X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola 29 wrote:
    Dziewczyny jakie macie objawy zbliżającej się owulacji lub jak ja macie?

    Ja nie mam żadnych, mogę tylko strzelać po śluzie i większej ochocie, że to danego dnia jest lub nie. Póki co się jeszcze nie wkręcam na tyle, żeby to monitorować testami itp. Póki co będziemy działać i czekać.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteine

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klawiatura mi szwankuje i zmienia przepraszam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres sam samiuśki, i na 99 proc w terminie. Nawet w zeszłym Msc w cb przyszła w terminie. Zero opóźnienia.

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Ja nie mam żadnych, mogę tylko strzelać po śluzie i większej ochocie, że to danego dnia jest lub nie. Póki co się jeszcze nie wkręcam na tyle, żeby to monitorować testami itp. Póki co będziemy działać i czekać.

    Wiesz testami zawsze możesz sobie pomóc, a nóż Ci pomogą szybciej. Nie jest to koszt wysoki, bo na allegro czy w rossmanie można kupić za dobrą cenę. Ale to takie moje małe przemyślenia w zwiazku z tym.

    Ja w sumie to bedzie 3 cykl z testami i postanowiłam, ze je dokończe i już wiecej nie kupuję, bo ide na żywioł i tyle :)

  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam bez wywoływania co 2 i 3 miesiąc

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja podobnie to przechodzę...
    Chociaz w tym cyklu to jakos tak dziwnie... Hehe cisza przed burzą:-)
    Mnie w tym cyklu tak plecy bolały że ledwo się z łóżka wstałam.taki ból pleców promieniujacy na jajnki

    16 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to 28-30 dni... Bez luteiny, bez wspomagaczy itp

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biorę.
    I dlatego nie lubię pisać z tele., bo mój tele. wie lepiej co mam na myśli :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetis wrote:
    Mnie w tym cyklu tak plecy bolały że ledwo się z łóżka wstałam.taki ból pleców promieniujacy na jajnki
    Ja lekko czuje bol za to w okres ledwo wstaje czasami hehe

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że z tego bólu może coś będzie.czekam na rozwój wydarzeń

    16 cykl
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nigdy objawów nie miałam a pózniej dostałam Clo i myślałam ze umrę z bólu. Od tamtego czasu bolą ale teraz właśnie sprawdzam czy to jednak nie bolą rosnące torbiele. Jutro może dostanę odpowiedz to dam znać

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Wiesz testami zawsze możesz sobie pomóc, a nóż Ci pomogą szybciej. Nie jest to koszt wysoki, bo na allegro czy w rossmanie można kupić za dobrą cenę. Ale to takie moje małe przemyślenia w zwiazku z tym.

    Ja w sumie to bedzie 3 cykl z testami i postanowiłam, ze je dokończe i już wiecej nie kupuję, bo ide na żywioł i tyle :)


    Tylko nadal zostaje inny problem, co z tego, że testami pomogę jak mąż w domu to gość. Czasem wraca na cały weekend czasem na niedziele. Będę wiedzieć, że mam ovu a jego nie ma i tylko nie potrzebnie się będę wściekać.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę jak ja bym chciała mieć regularny okres bez tabletek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Tylko nadal zostaje inny problem, co z tego, że testami pomogę jak mąż w domu to gość. Czasem wraca na cały weekend czasem na niedziele. Będę wiedzieć, że mam ovu a jego nie ma i tylko nie potrzebnie się będę wściekać.
    Moj niby jest w domu... Ale jak jest czas ovu to mijamy sie czestooo... Albo on z bratem do 2 pracy albo mamy inne zmiany

  • Domi95 Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to brałam Ovarin, miałam przerwę chwilową i dzisiaj właśnie przyszło mi kolejne opakowanie :) mój facet bierze salfazin na plemniczki :)

    5 cs o pierwszego maluszka
    Ovarin
    Mój facet bierze salfazin :)
  • Domi95 Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do testów owulacyhbych to ja też nie chcę sie schizować i stresować niepotrzebnie więc nie uzywam :)

    5 cs o pierwszego maluszka
    Ovarin
    Mój facet bierze salfazin :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test pokazal ovu w niedziele i temp. Tez do gory... I w poniedzialek odrazu w dol :-)
    Temp. Szaleje hehe

  • Domi95 Znajoma
    Postów: 22 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mi test pokazal ovu w niedziele i temp. Tez do gory... I w poniedzialek odrazu w dol :-)
    Temp. Szaleje hehe

    A długo już mieszysz temp.? Zawsze się sprawdza?

    5 cs o pierwszego maluszka
    Ovarin
    Mój facet bierze salfazin :)
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście the best - wyszłam na dwie godzinki bez tel a tutaj już 6 stron <3

    didi123 lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ