X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa chetnie oddam dwa rozmiary i nawet ich nie chce... Tak ku**wsko bola ze nie wiem czy spac w biustonoszu czy nie. Chociaz jak je wypuscilam na wolnosc to byla chwila ulgi poki nie zaczely wisiec

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Wam zazroszczę tych seksów, ja muszę do weekendu wytrzymać :(

    Mąż i dziś piszę co chcę w sobotę na kolację. Odpisałam: seks. A on na to, że głodna będę, zamiast rozwinąć temat, ehhh jak stare małżeństwo :P

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaspra cycykiem przydusilam podczas karmienia... To bede musiala kombinowac zebym drugi raz tego nie popelnila

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ewa chetnie oddam dwa rozmiary i nawet ich nie chce... Tak ku**wsko bola ze nie wiem czy spac w biustonoszu czy nie. Chociaz jak je wypuscilam na wolnosc to byla chwila ulgi poki nie zaczely wisiec

    Dlatego uwielbiam staniki sportowe :) Bo mi po schudnięciu się trochę nieciekawie zrobiło i bez też mi źle, a sportowy robi robotę i jest wygodny :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Kaspra cycykiem przydusilam podczas karmienia... To bede musiala kombinowac zebym drugi raz tego nie popelnila

    no nie wiedziałam o takich niebezpieczeństwach ;/

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nos mu po prostu przytkalam... Nie na zarty sie wystraszylam...

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj cały dzień boli ręka. Tak miałam jak już wstałam. Teraz czuję jak mi drętwieje, coś czuję, że w czwartek wyląduje u lekarza jak nie przejdzie. Pewnie znowu mój uraz barku się odezwie ;/ W trakcie studiów dorabiałam m. in. w tesco i tam się tak załatwiłam, naderwałam sobie mięśnie w barku i raz w roku teraz cierpię, bo mi to wraca, nawet jak nie dźwigam. Masakra jakaś, chyba mi tak już zostanie, albo sobie zrobiłam coś poważniejszego tylko nikt się nie dopatrzył, dziwne, że się sam z siebie odzywa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 22:37

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :*

    aktap lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mnie dzisiaj cały dzień boli ręka. Tak miałam jak już wstałam. Teraz czuję jak mi drętwieje, coś czuję, że w czwartek wyląduje u lekarza jak nie przejdzie. Pewnie znowu mój uraz barku się odezwie ;/ W trakcie studiów dorabiałam m. in. w tesco i tam się tak załatwiłam, naderwałam sobie mięśnie w barku i raz w roku teraz cierpię, bo mi to wraca, nawet jak nie dźwigam. Masakra jakaś, chyba mi tak już zostanie, albo sobie zrobiłam coś poważniejszego tylko nikt się nie dopatrzył, dziwne, że się sam z siebie odzywa.
    Mi na kręgosłup pomaga raz w roku rehabilitacja. Efekty nawet ładnie trzymają. Może coś takiego?
    Dobranoc aktap :*

    aktap, didi123 lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oho i mnie cycki bolą...

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mój mąż zawsze był ze mną, jako przyjaciel. Nawet jak byłam w tym związku. Rozweselał, tłumaczył, że nie mogę sobie pozwalać na takie traktowanie itd. Jak się o tym wszystkim dowiedziałam i mu napisała, że mi smutno i jestem w rozsypce to na drugi dzień wziął wolne i zrobił ponad 200 km kupił bułki z moim ulubionym dżem morelowym i zapukał rano do drzwi, a potem siedział i wysłuchiwał mojego smarkania i płaczu.

    Cudowny <3 to jest milosc :)

    didi123 lubi tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka jesteś moim numerem jeden dzisiaj! <3 <3 <3

    aktap lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was dziewczyny pozdrawiam z pięknego dolnego śląska :) byłam na rowerach z mężem (jednak pojechaliśmy sami, ma się te siłę perswazji xD).

    Didi może mężowi chodziło o to ze się ni najesz bo cały dzień spędzicie w łóżku? :* a propo trojaczków to ja często jestem we Wrocławiu więc możemy akurat w trzy chodzić na spacery :D

    Melunia <3 wszystko się zaczyna układać, za dużo się martwiłas kochana pracą :*

    A jak się czują nasze kochane Kropeczki?

    No i najważniejsze: zakaz opuszczania nas Angelisia i milea! Bo znajdziemy i nakopiemy (nas jest więcej, odradzam :P)

    aktap lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny z nad polskiego morza ( odziwo bardzo ciepłego)
    U mnie w porządku chodź martwi mnie temat testów owulacyjnych. Najpierw wychodziła druga kreska a wczorsj wieczorem już bladziutka ale żadnego nie mogę nazwać pozytywnym wiec pewnie przez wyjazd sie opozni albo bedzie cykl stracony.
    Wczoraj bylismy z dziecmi w Malborku w zamku i w parku dinozaurow, ale i tak najbardziej podobalo im sie w parku linowym.
    Dzis liczymy ze moze padac nie bedzie i znowu uda sie isc na plaze.
    Hitem sa po drodze do plazy lody tajskie. Mlody wcina na potege.
    Mamy fajne pieterko wiec i serduszka sie zdarzaja :)
    Buziaki dla Wszystkich

    P.s. moze po powrocie uda sie Was nadrobic

    Mama360, didi123, Applejoy lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popelnilam chyba największy blad. Zrobilam test z porannego moczu tej samej marki co zawsze i wydaje mi sie ze kreska jest slabsza niz dotychczas. Masakra:(

    Po 3 min zrobil sie wyraznjejszy.. Uff
    Niepotrzebnie sie stresuje

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ec17bf6d311f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 06:31

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Popelnilam chyba największy blad. Zrobilam test z porannego moczu tej samej marki co zawsze i wydaje mi sie ze kreska jest slabsza niz dotychczas. Masakra:(

    Po 3 min zrobil sie wyraznjejszy.. Uff
    Niepotrzebnie sie stresuje


    Edit: wydaje Ci się Kochana, jest zdecydowanie ciemniejszy.

    Mogła wyjść słabsza bo więcej wypiłaś albo więcej sikalas w międzyczasie. Powtórz sobie dla spokoju albo daj spokój z testami.

    Łatwo się mówi, ale ja robiłam 10 dni testy. I teraz już linia jest tak samo ciemna jak kontrolna więc skończyła się zabawa. Ale po drodze też mi się wydawało że może być jaśniejsza. Mi kiedyś gin powiedział że robienie tych testów po pierwszym pozytywie mija się z celem bo testy dr facto nie pokazują poziomu bety. U mnie to się potwierdzilo. Przy becie 155 miałam ledwo kreskę, przy becie 434 kreska była minimalnie ciemniejsza a przy takich betach to powinno być czarne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 06:39

    Daffi lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czlowiek glupi jest. Zamiast cieszyc sie ze jest ciąża to sie stresuje. Ale koniec!
    Udalo mi sie. Doceniam co mam i koniec. Wszystko będzie dobrze bo przecież jak inaczej ma byc? :) jestesmy piekne, płodne i zdrowe i nasze fasolki takze.

    Jedynym sposobem sprawdzenia przyrostu bety to kupowanie testow o wyzszej czulosci faktycznie kreski jednakowe niekoniecznie musza byc nawet na 10mlu. przecież moja beta w dniu kiedy zrobilam test i byl bladzioch byla juz prawie 41 wiec test na logike powinien byc ciemniejszy nie jasny ale kto wie co by bylo jakbym zrobila czulosc 25.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula na profilowym Twoj piesek?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam ten jeden hehe... No ale co miałam powtarzać po becie 7tys.
    Dzien dobry dziewczynki :*
    Daffi gluptasek, ale cieszę się że jesteś spokojniejsza, test pięknie ciemnieje.
    Applejoy Ty we Wro dziś!!??? :)

    Daffi lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Paula na profilowym Twoj piesek?


    Tak, moja księżniczka kochana. Nasz promyk radości :)

‹‹ 607 608 609 610 611 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ