X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Podziwiam niektore z Was ze liczycie te dni po owulacji i czekacie aby tylko zrobic ten test...doszukujecie sie objawow...tylko po co? Zeby bardziej sie stresowac wszystkim, nakrecac? Przeciez to idzie sfiksowac od tego wszystkiego. Jesli bedzie Wam dane byc w ciazy to w niej bedziecie i tyle. A czas po owulacji mozna wykorzystac na fajny seks z mezem, gdzie juz nie ma z tylu glowy tego ze musicie sie bzykac bo juz po owulacji, a nie stresowac sie tym czy sie udalo czy nie...chodzic i myslec ciagle o tym...mi osobiscie byloby szkoda zycia na ciagle zamartwianie sie i myslenie czy moze tym razem sie udalo.
    No ale wiadomo kazda robi jak uwaza:*

    Ja nie chodzę i nie odliczam dni, tylko jak widzę, że okres się zbliża, np. apka pokazuje, że za 2 dni będzie, to robię sobie test. Jeden w miesiącu robię, chyba że wiem, że owulki nie było.
    Ale na początku starań rzeczywiście robiłam często testy. Zaczynałam już na tydzień przed @ ;)
    Im dłużej się starasz - tym luźniej podchodzisz do każdej @ i starań ;)

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milea to chyba od charakteru zależy :) ja teraz np tak przeżywam bo mam wolne i siedzę w domu sama :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milea ale chlodem powialo... Ty nie mialas tak na poczatku staran?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się stresuje co cykl czy się udało czy nie i nie mam co udawać, że jest inaczej
    ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez no ale ze.mnie jest najwieksza panikara na forum...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas jest trochę inna i dobrze :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 15:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No inaczej byloby nudno.

    Za mna chodzi pisenka Paweł Domagała Weź się

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam dziewczyny. Jestescie kochane i takie ciepłe.

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No inaczej byloby nudno.

    Za mna chodzi pisenka Paweł Domagała Weź się

    Uwielbiam ją :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Domagale mam od dluzszego czasu w playliscie.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle czemu co chwilę na forum komuś nie pasuje, że inne się martwią, stresują i próbują na siłę wcisnąć luz? Nie mamy się oceniać tylko wspierać! Równie dobrze ktoś inny, kto nie siedzi na tym forum mógłby mieć pretensje "a czemu Ty siedzisz na tym forum i niepotrzebnie czytasz i się nakręcasz". No taka prawda ;)

    zuzi_c, Paula 90, Malwa13, aktap, Applejoy, Mammi lubią tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ma prawo przeżywać na swój sposób tu nie ma sensu mówić co i jak kto powinien przeżywać ten czas oczekiwania na @ :) jedne dziewczyny są taki a inne takie i już. Po to jest forum aby każda miała prawo wypowiedzi. Już kiedyś przecież o tym pisalysmy. Jedne są wyluzowane, a inne się stresują kazda jest inna i to jest piękne w tym wszystkim :)

    Ania95, Malwa13, aktap, Applejoy lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie mialam...i chyba dlatego czasami mnie po prostu dziwi to ze niektóre z Was tak bardzo przezywaja ze nie udalo im sie zajsc w 2 czy tam 3 cyklu staran. Bo ja sama zaczynajac starania nawet nie myslalam o tym czy sie uda czy nie...bo mi lekarz wyraznie powiedzial ze u zdrowej pary ciaza powinna być do roku czasu i tego sie trzymałam. Moze ja jestem dziwna ze tak to odbieram wszystko...w koncu kazda na swoj sposob wszystko przezywa.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też jestem panikara, tylko że po mnie nie widać praktycznie żadnych emocji, bo wszystko tłamszę w sobie i płaczę, gdy nikt nie widzi. Potem się otrzepuje i idę dalej. Ale nie polecam takiego toru to nie zdrowe.
    Dla mnie ten cykl był troszkę gorszy niż poprzedni, bo miałam parę objawów (nie wiem czy faktycznych czy wmówionych - ale np. kawy do dziś nie piję i nie wiem czemu, śmierdzi mi, a tyle lat pięknie pachniała) to i większa nadzieja była. W pierwszym się nie nastawiałam i teraz też się już nie nastawiał, czekam, zrobię badania i będę czekać dalej. Może się doczekam, może nie, a co miesiąc pewnie kilka łez uronię jak przyjdzie @, bo będzie mi zwyczajnie przykro.

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi będzie kolejna ciaza już będzie super zdrowa ♥️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze wstawilam ten cholerny test... Wiecej nie bede. Przynajmniej nie bedzie problemu ze przezywam i w gorcej wodzie kapana... Myslalam zeby skoczyc do apteki zeby byl na czwartek ale jakos uszlo ze mnie wszystko.

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Milea, Tobie lekarz powiedział tak, a ja np. mam wrócić po 3 nieudanych cyklach, każdy ma inną sytuację :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Milea, ja nie widzę tutaj nic dziwnego :) Myślę, że każdy kto zaczyna się starać, chciałby mieć tą ciążę od razu... No, bo niby czemu miałoby się nie udać? Ja nie panikuję, czekam (na tyle cierpliwie, ile się da), no ale nie ukrywam, że chcialabym w końcu tą ciążę, mimo, że to 3 cykl starań... :)

    Każda z nas by chciała :)

    aktap, Malwa13 lubią tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia masz do tego święte prawo. Zobacz przecież ja też dzisiaj robilam test :) jakby wyszedł to też bym wstawiala i się cieszyła. Też dopytuje dziewczyn o objawy i o to kiedy wychodza im testy. Mnie np. Perspektywa roku przeraża... wiadomo, że będę czekać ile trzeba, ale się boję
    Mamy prawo się bać, przeżywać albo mieć w sobie luz. Każda z nas chyba chciałaby mieć luźne podejście przecież... .

    zuzi_c, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

‹‹ 602 603 604 605 606 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ