X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8509 7410

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka a jak masz na imię kochana, skąd jesteś?? który rocznik i o które maleństwo się starasz?? My tu z całej PL i w każdym wieku :)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, Ale to musiał być szok dla niej. Chodzić tak nieświadomie tyle mies :D

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    6 sierpnia druga rocznica slubu, brak dzieci a chęć posiadania trójki.
    Grudzień 2017 diagnoza mięśniak, marzec 2018 hormony za wysokie - łykamy bromergon, letrox50, badanie nasienia- dużo zawodników dlatego trzeba częściej zmieniać ich na ringu, czerwiec nowy ginekolog, prywatnie: mięśniak mały nie ma co się martwić, ale jest polip 11.5 mm i trzeba się tym zajsc. Najpierw czekamy
    na owulację samoistna a następnie leczenie farmakologiczne i dopiero gmeranie i wycinanie. Hormon tarczycy w porządku, prolaktyna z 32 na 19 spadla. Pozostałe tarczycowe hormony ok. Okazało się że mam nie pęknięte pęcherzyki na prawym jajniku 2 na lewym 3 zatem histeria i koniec świata. Dostałam ovarin i badałam progesteron czy owulacja wystąpiła i 21 dc 12.87 a w 28 dc 28.19. Jadę do lekarza znowu 21 lipiec. Mam nadzieję że wkoncu coś będzie dobrze.


    A teraz kochana nieco o sobie powiedz, jak masz na imię, skąd jesteś :)
    Mamy nadzieję, że odnajdziesz dużo wsparcia w naszej grupie dość szalonych, zwariowanych i meeega płodnych dziewczynach :) Każda z nas tutaj wspiera i sobie pomaga, tak więc rozgość się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez ciezko mi uwierzyc zawsze w takie historie:) zeby nie czuc dziecka? Nie widziec powiekszajacego sie brzucha? Nie zauwazyc braku miesiączki? No magia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę, miałam w rodzinie. Ale ile w tym że nie wiedziała za ile w tym że nie chciała się przyznać, bo to młoda dziewczyna, to nie wiemy. Ogólnie dowiedziałam się że jest w ciazy jak zadzwonili do mnie ze rodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do zdrowego żywienia jeszcze, to ja jestem mega dumna z Nas, bo już parę lat temu co prawda.. Tak z 2,3, totalnie wyeliminowałam jakieś napoje, soki słodkie do wody, syropy. I pijemy sama wodę. Zgrzewkami kupujemy. Dzieci też.. Młodszy to ze 2 l dziennie. To mnie mega cieszy. Do szkoły też wodę.
    Raz na jakiś czas wiadomo, przy McDonaldzie, albo innej okazji. Ale tak to woda, woda, woda... Jak chce coś innego to gazowana kupuje i mam. Wtedy wrażenie że cole pije hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    6 sierpnia druga rocznica slubu, brak dzieci a chęć posiadania trójki.
    Grudzień 2017 diagnoza mięśniak, marzec 2018 hormony za wysokie - łykamy bromergon, letrox50, badanie nasienia- dużo zawodników dlatego trzeba częściej zmieniać ich na ringu, czerwiec nowy ginekolog, prywatnie: mięśniak mały nie ma co się martwić, ale jest polip 11.5 mm i trzeba się tym zajsc. Najpierw czekamy
    na owulację samoistna a następnie leczenie farmakologiczne i dopiero gmeranie i wycinanie. Hormon tarczycy w porządku, prolaktyna z 32 na 19 spadla. Pozostałe tarczycowe hormony ok. Okazało się że mam nie pęknięte pęcherzyki na prawym jajniku 2 na lewym 3 zatem histeria i koniec świata. Dostałam ovarin i badałam progesteron czy owulacja wystąpiła i 21 dc 12.87 a w 28 dc 28.19. Jadę do lekarza znowu 21 lipiec. Mam nadzieję że wkoncu coś będzie dobrze.
    Też mam niepekniete pęcherzyki:( mam nadzieję że tak jednorazowo... U Ciebie co to oznaczało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    A co do zdrowego żywienia jeszcze, to ja jestem mega dumna z Nas, bo już parę lat temu co prawda.. Tak z 2,3, totalnie wyeliminowałam jakieś napoje, soki słodkie do wody, syropy. I pijemy sama wodę. Zgrzewkami kupujemy. Dzieci też.. Młodszy to ze 2 l dziennie. To mnie mega cieszy. Do szkoły też wodę.
    Raz na jakiś czas wiadomo, przy McDonaldzie, albo innej okazji. Ale tak to woda, woda, woda... Jak chce coś innego to gazowana kupuje i mam. Wtedy wrażenie że cole pije hehe
    Tez od dluzszego czasu pije sama wode i dobrze mi z tym:) wiadomo czasami mam ochote na zimną cole czy cos innego i sobie wypije ale rzadko:)
    Fajnie ze dzieciaki u Ciebie pija:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w koncu wyszlo slonce!! I jest cieplo!! Nie pada, nie wieje:) az sie znowu chce zyc:)

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez piękna pogoda <3
    Apropo odchudzania... Ja zmykam na fitness :) Endorfinki <3
    Nie szalejcie z pisaniem :D
    Buziaczki :*

    Marza89, MammaN lubią tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś ponoć 30°C ma być :D
    Po pracy idę z dziewczynami na lody a co :D
    Brak objawów u mnie to nawet plus bo mogę wszystko ukryć w pracy ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jak mnie dzisiaj zoladek boli. Umre za chwile.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    To pisać Wszystkie z jakiego jesteście. Ja 90' :-P
    88

    Umówiłam się do ginekologa. Chyba jakąś infekcje złapałam. Nigdy i tego lekarza nie byłam ale zależało mi na czasie i zobaczymy jak będzie.

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    89 :D

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :*

    Mama, patka tulę Was mocno :*

    Mama36, aktap lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • ala92 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) jestem tu nowicjuszką i chciałabym dołączyć do wątku :) staramy się z narzeczonym już 17 cykli i nic, chyba potrzebne mi jest poczytanie o doświadczeniach dziewczyn w podobnej sytuacji:)
    Pozdrawiam :)

    milea.26, Applejoy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny też sama woda. Tak samo jak ja. Czasami mnie tylko naleci na sok pomarańczowy... Ale to raz na kilka tyg a nawet mies :P
    U nas tez pięknie :) trzeba koniecznie zaliczyc jakieś lody z tej okazji. Już jest 33 w słońcu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ala92 wrote:
    Cześć dziewczyny:) jestem tu nowicjuszką i chciałabym dołączyć do wątku :) staramy się z narzeczonym już 17 cykli i nic, chyba potrzebne mi jest poczytanie o doświadczeniach dziewczyn w podobnej sytuacji:)
    Pozdrawiam :)
    A robiliscie jakies badania?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ala92 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ala! :) 17 cykli sporo.. Może forum przyniesie Ci szczęście :)
    Ja w pracy do 18.. Ale macie rację! Wyciągnę mojego na polish lody może!!

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ