X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Moj po nocce spi. Ale powiedzial ze zajdzie po zakupy. Nie dam rady auta prowadzic. A nie mowie o targaniu zakupow...

    Chsia ja juz wykopalam sobie moj test ale sie powstrzylama. Trzeba go zrobic min 10dni po stosunku i z porannego. A ja ostatnie przytulanie mialam 8ego to sobie poczekam do weekendu ;)
    Ja głupia dzisiaj rano zrobiłam pink ten o czułości 10. Ale negatyw. Ale może jeszcze za wcześnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 10:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Cześć mega płodne słoneczka <3
    Miłego dzionka Wam życzę <3
    U nas dzis trochę słabiej - jakas biegunka nas znów dopadła :P
    I te zapachy mnie dobijaja masakra wszystko mi przeszkadza ;p

    Przesyłamy wiruski !@#$%^&*()(*&^%$#@! <3 <3 <3

    Która następna testuje <3?
    Biore ♥️♥️♥️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa Ty malpo ;D a ja myslala ze mam najmniejsza silna wole :p

    Zlozylam pranie z ledwoscia... Masakra... Nie zycze wrogowi takego bolu... Juz na kregoslup promieniuje

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka - zastanawiam się nad lipcowym ogrodem albo tokay, hmm popatrzę te oba jeszcze i może wybiorę :)
    Milea - tak zrobię :* ale jeśli mi nadal krosty nie wyskoczą, to wtedy bedzie wiadomo ;p
    Daffi - nie przyjdzie do Ciebie ta @ :* :*
    Malwa - a który dc? :)

    Daffi lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Malwa Ty malpo ;D a ja myslala ze mam najmniejsza silna wole :p

    Zlozylam pranie z ledwoscia... Masakra... Nie zycze wrogowi takego bolu... Juz na kregoslup promieniuje
    Jednak ja wygrywam :D :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Konieczynka - zastanawiam się nad lipcowym ogrodem albo tokay, hmm popatrzę te oba jeszcze i może wybiorę :)
    Milea - tak zrobię :* ale jeśli mi nadal krosty nie wyskoczą, to wtedy bedzie wiadomo ;p
    Daffi - nie przyjdzie do Ciebie ta @ :* :*
    Malwa - a który dc? :)
    23 zwykle cykle 30 dni, ale w tym wg aplikacji 9dpo jestem dzisiaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 9dni do @ a 23dzien cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja mam 9dni do @ a 23dzien cyklu
    A ile po owulacji? Bo ja mam coś właśnie zamieszane bo owulacja wg testów i temp była wcześniej niż w poprzednim cyklu z cb. I w ogóle temperatury niższe więc raczej nic z tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Melunia mamy wszystko tak samo tylko ja jestem jeden dzień do przodu :D

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za wcześnie, ehh ja też jestem niecierpliwa niestety, poczekamy zobaczymy :*

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja mam wg flo 8ego a wg mnie 5ego owulacje. Wiec jestem wg mbie 9dni po owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aplikacje aplikacjami a organizm pewnie swoje i tak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Może za wcześnie, ehh ja też jestem niecierpliwa niestety, poczekamy zobaczymy :*
    Właśnie nie wiem, dziewczynom tutaj 8dpo wyszło już więc raczej n8c z tego. Wiem że powinnam poczekać do terminu @, ale taki mam glupi charakter że dni po owulacji to dla mnie katorga :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie odebrałam wyniki tsh, nie wiem w sumie co o tym myslec..
    Tsh 3.13
    FT4 14.03
    FT3 4.33
    Moja gin twierdzi że wyniki dobre, a jak pytalam czy nie powinno byc kolo 2 to mowila ze u ciezarnych jest taka norma, a dla mnie granica to 4.2. Dostalam jeszcze od niej infolik 5 op w gratisie. Ogolnie wszystkie te moje wyniki popieprzone jakies sa, sama juz ich nie rozumiem.. jesli nie uda nam sie w tych 2 cyklach co mam brac luteine to da mi cos na indukcję jajeczkowania, pozniej czeka mnie zastrzyk i jak się nie uda to historia bedzie ciągnąć sie jeszcze dalej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Właśnie odebrałam wyniki tsh, nie wiem w sumie co o tym myslec..
    Tsh 3.13
    FT4 14.03
    FT3 4.33
    Moja gin twierdzi że wyniki dobre, a jak pytalam czy nie powinno byc kolo 2 to mowila ze u ciezarnych jest taka norma, a dla mnie granica to 4.2. Dostalam jeszcze od niej infolik 5 op w gratisie. Ogolnie wszystkie te moje wyniki popieprzone jakies sa, sama juz ich nie rozumiem.. jesli nie uda nam sie w tych 2 cyklach co mam brac luteine to da mi cos na indukcję jajeczkowania, pozniej czeka mnie zastrzyk i jak się nie uda to historia bedzie ciągnąć sie jeszcze dalej..
    Mi z kolei moją gin powiedziała że musimy zbić do około 2 koniecznie. Co lekarz to opinia kurcze

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Moj po nocce spi. Ale powiedzial ze zajdzie po zakupy. Nie dam rady auta prowadzic. A nie mowie o targaniu zakupow...

    Chsia ja juz wykopalam sobie moj test ale sie powstrzylama. Trzeba go zrobic min 10dni po stosunku i z porannego. A ja ostatnie przytulanie mialam 8ego to sobie poczekam do weekendu ;)
    Wytrzymasz <3 A ja trzymam mocni kciuki za II KRECHY <3

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam zawsze 2,6 i gin nie mówił żeby zbijać ale teraz byłam u endo i opowiedziałam jej całą moją historię i dała mi euthyrox 25 i powiedziała że dla starających najlepiej jak jest w okolicach 2 ale to teoretycznie nie powinno mieć wpływu na zajście w ciąże

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Próbuję Was nadrobić, ale ciężko mi idzie :D

    My z mężem bujamy się po lekarzach, On badania na tarczycę, bo ma prawdopodobnie niedoczynność, ja do internisty po skierowania na badania ogólne i też na tsh. :)
    A póki co to miłego dnia dla Was wszystkich ❤

    Applejoy, Izaw lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Właśnie odebrałam wyniki tsh, nie wiem w sumie co o tym myslec..
    Tsh 3.13
    FT4 14.03
    FT3 4.33
    Moja gin twierdzi że wyniki dobre, a jak pytalam czy nie powinno byc kolo 2 to mowila ze u ciezarnych jest taka norma, a dla mnie granica to 4.2. Dostalam jeszcze od niej infolik 5 op w gratisie. Ogolnie wszystkie te moje wyniki popieprzone jakies sa, sama juz ich nie rozumiem.. jesli nie uda nam sie w tych 2 cyklach co mam brac luteine to da mi cos na indukcję jajeczkowania, pozniej czeka mnie zastrzyk i jak się nie uda to historia bedzie ciągnąć sie jeszcze dalej..
    ja mialam
    tsh 2.32
    FT4 1,29
    FT3 4,28
    i powiedzial mi ze ok choc spotkalam sie z opinia ze dla starajacych najlepsze tsh to 1-1,5. u mnie udalo sie z ponad 2. tylko FT4 masz wysokie nie wiem jakie masz normy u mnie nroma jest 0,8-1,7

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Właśnie nie wiem, dziewczynom tutaj 8dpo wyszło już więc raczej n8c z tego. Wiem że powinnam poczekać do terminu @, ale taki mam glupi charakter że dni po owulacji to dla mnie katorga :D


    Nie patrz że komuś wyszło w 8 DPO. Są dziewczyny które mają pozytyw dopiero 2 dni po planowanej @.
    Bhcg produkuje się 48h od zagnieżdżenia. A zagnieżdżenie jest 6-12 dni po owulacji. Więc jak masz owu w 14 dniu to zagnieżdżenie możesz mieć nawet w 26 dniu a wykryje test betę dopiero od 29 dnia.

‹‹ 590 591 592 593 594 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ