X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kasiulka90 wybyla na wakacje xD
    A widzisz, gdzieś mi to umknęło :P

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś się Adasiowa przypomniała. Phia masz kontakt?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    A mnie dziś się Adasiowa przypomniała. Phia masz kontakt?
    Tak mam caly czas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś o niej myślałam. Mogła by spróbować znowu dołączyć :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    A Ty po owulacji czy w trakcie? :*

    Nie mam pojecia :P ale wydaje mi sie, ze po. 12 dc mialam silny bol lewego jajnika, a w 7 dc pecherzyk mial 15 mm, wiec by sie zgadzalo :) ale dzisiaj mam dziwny sluz, takiego jeszcze nie mialam. Jest bialy i myslalam, ze bedzie sie lepic jak kremowy, ale on byl delikatnie rozciagliwy jakby plodny... W razie czego dzisiaj bedziemy serduszkowac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melcia A Tobie później test czuły wyszedł biel prawda? Może mam jeszcze cień szansy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Nie mam pojecia :P ale wydaje mi sie, ze po. 12 dc mialam silny bol lewego jajnika, a w 7 dc pecherzyk mial 15 mm, wiec by sie zgadzalo :) ale dzisiaj mam dziwny sluz, takiego jeszcze nie mialam. Jest bialy i myslalam, ze bedzie sie lepic jak kremowy, ale on byl delikatnie rozciagliwy jakby plodny... W razie czego dzisiaj bedziemy serduszkowac :)
    A może..... ♥️

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch boli nadal jak na @, ale na razie tylko biało kremowo. Wczoraj już prawie nic A dzisiaj jednorazowo mokro. Ale pewnie @ nadchodzi.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    A może..... ♥️

    To za piekne, zeby mialo sie spelnic :P
    Ale przez glowe mi przeszla taka mysl. Nie nastawiam sie, bo przez 9 cykli nic nie pyklo, to czemu akurat teraz by mialo ;)
    1 wrzesnia ide na panienski do SPA i juz z gory zalozylam, ze bede miec okres :P

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie nie było, a tu takie wieści :)

    Melunia gratuluje, bardzo się cieszę, że się udało <3
    Daffi na pewno będzie dobrze <3

    Oby i dla mnie 3 cykl okazał się szczęśliwy :)

    Daffi lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Melcia A Tobie później test czuły wyszedł biel prawda? Może mam jeszcze cień szansy :(

    Masz szanse i trzymam kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania A ja za Ciebie, żeby już 1 września nie było @! :*

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ania A ja za Ciebie, żeby już 1 września nie było @! :*

    <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja mam 3 cykl. Pierwszy cb. W drugim miałam na bank bez owulacji i teraz mam nadzieje że porządnie załapało :). W poniedziałek ide na bete i pozniej mam 4ego wizyte u ginekologa. Jak ładnie urośnie to nie będę się już martwić. Później beta od ginekologa tylko. A 8ego bede sie bawic na weselu kuzynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 19:02

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia gratulacje <3 ale się cieszę :D

    U mnie dziś też 15dc, jajnik kłuje od jakiś 5 dni a tempka nadal w dole :( więc albo owu będzie później albo wcale :/ no trudno :) ale i tak serduszkujemy ile można :D
    W środę byliśmy z mężem i moimi rodzicami u rodziny mojej mamy :) każdy pytał kiedy dzidzia bo już rok po ślubie i nic :/ mówiłam wszystkim że jak Bóg da to będzie :) była tam też moja kuzynka z dwuletnią córeczką i miesięcznym synkiem - kazała bawić się z nimi to może się zaraże :D
    Maluszek przeslodki, pierwszy raz w życiu miałam na rękach takie maleństwo :) ja chce już swojeeee...

    Udanego weekendu dla Was kochane :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Malwa ja mam 3 cykl. Pierwszy cb. W drugim miałam na bank bez owulacji i teraz mam nadzieje że porządnie załapało :). W poniedziałek ide na bete i pozniej mam 4ego wizyte u ginekologa. Jak ładnie urośnie to nie będę się już martwić. Później beta od ginekologa tylko. A 8ego bede sie bawic na weselu kuzynki :)
    Wiem wiem. Ja teraz pierwszy po cb. Mam nadzieję że owu była mimo to :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja też :) skoro dziewczyny mówiły że po CB szybciej sie zaskakuje to myślę ze jak nie w tym to nastepny będzie :)

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bola Was jajniki przed @? Kurde nigdy mnie nie bolały, nawet przy ovu , a od kilku dni masakra, aż ciężko się poruszać czasem.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Dziewczyny bola Was jajniki przed @? Kurde nigdy mnie nie bolały, nawet przy ovu , a od kilku dni masakra, aż ciężko się poruszać czasem.

    Raczej całe podbrzusze. A jak już się rozkręci to i zewnętrzne narządy mnie bolą.

    A mam pytanko do zafasolkowanych. Śluzu macie tyle ze na bieliźnie zostaje czy też tylko wewnątrz jest krem.
    Bo pojawił mi się taki biały rozciagliwy a jestem tuż przed @. Ale tylko na papierze go widzę po wizycie w toalecie.

    Meggs lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka musiała odpocząć od forum i całego tego wiecie szału na ciążę. Ale tęskni Z Nami i powoli się zbiera do Nas. mam nadzieję że nie będzie zła ze napisałam nie pytając się jej czy mogę. ❤️

    A co do śluzu im ciąża wyższa to śluzu coraz więcej. Na bieliźnie zostaje. Ale to po terminie @.Przed nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 19:30

    aktap, Ania95, Marza89 lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
‹‹ 646 647 648 649 650 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ