X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po godzinie test ciążowy jeszcze jest wiarygodny?

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie

    Nie idzie Was nadrobić tak skrobiecie :)

    Wczoraj nie było zabiegu mojego synka. Chirurg stwierdził, że nie ma potrzeby ale dobrze że ktoś konkretnie ocenił. Synek w nagrodę że był grzeczny dostał żabę a mamusia 2 sukienki.

    Dziś dostałam plamienia więc chyba @ się rozkręci zaraz a co za tym idzie Pan doktor chyba coś namieszała, że tydzień temu pęcherzyk miał 18mm a dziś okres chyba za szybko więc wyszło. W każdym razie szkoda że dziś bo mamy imprezę no ale cóż będzie trzeba przeżyć :)

    Idę Was nadrabiać.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia a kiedy masz planowaną @? Bo ja właśnie tego 20 mniej więcej, to będzie u mnie 18 dni od stosunku, chyba, że bym naprawdę była w ciąży i jakieś objawy zauważę, to zrobię wcześniej, nawet 14-16

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziewczyny czy po godzinie test ciążowy jeszcze jest wiarygodny?
    Nie. Chociaż różne cuda się zdarzają :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziewczyny czy po godzinie test ciążowy jeszcze jest wiarygodny?
    Neee... ale kto wie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziewczyny czy po godzinie test ciążowy jeszcze jest wiarygodny?
    Ja już pisałam jak było teraz. Zrobiłam rano, negatyw, poszłam do pracy, wróciłam, chciałam wyrzucić a tam patrzę bladzioch... Następnego dnia rano zrobiłam większy bladzioch a beta 6,8 więc jak widać mimo upływu czasu pojawił się blady przy małej becie i CIaza była.
    Więc brałbym to jako dobry znak! :)

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziewczyny czy po godzinie test ciążowy jeszcze jest wiarygodny?
    Instrukcja mówi żeby nie odczytywać po czasie dłuższym niz 15 minut.
    Ja z doświadczenia wiem , że nigdy nie pojawiła mi się różowa kreseczka na negatywnym teście nawet na drugi dzień. Za to kiedy byłam w ciąży ale bardzoooo wczesnej to kreseczka pojawiała się dopiero po około 10minutach i z czasem i schnieciem testu była bardziej widoczna. Najbardziej było widać właśnie po około godzinie.
    A co Kochana widzisz cokolwiek?????

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Nie Kochana. :) Wynik odczytuję się po 5 minutach i wyrzuca, żeby się nie dopatrywać tej drugiej nieszczęsnej fabrycznej kreski, która może wyjść. :/
    Tylko , że fabryczna nigdy a nigdy nie będzie mieć odcienia różu. Tylko ślad widać ale nie kolor

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak coś widzisz to idź na betę :)
    Ja przy becie 13 w poprzednim cyklu miałam już różowy delikatny, ale teraz przy tej niskiej becie właśnie mi się pojawił po czasie :)

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie jakiś bladzioch sie pojawił i nie wiem ale raczej to chyba kwestia czasu bo zrobilam dodatkowo taki test co na allegro zamowilam i tam też wyszła tylko jedna krecha także nie ma się co nastawiać
    A pozatym jakbym była w ciązy to przynajmniej ten śluz by był kremowy a u mnie dzis suchość.

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam.. I teraz jest dalej biel viziru jaka była, a jak bladzioch to bladzioch. Koniec kropka hihi
    Byłoby cudnie!!! Ja tam mam nadzieję i trzymam za Ciebie kciuki :)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia idź na betę to zawsze pewnik :D:*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    no właśnie jakiś bladzioch sie pojawił i nie wiem ale raczej to chyba kwestia czasu bo zrobilam dodatkowo taki test co na allegro zamowilam i tam też wyszła tylko jedna krecha także nie ma się co nastawiać
    A pozatym jakbym była w ciązy to przynajmniej ten śluz by był kremowy a u mnie dzis suchość.
    Ja miałam. W tym. Cyklu bardziej wodnie i to na górze przy szyjce macicy. W zeszłym. Cyklu lało się na kremowo, więc dwie wczesne ciążę i każda inna. Nie ma reguły.

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Chasia idź na betę to zawsze pewnik :D:*
    nie chce się nakręcać poczekam na @ ;)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię sobie dzis w rosmanie żółty test i pink test i zrobie sobie jutro oba a co :D

    Marza89 lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Kupię sobie dzis w rosmanie żółty test i pink test i zrobie sobie jutro oba a co :D
    Kciukasy zaciskam ❤️

    Już chce zobaczyć Wasze suwaczki :D <3

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia ja bym na twoim miejscu poczekała do jutra lub poniedziałku i zrobiła test...
    Bo jeśli nie jestes sama pewna to po co robić sb niepotrzebne nadzieje i pozniej plakac...
    Jeśli jest ciąża to cos sie pojawi ciemniejszego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 11:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia trzymam kciuki :-D :*

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra laski proszę o radę

    Jakie suplementy brać aby zwiększyć szanse na zajście i czy warto zrobić jakieś badania zaraz po okresie bo ja chyba zielona jestem w tym temacie :)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 6 lipca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Chasia ja bym na twoim miejscu poczekała do poniedziałku i zrobiła test...
    Bo jeśli nie jestes sama pewna to po co robić sb niepotrzebne nadzieje i pozniej plakac...
    Jeśli jest ciąża to cos sie pojawi ciemniejszego...
    No chyba masz rację :) Ale kupię testy dzisiaj i schowam :) Poleżeć sobie mogą :)

    Wczoraj bolał mnie brzuch jak na @ takie chwilowe skórcze myślałam że dziś wstanę i temp spadnie a tu temp 36,9 i @ jak nie było tak nie ma więc pojawiły sie nadzieje no ale test pokazał niestety tylko 1 kreche.

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ