X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Malwa :) Ja uwielbiam obserwacje ciała :) dla mnie to zapisywanie i patrzenie wstecz czy wszysko ok czy inaczej było najlepszym sposobem :)


    Ale mi się dzisiaj zaczęło odbijać... ;/

    Wg kalendarza ovu mam termin na 30kwiecień. A we Flo wyskakuje mi 4tydzien 5dzień. Więc w sumie by się zgadzało :)

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A jak to z tymi wykresami trojfazowymi jest? Mama coś wspominała :) one chyba nie zawsze np oznaczają ciążę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Jakaś Ty pewna!!!
    Bo wiem na czym stoje xD

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    U mnie było inaczej niż zwykle i co i nic, moje ciało mnie oszukuje, bo działa jak mu mózg każe :P
    Jeden objaw nawet mam nadal - śmierdzi mi kawa, po 16 latach picia mi śmierdzi, każda, nie ważna firma :P
    Didi a Ty nie masz przypadkiem refluksu??? Albo wrzodów?? Zaczynam sobie tak sklejac. Mój ex miał reflux i właśnie miał. Tak z kawą. I ogólnie przypominają mi się objawy podobne.,A ja za malolata (19lat)nabawilam się wrzodów. Brałam Gasprid i byłam na diecie. Może po prostu ciało Ci mówi że jest coś nie tak, jest inaczej, jest jakaś choroba.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś znalazłam wpis że dziewczyna 4 dni po terminie @ miała 22. To chyba u mnie nie jest źle?

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny A jak to z tymi wykresami trojfazowymi jest? Mama coś wspominała :) one chyba nie zawsze np oznaczają ciążę?
    Ja nie wiem.. Mi pod moim wykresem parę dziewczyn się strasznie ciszylo że wiedza ze jestem w ciazy na pewno bo mam. Wykres 3schodkowy czy jakoś tam. Nawet mi to tlumaczyly.Wykres możecie sobie obejrzeć bo ja dalej nie kumam :D

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Didi a Ty nie masz przypadkiem refluksu??? Albo wrzodów?? Zaczynam sobie tak sklejac. Mój ex miał reflux i właśnie miał. Tak z kawą. I ogólnie przypominają mi się objawy podobne.,A ja za malolata (19lat)nabawilam się wrzodów. Brałam Gasprid i byłam na diecie. Może po prostu ciało Ci mówi że jest coś nie tak, jest inaczej, jest jakaś choroba.
    Moja ma refluks i ma tak z kawą potwierdzam

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    Didi a Ty nie masz przypadkiem refluksu??? Albo wrzodów?? Zaczynam sobie tak sklejac. Mój ex miał reflux i właśnie miał. Tak z kawą. I ogólnie przypominają mi się objawy podobne.,A ja za malolata (19lat)nabawilam się wrzodów. Brałam Gasprid i byłam na diecie. Może po prostu ciało Ci mówi że jest coś nie tak, jest inaczej, jest jakaś choroba.

    Idę z tym do lekarza póki co pierwszego kontaktu i zobaczę czy coś mi powie, pokieruje czy oleje i będę szukać prywatnie. Bo w sumie nigdy nie miała takich problemów to nawet nie wiem, gdzie zapukać :( ale liczę, że to nic poważne, chwilowe, stresowe, bo nie chcę sobie dokładać problemów.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Idę z tym do lekarza póki co pierwszego kontaktu i zobaczę czy coś mi powie, pokieruje czy oleje i będę szukać prywatnie. Bo w sumie nigdy nie miała takich problemów to nawet nie wiem, gdzie zapukać :( ale liczę, że to nic poważne, chwilowe, stresowe, bo nie chcę sobie dokładać problemów.
    I reflux i wrzody od stesru.a U ciebie ostatnio i praca i sprawa ciąży - stres. Na reflux dostaniesz polprazol. Łyka się chyba z miesiąc do trzech a jak nie przejdzie to kieruja na 3 dni do szpitala. Podłączaja takie urządzenie i monitoruje ile razy w ciągu doby cofa Ci się pokarm z żołądka. Normalnie nawet tego się nie czuje ale mzoe być przy refluksie nawet i z 300 razy. Obie dolegliwości szybko złapane są szybkie do wyleczenia ❤️

    didi123 lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Dokładnie Malwa :) Ja uwielbiam obserwacje ciała :) dla mnie to zapisywanie i patrzenie wstecz czy wszysko ok czy inaczej było najlepszym sposobem :)


    Ale mi się dzisiaj zaczęło odbijać... ;/

    Wg kalendarza ovu mam termin na 30kwiecień. A we Flo wyskakuje mi 4tydzien 5dzień. Więc w sumie by się zgadzało :)

    30 kwietnia bede obchodzic z mezem 3 rocznice slubu :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama360 wrote:
    I reflux i wrzody od stesru.a U ciebie ostatnio i praca i sprawa ciąży - stres. Na reflux dostaniesz polprazol. Łyka się chyba z miesiąc do trzech a jak nie przejdzie to kieruja na 3 dni do szpitala. Podłączaja takie urządzenie i monitoruje ile razy w ciągu doby cofa Ci się pokarm z żołądka. Normalnie nawet tego się nie czuje ale mzoe być przy refluksie nawet i z 300 razy. Obie dolegliwości szybko złapane są szybkie do wyleczenia ❤️

    No właśnie, ja nic nie czuję, ani mnie nic nie boli. Zgagę może raz miałam, ale prawdą jest, że smażonego unikam jak ognia, bo się strasznie źle czuję po smażonym/ tłustym i jem bardzo rzadko.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Gdzieś znalazłam wpis że dziewczyna 4 dni po terminie @ miała 22. To chyba u mnie nie jest źle?
    Nie doszukuj sie juz niczego... Napewno jest okej❤

    melunia91 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ jutro pracuje i jestem wymęczona to pora do łóżka. Muszę odpocząć, żeby mieć siły pomęczyć w weekend męża XD

    Dobranoc :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 20:39

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Perwersiku :*

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jest super:* ciekawe od czego zależy, że jedne szybko zachodzą inne nie. Mi też się udało szybko, bo w pierwszym cyklu z obserwacją owulacji, ale teraz to może trwać i trwać niestety

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w sumie tak myślę, że mamy duże auto to może gdzieś też męża wywiozę :P Szkoda, że nie mamy przyciemnianych szyb to wielki minus XD

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia suwaczek ♥️ , moje bobo też wróci???

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Melunia jest super:* ciekawe od czego zależy, że jedne szybko zachodzą inne nie. Mi też się udało szybko, bo w pierwszym cyklu z obserwacją owulacji, ale teraz to może trwać i trwać niestety

    Gdybyśmy wiedziały kiedy to nadejdzie, a tak trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać, nic innego nam nie zostaje :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa wróci :* 100 razy silniejsze :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Malwa wróci :* 100 razy silniejsze :*
    Jeju aż się wzruszyłam ♥️

    melunia91 lubi tę wiadomość

‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ