Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Chasia Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    A za ile ma się pojawi @? :)
    miała być wczoraj albo dziś

w57v3e3kke833iuo.png
    mhsv3e5ex9pdqilm.png
    Starania od sierpnia 2017, Niedoczynność tarczycy
    08.07- są II krechy <3 Nasz mały Oliwierek <3
    Urodzilem sie 22.02.2019 o 20:30 :-*
  • Mamuśkaa1 Ekspertka

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Poczekaj jeszcze z 2 dni i zrób ponownie, albo na betę idź ;) trzymam kciuki

23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    To spokojnie możesz jutro powtórzyć rano. Tak jak pisałam rano i tak jak pisze Phia, jak jesteś w ciąży to będziesz i będzie się test robił ciemniejszy :*

• Chasia Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o jakiej porze jest najlepiej zrobic test? Rano zaraz po wstaniu z pierwszego siku :P?

w57v3e3kke833iuo.png
    mhsv3e5ex9pdqilm.png
  • Ewa89_89 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azadora to plamienie to może zagnieżdżenie było. Czekaj cierpliwie. Nie wiem od ile cykli się starasz ale na początku nie ma co się nakręcać badaniami. Bo to kobieta zachodzi w ciąże a nie jej wyniki. Mogą być super i może nie wychodzić a często jest i na odwrót, może nawet częściej :)

Dziewczyny to podsumowując kiedy najlepiej pytać o to endometrium? Po owulacji czy przed??

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 11:25

25.07.2020 FET 8b 🙏 9dpt bhcg 12, 11dpt bhcg 36, 13dpt bhcg 84 plamienia, 16 dpt bhcg 396, 29dpt krwotok (krwiaki), 31 dpt 💜
    06.20 histero usunięto uwypuklenie w macicy
    05.20 histero +hegarowanie nieudane (zbyt wąska szyjka)
    12.19 II IMSI długi protokół: 17 komórek/ 8 dojrzałych/ 4 zaplodnione/1❄️8b
    06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(
    1 IUI 03.04.19 :( Invicta Wrocław
    4 x stymulacja clo :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, kir AA brak wszystkich implantacyjnych.

Mąż: Mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • Ewa89_89 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    A o jakiej porze jest najlepiej zrobic test? Rano zaraz po wstaniu z pierwszego siku :P?

takkk, z pierwszego siku :)

25.07.2020 FET 8b 🙏 9dpt bhcg 12, 11dpt bhcg 36, 13dpt bhcg 84 plamienia, 16 dpt bhcg 396, 29dpt krwotok (krwiaki), 31 dpt 💜
    06.20 histero usunięto uwypuklenie w macicy
    05.20 histero +hegarowanie nieudane (zbyt wąska szyjka)
    12.19 II IMSI długi protokół: 17 komórek/ 8 dojrzałych/ 4 zaplodnione/1❄️8b
    06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(
    1 IUI 03.04.19 :( Invicta Wrocław
    4 x stymulacja clo :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, kir AA brak wszystkich implantacyjnych.

Mąż: Mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia rano z pierwszego moczu
    Ewcia nie mam pojęcia bo ja byłam u mojego po skończonym Krwawieniu w zeszłym Msc (sprawdzić czy się samo oczyscilo) i mi właśnie pokazywał i mierzył na usg, że endometrium zaraz po Msc 8mm.,a powinno być mniejsze więc się nie zluszczylo.

• Chasia Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Chasia rano z pierwszego moczu
    Ewcia nie mam pojęcia bo ja byłam u mojego po skończonym Krwawieniu w zeszłym Msc (sprawdzić czy się samo oczyscilo) i mi właśnie pokazywał i mierzył na usg, że endometrium zaraz po Msc 8mm.,a powinno być mniejsze więc się nie zluszczylo.
    uuu a ja zrobilam pozniej po kawie i jak wrocilam z zakupów... :p

w57v3e3kke833iuo.png
    mhsv3e5ex9pdqilm.png
  • TakBardzoCiebieChcę Ekspertka

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starające się i te, którym już się udało.
    Jestem tu nowa, więc nie do końca jeszcze wiem "co i jak" ;)
    Jestem z tego samego powodu co większość z Was.
    Szukam wsparcia, bo momentami zaczynam mieć już dość.
    Staramy się z mężem od stycznia 2018, jednak na razie bez pozytywnych wiadomości.
    W styczniu wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, ta kwestia została już uregulowana, teraz TSH mam w normie (1,21).
    Miesiąc temu już cieszyłam się że się udało, @ spóźniała się 6 dni, co nigdy dotąd się nie zdarzało, beta podniesiona, jednak radość nie trwała długo, bo zaczęłam bardzo mocno krwawić i ni było już czego ratować ze względu na spadającą betę... :(
    Jestem pod stałą opieką gina, monitorujemy cykle, wykluczyliśmy na szczęście cykle bezowulacyjne (początkowo takie było wcześniejsze podejrzenie).
    Owulacja u mnie już w tym miesiącu była najprawdopodobniej w 13 dc, teraz jestem w 17 dc i oczywiście żyję w niepewności i z nadzieją że jednak @ się nie pojawi...
    W ostatnich 2 usg moja gin wykryła polipa, który możliwe ze utrudnia nasze starania, jeśli nic w tym miesiącu z nich nie wyjdzie to będę miała histeroskopię pod koniec sierpnia.
    Jest mi ciężko, ponieważ nigdy nie sądziłam, że będę w takiej sytuacji..
    Podzielicie się swoimi doświadczeniami ?
    Ściskam Was mocno,
    Wiktoria.

Subkliniczna autoimmunologiczna niedoczynnosc tarczycy - Letrox 50
    ———————————
    *Starania o pierwszego maluszka od 10 2017r.
    - 20.06.2018 (9cs)💔
    - Dwie kreski na teście🤰 15.07. 2018r (10 cs)
    - Córeczka 👧😍 03 2019r.
    *Starania o drugiego maluszka od 12 2019r. (Aktualnie 11 cs) ✊
    ————————————
    Badania 💉💉 (4 dc):
    -FSH 6,7 ✅
    -LH 5,69✅
    -Estradiol 35,10✅
    -Prolaktyna 16,40✅
    -Testosteron 18,90✅
    ————————————-
    Suplementacja: 💊💊
    - olej z wiesiołka do owulacji(3x2)
    -Dong Quai do owulacji 1x1
    - B-kompleks MSE 1x1
    - Duphaston 2x1 (wdrożony od 6 cs)
  • Chasia Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    No to jutro rano spokojnie możesz siknąć. :D
    to siknę i zobaczymy ;p
    ale nie licze na cuda :)

aktap lubi tę wiadomość

w57v3e3kke833iuo.png
    mhsv3e5ex9pdqilm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    No chyba masz rację :) Ale kupię testy dzisiaj i schowam :) Poleżeć sobie mogą :)

Wczoraj bolał mnie brzuch jak na @ takie chwilowe skórcze myślałam że dziś wstanę i temp spadnie a tu temp 36,9 i @ jak nie było tak nie ma więc pojawiły sie nadzieje no ale test pokazał niestety tylko 1 kreche.

Za dużo myślicie o tym przed okresem i organizm też reaguje...
    Luzik kochane... bo sie nie potrzebnie nakrecacie i stresujecie :-D

Malwa13 lubi tę wiadomość

• Kasiulka90 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Azadora to plamienie to może zagnieżdżenie było. Czekaj cierpliwie. Nie wiem od ile cykli się starasz ale na początku nie ma co się nakręcać badaniami. Bo to kobieta zachodzi w ciąże a nie jej wyniki. Mogą być super i może nie wychodzić a często jest i na odwrót, może nawet częściej :)

Dziewczyny to podsumowując kiedy najlepiej pytać o to endometrium? Po owulacji czy przed??
    Endometrium się złuszcza podczas okresu (to jest właśnie miesiączka), a potem od początku cyklu powoli rośnie. Dlatego obojętne, kiedy masz sprawdzane. Wiadomo, najlepiej tuż przed owulacją - wtedy powinno wynosić ok. 7-8-9-10 mm.

mhsvcbxmf17updrl.png
    p19uyx8d5hms8t11.png
  • Kasiulka90 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkałam się z sytuacją, że jakaś dziewczyna 4 dni przed owu miała chyba 3 czy 4 mm endo i się stresowała, a się okazało, że w 3 kolejne dni jej urosło do 8 czy 9. Także czasem potrafi bardzo szybko urosnąć, jak się owu zbliża :)

Marza89 lubi tę wiadomość

mhsvcbxmf17updrl.png
    p19uyx8d5hms8t11.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Endometrium się złuszcza podczas okresu (to jest właśnie miesiączka), a potem od początku cyklu powoli rośnie. Dlatego obojętne, kiedy masz sprawdzane. Wiadomo, najlepiej tuż przed owulacją - wtedy powinno wynosić ok. 7-8-9-10 mm.
    O właśnie!! Więc mój gin powiedział że ja miesiączki nie mialam tylko poronienie samo. Wiecie czego się boję.. Ze teraz też się nie oczyscilo i będziw potrzebny zabieg, bo było to poronienie 1 dzień i na razie cisza z czerwienią.
    Ale luz zz... Będzie wszystko dobrze, będę miała w koncu endometrium 5 cm i już nie wypuści zarodka :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 11:37

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Czesc kobietki :*
    Powtorzylam dzisiaj test i nie wiem co myslec. Na pierwszy rzut oka totalnie nic nie widac. Jak wzielam pod swiatlo i pod specjalnym katem to jakbym cos tam widziala. Na zdjeciu nic nie wychodzi. Ja sama czasem to widze, czasem nie... Ale pierwszy raz w ogole moglam sie do czegos doczepic na tescie, a nie jak zawsze biel... Okres za 3 dni. Zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie.
    Milego dnia wszystkim :*
    Ania to może być też miejsce fabryczne na kreske:* ja tak mialam kilka razy :) ale trzymam kciuki zeby za dwa dni byla rozowiutka jednak :D

Ania95 lubi tę wiadomość

• Aduszka83 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:

Nie nie to na pewno początek okresu.
    8 czerwca wyjęłam Mirene więc trudno mi na razie coś powiedzieć o moim cyklu ale z moich obserwacji wynikało że jajeczkowanie było wcześniej tylko potem doktor tak mnie zmylił tym pęcherzykiem. Ale ja to się bardzo cieszę bo w końcu będę miała prawdziwy cykl do obserwacji :)

...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Mąż mi narzeka, że za dużo z Wami na forum siedzę i mi mózg zlasuje od tego wszystkiego bo ja nigdy tak na telefonie nie siedziałam.
    Ogólnie to dzwoni do mnie wczoraj a ja się śmieje głupkowato to on się pyta z czego brechtam.
    To mu mówię o tym tekście co mnie rozbawił z tym śluzem płodnym, czy to śluz czy żołnierze z pola bitwy... i mowie mu, że to z forum i jakie tu są zajebiste babeczki :) bratnie dusze... :)
    A ten dalej swoje: Weź Ty tyle nie siedź na tym telefonie bo ostatnio tylko to robisz. Pogadał, pogadał i tyle.
    Za to wieczorem... mówię mu... wiesz kotku ale dziąsła to mi nie krwawią i się zabieram do roboty... ten zadowolony a ja po chwili mówię: Dziewczyny z forum załatwiły Ci dzisiaj tego lodzika :) :)
    Teraz już nie będzie miał pretensji, że tyle siedzę z Wami :)
    Haha <3

• Kropeczka85 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia zrób z porannego moczu bobo żółty. Ja w takim dniu cyklu mimo późnej owu miałam różowego cienia,który pokazał się gdzie w 5-6 minucie i jest na teście do dziś :)
    Trzymam kciuki , ale bym się cieszyła!!!

Witaj Wiktoria! Rozgość się u nas bo tu bardzo miło. Starasz się króciutki Kochana, więc tylko spokój Cię uratuje! Ja bym oo takim czasie absolutnie na żadną histeroskopie w sierpniu bym się nie decydowała! Za rok w sierpniu może tak jeśli się nie uda, ale nie teraz! Wyluzowac się i tyle, tym bardziej , że wi sz o owulacyjnych cyklach , a TSH już jak należy!

Ewa89_89, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria witaj i słucham Kropeczki. Dobrze prawi :*

TakBardzoCiebieChcę lubi tę wiadomość

• Ania95 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2018, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ania to może być też miejsce fabryczne na kreske:* ja tak mialam kilka razy :) ale trzymam kciuki zeby za dwa dni byla rozowiutka jednak :D

Pewnie tak bylo ;) test poszedl do kosza. Czekam na @ i 9 cykl staran ;) teraz sie uda! :D

8.08.2019 💗
    3jvzjw4zu715l6nw.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego