X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mialam. I wiem ze boli. Trzymam kciuki ze dojrzeje do decyzji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Ale u nas nie było zadnego nacisku z obu stron, wszystko na luzie. Teraz to ja sama nie wiem czy bede chciala po czymś takim wrócić do starań, co jesli zechce i znowu mu sie odwidzi..
    Kochana pisalam ci rozmowa jest najwazniejsza ...
    Trzymam kciuki za to ❤ bd dobrze ❤❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia porizmawijce jeszcze na spokojnie :*

    Didi co zamierzasz otworzyć?

    Ka chyba chciałabym zrezygnować z doktoratu, A niby już blizej niż dalej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 21:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem, porozmaiwam z nim dokladnie aby wroci z pracy. Ale po prostu opanowalo mnie taki uczucie okropne, ze nie potrafie milczec. Siedze sama w 4 scianach i sie aby co chwile zastanawiam co nie tak

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Angelisia porizmawijce jeszcze na spokojnie :*

    Didi co zamierzasz otworzyć?

    Ka chyba chciałabym zrezygnować z doktoratu, A niby już blizej niż dalej...

    Mam kilka pomysłów (jeden wiodący), bo myślę o tym od dawien dawna, ale choć Was lubię to nie powiem :) Musicie mi wybaczyć :*

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mam kilka pomysłów (jeden wiodący), bo myślę o tym od dawien dawna, ale choć Was lubię to nie powiem :) Musicie mi wybaczyć :*
    Jasne :* życzę żebyście udało i bobo i to potem :)

    aktap, didi123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Dziewczyny, ja myślę, że na każdego przyjdzie kiedyś pora. Musimy się chyba uzbroić w pokłady cierpliwości. :) Ja w tym cyklu zamierzam po prostu cieszyć się z seksu i jak najmniej myśleć o ciąży. Na tyle ile się da. :)
    Mowilam ze oddam cierpliwosc xD

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam wieczorną porcję wirusków
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a08a4b173334.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 21:28

    aktap, Ewa89_89, Applejoy lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama kurde jak ja Ciebie podziwiam... jesteś bardzo silną babką :*

    Milea nie uciekaj od nas :) tak jak dziewczyny pisały - każdy przeżywa na swój sposób i musimy to szanować :) ale również po to jest forum żeby wyrażać swoje zdanie i na pewno żadna nie miała nic złego na myśli :)

    Didi szkoda że tak wprost usłyszałas że nie masz co liczyć na pomoc, no tak faktycznie już za późno na dziecko- co za bzdura totalna... na pewno mama i teściowa zakochają się w Waszej dzidzi :) I na pewno nie jest za późno, nigdy nie jest za późno :*

    A ja właśnie naciągnelam męża na seks kusą bielizną :D pijemy drinka i idziemy spać bo jutro wyjazd do rodziny :)

    didi123, Applejoy lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 ja myślałam że jestem największą pipa tej galaktyki haha. Nie wiesz nawet jakie sily w Tobie Drzemia, jak i w każdej kobiecie. Nie życzę Wam złych sytuacji ale pozwólcie sobie je (siły Drzemiace) odkrywać. Możecie się czasem mega zaskoczyć :*❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 21:37

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, udanego wyjazdu :)
    U nas dzisiaj też był już seks :D a teraz siedzę sama, bo pojechał do kina ;)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama jak tutaj ja Ciebie tak podziwiam. Taka piękna kobieta otwarta, silna, wesoła :) ciężko mi sobie wyobrazić, że mogłaś miec o sobie takie zdanie i w ogóle powód żeby tak myśleć! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 21:42

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Miss, udanego wyjazdu :)
    U nas dzisiaj też był już seks :D a teraz siedzę sama, bo pojechał do kina ;)
    Też chcę już seksu. No ludzie. Mój się uparł do tej wizyty. Ze tez ta krew mi musiała lecieć.. No dobra.. Wytrzymam. Dla dobra kropka!
    Zresztą wyszedł dodatek do WOWA (kto wie ten wie) i nawet do pracy dziś nie poszedł. Siedzi przed komp cały dzień i cała noc będzie :D
    Ale mam dziecko w domu. Rozmawia z kumplami przez słuchawkę i cieszy się jak dziecko.. Zaraz będę miał to.. A zaraz to.. Zrobiłam trójce dzieci koalacje... Pozmywalam posprzątalam i zaraz odpalam jakiś babski program :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 21:42

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Mama jak tutaj ja Ciebie tak podziwiam. Taka piękna kobieta otwarta, silna, wesoła :) ciężko mi sobie wyobrazić, że mogłaś miec o sobie takie zdanie i w ogóle powód żeby tak myśleć! :D
    Boze moja kochana.. Dziękuję. Może takie zderzenie z podłoga musiało się stać żebym własnie tak przestała o sobie myśleć i była inna "ja". Bo jestem inna. Wyciągnęłam wnioski, nie zamknęłam się na nienawiść.. Chciałam zajrzeć w siebie co mogę w sobie zmienić. To wszystko razem dało mi mnie teraz.
    Każda ma tyle siły!! I żadnej nie wolno tak o sobie myśleć! Teraz to wiem ❤️

    Malwa13, didi123 lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, po wizycie będziecie szaleć :D :*
    Ja dzisiaj miałam taką ochotę... I w dodatku po południu bolał mnie lewy jajnik tak mocno, że musiałam usiąść. To chyba dzień owulacji :)
    Niedługo dojdzie Ci 4 dziecko... To dopiero będzie :D

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Oj tak Mama, ja to znam... Tylko Ciebie podziwiam za stoicki spokój, a ja poszłam po bandzie... Jeszcze na studiach mieszkałam w kawalerce razem z chłopakiem. No i kiedyś, w wakacje, ja byłam trochę w domu, no i postanowiłam, że zrobię mu niespodziankę i przyjadę. Otworzyłam w drzwi i zobaczyłam go razem z sąsiadką z góry (jak się okazało, znali się już wcześniej) w łóżku. I wtedy wstąpił we mnie demon. Wywlokłam ją za włosy z tego łóżka i wywaliłam taką NAGĄ na klatkę... :O :D On, pizda jedna nawet nic z tym nie zrobił, stał jak wryty i zaczął beczeć, haha. Tamta waliła do drzwi, w końcu wyszli sąsiedzi i ujrzeli ją w całej okazałości. Po jakimś czasie "zlitowałam się" i wywaliłam jej ciuchy i torbę przez okno, ale musiała wyjść bez ubrania na główną ulicę, haha. Wsiadłam w auto i pojechałam z powrotem do domu. Wiem, poniosło mnie. Być może teraz już bym tak nie zrobiła, ale... NIE ŻAŁUJĘ. :D
    Patka przepraszam ale tak się uśmiałam jak to sobie wyobrażałam haha :D geniusz :D

    aktap lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Oj tak Mama, ja to znam... Tylko Ciebie podziwiam za stoicki spokój, a ja poszłam po bandzie... Jeszcze na studiach mieszkałam w kawalerce razem z chłopakiem. No i kiedyś, w wakacje, ja byłam trochę w domu, no i postanowiłam, że zrobię mu niespodziankę i przyjadę. Otworzyłam w drzwi i zobaczyłam go razem z sąsiadką z góry (jak się okazało, znali się już wcześniej) w łóżku. I wtedy wstąpił we mnie demon. Wywlokłam ją za włosy z tego łóżka i wywaliłam taką NAGĄ na klatkę... :O :D On, pizda jedna nawet nic z tym nie zrobił, stał jak wryty i zaczął beczeć, haha. Tamta waliła do drzwi, w końcu wyszli sąsiedzi i ujrzeli ją w całej okazałości. Po jakimś czasie "zlitowałam się" i wywaliłam jej ciuchy i torbę przez okno, ale musiała wyjść bez ubrania na główną ulicę, haha. Wsiadłam w auto i pojechałam z powrotem do domu. Wiem, poniosło mnie. Być może teraz już bym tak nie zrobiła, ale... NIE ŻAŁUJĘ. :D

    Wow :D też bym tak zrobiła :D ale czułam satysfakcję jak to czytałam :D

    aktap lubi tę wiadomość

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Oj tak Mama, ja to znam... Tylko Ciebie podziwiam za stoicki spokój, a ja poszłam po bandzie... Jeszcze na studiach mieszkałam w kawalerce razem z chłopakiem. No i kiedyś, w wakacje, ja byłam trochę w domu, no i postanowiłam, że zrobię mu niespodziankę i przyjadę. Otworzyłam w drzwi i zobaczyłam go razem z sąsiadką z góry (jak się okazało, znali się już wcześniej) w łóżku. I wtedy wstąpił we mnie demon. Wywlokłam ją za włosy z tego łóżka i wywaliłam taką NAGĄ na klatkę... :O :D On, pizda jedna nawet nic z tym nie zrobił, stał jak wryty i zaczął beczeć, haha. Tamta waliła do drzwi, w końcu wyszli sąsiedzi i ujrzeli ją w całej okazałości. Po jakimś czasie "zlitowałam się" i wywaliłam jej ciuchy i torbę przez okno, ale musiała wyjść bez ubrania na główną ulicę, haha. Wsiadłam w auto i pojechałam z powrotem do domu. Wiem, poniosło mnie. Być może teraz już bym tak nie zrobiła, ale... NIE ŻAŁUJĘ. :D
    Hahaha kochana... Kocham to!! Tak jak pisałam ja miałam czas NA oswojenie i od kiedy poczułam że jest ktoś to odkrycia faktu minęły 2,5 Msc. Dlatego aż odetchne łam. Nie wiem jak bym na gorąco zareagowała. Raz tylko mnie poniosło. Po jakimś tam tygodniu. Bo on czekal jak wrócę z pracy, brał prysznic perfumwoal się i wychodził do niej na noc. (wracał na dzień jak szłam do pracy) i któregoś dnia patrzę.. A on bierzw MOJ (!) UKOCHANY RĘCZNIK PLAŻOWY.... Podeszłam, wyrwalam i mówię "ta k***a nie będzie na nim leżeć" i go odniosłam na miejsce. Hehe.. Japa mu opadła.. Bo tu spokój a tu nagle z nieodpartym taktem się unisolam hehe.. I wyrwalam z ręki :D

    aktap lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zrobila tak jak Patka :p i bym nie zalowala

    aktap lubi tę wiadomość

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja bym zrobila tak jak Patka :p i bym nie zalowala
    Z moją byś tak nie zrobiła haha.. Mój ex małż ma praqiw 190 cm i jest wielki (no teraz to sterydy i siłka też) a Ona jest taka jak On. To koledzy z jego pracy mi doniesli jak zaczął z nią się pokazywać że idzie ona a on za nią i jego nie widać. Ze udo ma Większe.dali jej przezwisko Koń. Widziałam na żywo.. Potwierdzam. Tyle że chuda w pasie ale kobieta facet. Nawet z twarzy. Stara.. Ja Bym się bała dotknąć!! Ona by mnie jednym palcem!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 21:56

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
‹‹ 605 606 607 608 609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ