X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo buziaki dla Aduszki !!!!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Możesz nam tu marudzić ile wlezie :)
    A czemu Twoja mama nie popiera tej decyzji? Według niej już za późno na dziecko?


    Tak. I jak tylko poruszałam ten temat to otrzymywałam 100 argumentów przeciw tak późnej ciąży, więc z nią o tym nie gadam w ogóle. Ja nie mówię, ona nie pyta - taki temat taboo między nami. Jej zdaniem najlepszy czas na dzieci dla mnie dawno minął i powinniśmy żyć we dwójkę i się dorabiać (nie wiem czego jeszcze nie mamy, ale cóż jej zdanie). Ona mnie późno miała i stąd ta traum u niej. Pozostałą trójkę rodzeństwa urodziła przed 20 i tuż po. Mnie miała przed 40tką. Mój ojciec zaraz potem zginął i było jej ciężko, tak sobie to tłumaczę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 20:46

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Macie wszystkie całusy i pozdrowienia od A Aduszki z urlopu :*

    Też ją pozdrów, nie wypoczywa ile wlezie :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi wsparcie mamy jest bardzo wazne.przykro mi że tego nie masz. Nie mogę napisać, nie przejmuj się, bo sama bym się przejmowała.ale jedno jest pewne. I to mogę Ci zagwarantować.. Ze jak juz zobaczy stopki i rączki wnusia /wnuczki.. To oszaleje i jej głupie gadanie pójdzie w niepamięć ❤️

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi tak mi przykro:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też jestem zmuszona niestety was opuscic do odwolania. Zakanczam moje starania po 17 cyklach..

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Tak. I jak tylko poruszałam ten temat to otrzymywałam 100 argumentów przeciw tak późnej ciąży, więc z nią o tym nie gadam w ogóle. Ja nie mówię, ona nie pyta - taki temat taboo między nami. Jej zdaniem najlepszy czas na dzieci dla mnie dawno minął i powinniśmy żyć we dwójkę i się dorabiać (nie wiem czego jeszcze nie mamy, ale cóż jej zdanie). Ona mnie późno miała i stąd ta traum u niej. Pozostałą trójkę rodzeństwa urodziła przed 20 i tuż po. Mnie miała przed 40tką. Mój ojciec zaraz potem zginął i było jej ciężko, tak sobie to tłumaczę.

    To ciężką masz sytuację z mamą :/ ale na pewno się ucieszy z wnuka jak się dowie o ciąży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela czemu? Co sie stalo?

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Podziwiam :D Ja to bym nie potrafiła trzymać emocji na wodzy ;) albo bym płakała, albo go biła :P
    Wiesz co mi już bardzo ulzylo chyba że odkryłam w końcu kochanke.bo od maja do lipca szukałam dowodów a nie było to takie łatwe. Byłam Pewna że ma. Ale chciałam mieć dowód namacalny żeby tego nie spierdzielic. Już sobie kasę odkładalam na prawnika i zabawilam się w Detektywa.wiec jak odkryłam to takie było ufff.. Potem łzy w ukryciu. Zresztą wcale szybko się nie chciał wyprowadzać.. Oj nieee. Plan mu zepsułam tym że ja odkryłam. Tak mi. Powiefzial.. Ale udało mi się, wywaliłam go. Długa historia. Teraz śmiesznie nostalgiczna. A że okazał się palantem, który odszedł od żony i od dzieci za jednym zamachem to tylko przyspieszyło moje przestanie go kochać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 21:01

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak to będzie. Zarówno ona, jak i teściowa jak tylko usłyszały, że mamy jednak w planach dzieci to od razu powiedziały, że mamy nie liczyć na ich pomoc. W sumie nawet przez myśl mi nie przeszło o to prosić, bo ja nie wracam po ciąży do pracy tylko chcę własną DG, ale to dopiero jak trochę odchowam i dlatego mnie zdziwiło taki od razu prosto z mostu, że nie pomogą ;P TŻ też zbiera na swój własny warsztat, więc myślę, że damy radę :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazuje się moj jednak juz nie chce, tzn niby chce ale nie teraz. Po takim czasie to jak cios prosto w serce, jest mi cholernie przykro. I chyba byloby mi strasznie ciezko zostac tutaj z wami i cieszyc sie z waszych zaskoczen gdy w tym czasie ja nie moge sobie na to juz pozwolic. Nie potrafie zrozumiec jak mozna przestac chciec od tak, nagle nie wiadomo czemu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Wiesz co mi już bardzo ulzylo chyba że odkryłam w końcu kochanke.bo od maja do lipca szukałam dowodów a nie było to takie łatwe. Byłam Pewna że ma. Ale chciałam mieć dowód namacalny żeby tego nie spierdzielic. Już sobie kasę odkładalam na prawnika i zabawilam się w Detektywa.wiec jak odkryłam to takie było ufff.. Potem łzy w ukryciu. Zresztą wcale szybko się nie chciał wyprowadzać.. Oj nieee. Plan mu zepsułam tym że ja odkryłam. Tak mi. Powiefzial.. Ale udało mi się, wywaliłam go. Długa historia. Teraz śmiesznie nostalgiczna. A że okazał się palantem, który odszedł od żony i od dzieci za jednym zamachem to tylko przyspieszyło moje przestanie go kochać :)


    Moge napisac na priv?

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Okazuje się moj jednak juz nie chce, tzn niby chce ale nie teraz. Po takim czasie to jak cios prosto w serce, jest mi cholernie przykro. I chyba byloby mi strasznie ciezko zostac tutaj z wami i cieszyc sie z waszych zaskoczen gdy w tym czasie ja nie moge sobie na to juz pozwolic. Nie potrafie zrozumiec jak mozna przestac chciec od tak, nagle nie wiadomo czemu..
    Bardzo współczuję i Tule. Faktycznie to nie ciekawie. Teatz skup się na przyczynie tego dlaczego nie chce. Oby chwilowa zalamka niepowodzeniem. Ma Do tego prawo. Może coś głębszego ale na pewno musicie porozmawiać na spokojnie.
    Tule ogromnie i obyś szybko do Nas wróciła :*

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Okazuje się moj jednak juz nie chce, tzn niby chce ale nie teraz. Po takim czasie to jak cios prosto w serce, jest mi cholernie przykro. I chyba byloby mi strasznie ciezko zostac tutaj z wami i cieszyc sie z waszych zaskoczen gdy w tym czasie ja nie moge sobie na to juz pozwolic. Nie potrafie zrozumiec jak mozna przestac chciec od tak, nagle nie wiadomo czemu..

    Może to tylko chwilowe "mam dość"? Może mu przejdzie? Może przerwa? Trzymam kciuki, żeby zmienił zdanie. Wiem, co czuje bo w zeszłym miesiącu przezywałam to samo ze swoim mężem. Już po cyklu miał dość, bo wierzył, że jego plemniki zdziałają cuda i od razu będzie ciąża. A nie było.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy może pisać na priv. Proszę się mnie nie pytać!!?? Tylko stara babe zawiadomić bo ja tych wiadomości nie ogarniam że coś przyszło!!! ❤️

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co najlepsze? Ze góra 2 dni temu mielismy temat dziecka, ze dalej chcemy tego.. Zaczelam sie zastanawiac na rozne sposoby co nie tak, mam taki metlik w glowie

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic innego nie pomoże jak rozmowa.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Okazuje się moj jednak juz nie chce, tzn niby chce ale nie teraz. Po takim czasie to jak cios prosto w serce, jest mi cholernie przykro. I chyba byloby mi strasznie ciezko zostac tutaj z wami i cieszyc sie z waszych zaskoczen gdy w tym czasie ja nie moge sobie na to juz pozwolic. Nie potrafie zrozumiec jak mozna przestac chciec od tak, nagle nie wiadomo czemu..

    Może go to wszystko już przerosło... Ten czas oczekiwania. Trzymam kciuki, żeby szybko się zdecydował na kontynuację starań :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u nas nie było zadnego nacisku z obu stron, wszystko na luzie. Teraz to ja sama nie wiem czy bede chciala po czymś takim wrócić do starań, co jesli zechce i znowu mu sie odwidzi..

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Ale u nas nie było zadnego nacisku z obu stron, wszystko na luzie. Teraz to ja sama nie wiem czy bede chciala po czymś takim wrócić do starań, co jesli zechce i znowu mu sie odwidzi..
    Kochana rozmowa z nim powinna być najważniejsza nie z Nami. Pamiętaj brak rozmowy robi więcej szkód niż kłótnie.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ