Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola 29 wrote:
    Dziewczyny jakie macie objawy zbliżającej się owulacji lub jak ja macie?

    Ja nie mam żadnych, mogę tylko strzelać po śluzie i większej ochocie, że to danego dnia jest lub nie. Póki co się jeszcze nie wkręcam na tyle, żeby to monitorować testami itp. Póki co będziemy działać i czekać.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteine

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klawiatura mi szwankuje i zmienia przepraszam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres sam samiuśki, i na 99 proc w terminie. Nawet w zeszłym Msc w cb przyszła w terminie. Zero opóźnienia.

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Ja nie mam żadnych, mogę tylko strzelać po śluzie i większej ochocie, że to danego dnia jest lub nie. Póki co się jeszcze nie wkręcam na tyle, żeby to monitorować testami itp. Póki co będziemy działać i czekać.

    Wiesz testami zawsze możesz sobie pomóc, a nóż Ci pomogą szybciej. Nie jest to koszt wysoki, bo na allegro czy w rossmanie można kupić za dobrą cenę. Ale to takie moje małe przemyślenia w zwiazku z tym.

    Ja w sumie to bedzie 3 cykl z testami i postanowiłam, ze je dokończe i już wiecej nie kupuję, bo ide na żywioł i tyle :)

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam bez wywoływania co 2 i 3 miesiąc

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja podobnie to przechodzę...
    Chociaz w tym cyklu to jakos tak dziwnie... Hehe cisza przed burzą:-)
    Mnie w tym cyklu tak plecy bolały że ledwo się z łóżka wstałam.taki ból pleców promieniujacy na jajnki

    16 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to 28-30 dni... Bez luteiny, bez wspomagaczy itp

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biorę.
    I dlatego nie lubię pisać z tele., bo mój tele. wie lepiej co mam na myśli :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetis wrote:
    Mnie w tym cyklu tak plecy bolały że ledwo się z łóżka wstałam.taki ból pleców promieniujacy na jajnki
    Ja lekko czuje bol za to w okres ledwo wstaje czasami hehe

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że z tego bólu może coś będzie.czekam na rozwój wydarzeń

    16 cykl
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8908 7708

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nigdy objawów nie miałam a pózniej dostałam Clo i myślałam ze umrę z bólu. Od tamtego czasu bolą ale teraz właśnie sprawdzam czy to jednak nie bolą rosnące torbiele. Jutro może dostanę odpowiedz to dam znać

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Wiesz testami zawsze możesz sobie pomóc, a nóż Ci pomogą szybciej. Nie jest to koszt wysoki, bo na allegro czy w rossmanie można kupić za dobrą cenę. Ale to takie moje małe przemyślenia w zwiazku z tym.

    Ja w sumie to bedzie 3 cykl z testami i postanowiłam, ze je dokończe i już wiecej nie kupuję, bo ide na żywioł i tyle :)


    Tylko nadal zostaje inny problem, co z tego, że testami pomogę jak mąż w domu to gość. Czasem wraca na cały weekend czasem na niedziele. Będę wiedzieć, że mam ovu a jego nie ma i tylko nie potrzebnie się będę wściekać.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę jak ja bym chciała mieć regularny okres bez tabletek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Tylko nadal zostaje inny problem, co z tego, że testami pomogę jak mąż w domu to gość. Czasem wraca na cały weekend czasem na niedziele. Będę wiedzieć, że mam ovu a jego nie ma i tylko nie potrzebnie się będę wściekać.
    Moj niby jest w domu... Ale jak jest czas ovu to mijamy sie czestooo... Albo on z bratem do 2 pracy albo mamy inne zmiany

  • Domi95 Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to brałam Ovarin, miałam przerwę chwilową i dzisiaj właśnie przyszło mi kolejne opakowanie :) mój facet bierze salfazin na plemniczki :)

    5 cs o pierwszego maluszka
    Ovarin
    Mój facet bierze salfazin :)
  • Domi95 Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do testów owulacyhbych to ja też nie chcę sie schizować i stresować niepotrzebnie więc nie uzywam :)

    5 cs o pierwszego maluszka
    Ovarin
    Mój facet bierze salfazin :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test pokazal ovu w niedziele i temp. Tez do gory... I w poniedzialek odrazu w dol :-)
    Temp. Szaleje hehe

  • Domi95 Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mi test pokazal ovu w niedziele i temp. Tez do gory... I w poniedzialek odrazu w dol :-)
    Temp. Szaleje hehe

    A długo już mieszysz temp.? Zawsze się sprawdza?

    5 cs o pierwszego maluszka
    Ovarin
    Mój facet bierze salfazin :)
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście the best - wyszłam na dwie godzinki bez tel a tutaj już 6 stron <3

    didi123 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ