsze raczej szczupak byłam... 163cm i 51kg kilka lat temu. Teraz mam 55kg, okrąglejsza się zrobiłam :P ale zawsze musiałam się dużo ruszać i jesc regularnie, bo u mnie wszyscy szybko tyją bez kontroli

    A tak w ogóle to nadrabiam Was od 20min. Strugacie jak szalone :D
    A jak Ty się czujesz? Jak poranki? :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktap Tobie tez wspolczuje ze okres przyszedl, pomimo tej bladej kreseczki. Trzeba wierzyc ze sie uda w koncu.

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ