X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusty mnie intrygują.tw lata temu nie było takich rzeczy.
    Fajny plan na weekend. Ja w sobotę pracuje. W Nd na 8 muszs do klientki jechać ale potem mam nadzieję że pogoda pozwoli nad wodę jechać
    U mnie to chyba bez sensu brać jakieś wiesiołki i stosować żele no nie? Jak ja zachodze co owulacja?
    Nie kombinuje, zostaje tylko przy tym pregna start.
    W ciąży nie jestem ale kot dalej za mną łazi, a to aż dziwne bo jak są chłopcy, szczególnie starszy to go nie odstepuje.za to Kocham koty.. Nie ogarniesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja poznałam przyczynę - endometrium 1 mm :( Pani doktor powiedziała, że z takim nie zajdę w ciążę. Dlatego czekam na hsg i kolejną wizytę u niej jak na zbawienie. Mam nadzieję, że mi da jakieś leki na to.
    Ja po pierwszej cb, gdzie nie zluszczylo mi się, to zbudowalo mi się na 8mm.moze to i metoda... Zobaczymy ile będę miała teraz po drugiej.
    Co powiedziała Pani doktor? Co możesz teraz zrobić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 10:00

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Ja w sobotę pracuje, a w niedziele mąż mnie pewnie zabierze do Opola na oglądanie kolejnych aut, bo dzwonili z salonu do niego :P
    Oooooo! <3 Kurczę, gdybyście byli w niedzielę wieczorem, to zapraszam na kawę :D Bo będziemy na poprawinach akurat, ale pewnie koło 21:00 powinniśmy wrócić :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja po pierwszej cb, gdzie nie zluszczylo mi się, to zbudowalo mi się na 8mm.moze to i metoda... Zobaczymy ile będę miała teraz po drugiej.
    Co powiedziała Pani doktor? Co możesz teraz zrobić?
    Ja mam zawsze 8mm co idę na usg A nie trafiam chyba ciągle w tej samej fazie cyklu i się zastanawiam czy nie powinno być zmienne przypadkiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 10:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Cześć Dziewczyny. ;) Kurde, wczoraj pierwszy raz spróbowaliśmy seksu w czasie okresu (na drugi dzień wieczorem leci mi już niewiele :P ) i było taaak dziwnie, haha. Jakbym miała w sobie znieczulenie i prawie nic nie czułam. :D
    Mojemu to ja bym się nie dała namówić. Ale i on by (chyba) nie chciał

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja po pierwszej cb, gdzie nie zluszczylo mi się, to zbudowalo mi się na 8mm.moze to i metoda... Zobaczymy ile będę miała teraz po drugiej.
    Co powiedziała Pani doktor? Co możesz teraz zrobić?
    Póki co kontynuują diagnostykę. Jak porobią i przeanalizują wszystkie badania, to dopiero zaczną leczenie. Czekam cierpliwie do 20 lipca ;)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Oooooo! <3 Kurczę, gdybyście byli w niedzielę wieczorem, to zapraszam na kawę :D Bo będziemy na poprawinach akurat, ale pewnie koło 21:00 powinniśmy wrócić :D


    Z Opola jesteś? Często tam bywamy, nawet po suknie ślubną w tamte strony jeździłam, bo we Wro nie znalazłam takiej jak chciałam :D
    My pewnie zaraz po kościele jedziemy czyli 12-13, żeby mieć popołudnie dla siebie <3

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Z Opola jesteś? Często tam bywamy, nawet po suknie ślubną w tamte strony jeździłam, bo we Wro nie znalazłam takiej jak chciałam :D
    My pewnie zaraz po kościele jedziemy czyli 12-13, żeby mieć popołudnie dla siebie <3
    Jak z Opola, to możemy kiedyś zorganizować babskie spotkanie. To rzut beretem :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Póki co kontynuują diagnostykę. Jak porobią i przeanalizują wszystkie badania, to dopiero zaczną leczenie. Czekam cierpliwie do 20 lipca ;)
    Trzymam strasznie kciuki i daj znać proszę. Czytałam tutaj że na endometrium dziewczyny jedzą migdały i piją kieliszek wina codziennie. Podobno pomaga

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje płodne Panie :*
    Mąż mnie dziś rano zaciągnął do łóżka na seks tak dla przyjemności- i faktycznie przyjemnie było bardzo :D
    Wczoraj dostałam list od sióstr Dominikanek z paskiem św Dominika :) noszę od wczoraj na brzuszku i będę się modlić o dzidzie :)
    A teraz znowu idę wiśnie zbierać :)
    Życzę Wam udanego dnia i dużo seksu tym co mają dni płodne :D

    Kasiulka90, Marza89, Ania95, madzikow, MammaN lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ja mam zawsze 8mm co idę na usg A nie trafiam chyba ciągle w tej samej fazie cyklu i się zastanawiam czy nie powinno być zmienne przypadkiem


    Też mam tyle, a przed okresem 12 i nikt mi nic nie mówił, stąd stwierdziłam, że jest po prostu ok.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nigdy słowa nie usłyszałam o moim endometrium, tylko kiedyś mi coś tam gadał gienek, że nie będę miała obfitych miesiączek bo mam małe coś tam... może wtedy o tym mówił ale nie byłam na tym etapie żeby być uświadomiona o co chodzi...
    W jaki dzień cyklu najlepiej sprawdzić to endometrium?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Witam moje płodne Panie :*
    Mąż mnie dziś rano zaciągnął do łóżka na seks tak dla przyjemności- i faktycznie przyjemnie było bardzo :D
    Wczoraj dostałam list od sióstr Dominikanek z paskiem św Dominika :) noszę od wczoraj na brzuszku i będę się modlić o dzidzie :)
    A teraz znowu idę wiśnie zbierać :)
    Życzę Wam udanego dnia i dużo seksu tym co mają dni płodne :D
    Cześć Kochana :* to módlmy się o siebie nawzajem :D
    Dużo seksu już mam :D :D test owu wczoraj wyszedł chyba pozytywny, ale dzisiaj temp nadal niska więc nie wiem czy cos z tego w tym cyklu będzie :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    A ja nigdy słowa nie usłyszałam o moim endometrium, tylko kiedyś mi coś tam gadał gienek, że nie będę miała obfitych miesiączek bo mam małe coś tam... może wtedy o tym mówił ale nie byłam na tym etapie żeby być uświadomiona o co chodzi...
    W jaki dzień cyklu najlepiej sprawdzić to endometrium?
    Tak to pewnie chodziło o endometrium, bo mi moj jak mierzył to mówił o to Pani musi mieć obfite miesiączki, ja się smiałam że no niestety tak. Wtedy też nie wiedziałam z czym to się je... ;)
    Najlepiej moim zdaniem po owulacji chyba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 10:13

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Tak to pewnie chodziło o endometrium, bo mi moj jak mierzył to mówił o to Pani musi mieć obfite miesiączki, ja się smiałam że no niestety tak. Wtedy też nie wiedziałam z czym to się je... ;)
    Najlepiej moim zdaniem po owulacji chyba

    Coś w tym musi być, bo ja skąpych też raczej nie mam.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Tak to pewnie chodziło o endometrium, bo mi moj jak mierzył to mówił o to Pani musi mieć obfite miesiączki, ja się smiałam że no niestety tak. Wtedy też nie wiedziałam z czym to się je... ;)
    Najlepiej moim zdaniem po owulacji chyba
    No mój mówił że przy tym. 8mm teraz będę miała obfita.. To trafił hahaha.... 1,5 dnia aż trwała.

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Jak z Opola, to możemy kiedyś zorganizować babskie spotkanie. To rzut beretem :)

    Jestem za :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Didi z jakiej części Wrocławia jesteś? Ja Kozanów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym się zaczęła wcześniej starać o bobasa to już by pewnie był. Kilka miesięcy temu wszystko było dobrze A teraz sie porobiło. Taka myśl tylko na dzisiaj :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 10:17

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    No mój mówił że przy tym. 8mm teraz będę miała obfita.. To trafił hahaha.... 1,5 dnia aż trwała.


    To grubo :d haha
    U mnie to 6-7 dni.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ